نظرسنجی: Goty از آن کیست ؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Bioshock Infinite
4.55%
4 4.55%
The Last Of Us
21.59%
19 21.59%
Grand Theft Auto V
62.50%
55 62.50%
Beyond Two Souls
5.68%
5 5.68%
Batman Arkham Orgins
5.68%
5 5.68%
در کل 88 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goty آز آن کیست ؟
کم کم به پایان سال 2013 میرسیم و من هم 5 بازی بزرگی که شانس Goty شدن را دارند رو در قالب یک عکس و نظر سنجی آماده کرده ام ... توضیح اضافه ای نمیدم چون همتون با این بازیها آشنایی دارید و تمام اطلاعات رو راجبشون دارید ... حتما در نظر سنجی شرکت کنید ... نتیجه تا 10 روز دیگه اعلام میشه ... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] عکسم کار خودمه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  82696486599705314451.jpg]
پاسخ
انتقال داده شد به بخش پاتوق
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
در نظر سنجی شرت کنیم ؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درستش کن داداش
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ
(09-20-2013, 01:26 PM)'Wounded Wolf' نوشته است: در نظر سنجی شرت کنیم ؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درستش کن داداش

نمیشه دادش ... حوصله ندارم [img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
به نظر من الان براي زدن چنين تاپيك هايي زوده چون Batman و Beyond كه هنوز نيومدن.
بهترين بازي سال هم از بين The Last Of Us و GTA V انتخاب ميشه كه صد در صد GTA V انتخاب ميشه وي من به The Last Of Us راي ميدم.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ
بابا چند تا دیگه باید اضافه می کردی beyond دیگه چیه اصلا داستان جالبی نداره مواردی مثل watch dogs ،cod ghost , tomb raider, ac black flag,

تازه splinter cell رو هم با گیم پلی طوفانیش یادم رفت
پاسخ
(09-20-2013, 01:48 PM)'sam fisher 78' نوشته است: بابا چند تا دیگه باید اضافه می کردی beyond دیگه چیه اصلا داستان جالبی نداره مواردی مثل watch dogs ،cod ghost , tomb raider, ac black flag,

beyond داستان جالبی نداره. [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ
براى اين نظر سنجى خيلى زوده چون Beyond Two Souls و Batman: Arkham Origins هنوز نيومدن و ممكنه شاهكار بشن و ممكنه افتضاح هم بشن ( كه من همچين فكرى نميكنم ). 
از نظر داستانى بايوشاك و The Last of Us خيلى عالى بودن و من فكر مى كنم Beyond 2 Souls هم داستان عالى داشته باشه چون ديويد كيج سازندشه. 
از نظر گيم پلى باز هم TLOU عالى بود و گيم پلى GTA V هم عاليه و به احتمال زياد گيم پلى بتمن هم مثل نسخه هاى قبلى خيلى خوب ميشه. 
از نظر گرافيكى هم انصافاً نميشه بايوشاك رو با بقيه مقايسه كرد چون گرافيك فنى خوبى نداره ولى گرافيك هنرى خوبى داره. فكر كنم گرافيك Beyond از همه بهتر باشه.
ميتونستى Watch Dogs هم اضافه كنى[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من به GTA V راى ميدم چون با بازيش خيلى حال مى كنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

'sam fisher 78 dateline='' نوشته است: بابا چند تا دیگه باید اضافه می کردی beyond دیگه چیه اصلا داستان جالبی نداره مواردی مثل watch dogs ،cod ghost , tomb raider, ac black flag,

پاسخ
هنوز کلی بازی مونده اگر بخوام اسم ببرم خیلی میشه هنوز برای زدن این تایپیک زود بود بعدش هم هنوز beyond و batman نیومدن چجوری به لیست اضافه اش کردی مثل اینه که ادم کباب نخورده باشه بعد بگه کباب خوش مزه ای بود [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
بابا خدایی داستانش تخیله در حد رقابت با بایوشاک و tlou نیست قبول کنید البته نظر شخصیمه به نظر من داستان tlou گیم پلی splinter cell و بایوشاک 

Solid فوق نوب که درکت اندازه یاکریمه اصلا داستان beyond ممکنه اتفاق بیفته این از لحاظ داستان از نظر گیم پلی هم باید بیاد بازی کنیم ممکنه شاهکار باشه ممکنه فاجعه هنوز نیومده که نمی تونیم قضاوت کنیم ممکنه دیوید کیج اصلا خراب کرده باشه امکان داره یه شاهکار مثل heavy rain باشه الان فقط می شه راجع به داستان نظر داد که به عقیده ی من جالب نیست 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان