امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GameFa l Logotype
Photo 
سلام دوســتان امروز به اتفاق کسری جان یک لوگو رو طراحی کردم که ان چنان که دوستان میگن خیلی خوبه ببیند خوبه یا نه ؟

همه میگن خوبه شما هم بگید خوبه ، خوبیت نداره ؟ Confused25:

لینک

[تصویر:  imcTvRwte8WEz.png]
پاسخ
سلام دوست عزیز.

یک مشکل اینه بزرگه.
سعی کنید یک لوگوی خیلی کوچیک و زیبا باشه که همه جا بشه ازش استفاده کرد مثلا گوشه ی عکس ها که میذاریم کل عکس رو نپوشونه.
مثلا لوگوی EA و Dice رو ببینید در عکس زیر چقدر ساده و زیبا طراحی شدن و مفهوم رو به سادگی میرسونن.

[تصویر:  Bf3-pc-cover.jpg]
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
Photo 
اول : دوست عزیز این سایز برای نمایش بهتر هست ؛ نه برای استفاده ، برای استفاده جدا به سایزی که مدیریت میخواد بهشون داده میشه !!!!
دوم : این یک لوگو هدر هست ، لوگوی اصلی داخل این هدر هست که به صورت کوچیک قابل استفاده است !
پاسخ
سعی کنید کوچیک و مفهومی باشه حتی شاید متن هم نباشه لوگوی Portal 2 یادتونه؟ در ضمن با ابزار وکتور کار کنین که گوشه هاش پیکسل پیکسل نشه. من زیاد وکتور بلد نیستم ولی دیدم کیفیت خیلی خوبی دارن. از این لوگو های خط خطی باشهه جالب میشه مثل لوگوی Ghost Recon ولی شایدم نشه. اصلا از Perspective استفاده نکنین لوگو تخت باشه بهتر و باشکوه تره. رو بسته BF3 لوگوی EA تو پس زمینه تیره در ساده ترین حالتش هست که خیلی زیباست.
پاسخ
از رنگ های استفاده کنید که علاوه بر زیبایی جلب توجه هم کننConfused38:
در ضمن اگر بتونید یک فونت زیبا تر هم انتخاب کنید خوب میشه البته اینم خوبه ولی بهتر میشه
پاسخ
این اصلا فونت نیست !!! Confused43:

این اختصاصی ساخته شده !
پاسخ
این خیلی خوبه فقط کناره ها یه خورده بده اگه یهoutlineدورش بندازی بهتر میشه چون پی انجیه وقتی ترنسپرنت بشه به این شکل تو هر پس زمینه ای قابل استفاده نیست...
من که خودم نفهمیدم چی گفتم شما فهمیدیش به بقیه ام بگوووConfused25:
پاسخ
3بعدی باشه یعنی جوری که بچرخه ,بشه گردن بند درست کرد,بدون رنگ هم مفهوم داشته باشهConfused74:Confused74:Confused25:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Ultimate Gamefa Awards 2016| اتمام دوره امسال DFSHINNOK7 51 16,508 12-01-2016, 10:40 PM
آخرین ارسال: Station
  Ultimate Gamefa Awards 2015| اعلام نتایج نظرسنجی ها DFSHINNOK7 134 19,865 02-01-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان