امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HTC ONE MINI
این اسمارت فون نسخه کوچک شده HTC ONE میباشد که دارای صفحه نمایش4.3 اینچی با رزولوشن1280×720 و پردازنده 2هسته ای اسنپ دراگون و 2گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه داخلی و BEATS AUDIO میباشد و همچنین از اندروید 4.2.2 استفاده میکند.نظر شما درباره این مدل جدید HTC چیست؟ آیا HTC را به سامسونگ یا آیفون ترجیح میدهید؟آیا از امکانات و مشخصات این مدل جدید HTC راضی هستید؟
لازم به ذکر است که به دلیل تنوع اخبار و شایعه درباره این اسمارت فون،بنده از سایت های گوناگون خارجی درباره این خبر و شایعه جست و جو کرده ام که اطلاعات مشترک این سایت ها  درباره این اسمارت فون را در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده ام زیرا هر سایت مطالب و اطلاعات مختلفی را راجع به این اسمارت فون قرار داده.[تصویر:  htconeminiblack2.jpg][تصویر:  htconeminiblack1.jpg][تصویر:  htconeminiblack3.jpg]
منبع=http://www.techradar.com/news/phone-and-...ck-1163531

[تصویر:  1583-3bb8537c.jpg]
پاسخ
داداش قیمتش چنده [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خوب به نظر میاد [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]به نظر من هر مارکی غیر از سامسونگ خوبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون بابت خبر
پاسخ
چندان جالب نیست.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(07-04-2013, 08:21 PM)'arian esmaili' نوشته است: داداش قیمتش چنده [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خوب به نظر میاد [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]به نظر من هر مارکی غیر از سامسونگ خوبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون بابت خبر

گفتم که قیمتش و خیلی از اطلاعات دیگه اش هنوز لو نرفته[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
ممنون بابت معرفی گوشی ، قیمت نداره ؟
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
قشنگهاميدوارم قيمتش هم خوب باشه[img]/images/smi/new/63.gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  galaxy S4 mini به تایید رسمی رسید+مشخصات MOSTAFA.SHZ 5 2,350 06-13-2013, 11:03 PM
آخرین ارسال: Yashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان