امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل وصل نشدن به هیچ بازی آنلاینی!
درود
یک مشکل خیلی بزرگی که وجود داره واسه بنده اینه که کلا دیگه هیچ جوری نمیشه بازی مولتی پلیر بازی کنم . استیم رو فعلا مد نظر دارم فقط چرا که اپیک و اوریجین و اینا که فیلترم هستن و بخام با وی پ.ی ان هم برم که دیگه میدونید نمیصرفه...
مدتی هم هست که به خاطر مسائلی کلا از مسائل اینترنت و گیم دور بودم و اصلا درجریان خبر های جدید نبودم. و همه چی جدیده بعد مشکلات و قطعی ها و تحریم هایی که مدتی هست ایجاد شده.
میخواستم ازتون بپرسم که آیا میشه الان داخل استیم درست حسابی مولتی پلیر هارو بازی کرد بازی هایی که من نصب کردم این موارد بودن:
وارزون 2 - Black Squad -Ironsight
مشکل از این قراره که بازی تا قبل منوی اصلی میاد و بعد میزنه بیرون از وارزون و یا تو بازی های دیگه تو همون منویی که سرور جستجو میکنه میمونه و باید فورس استاپ بیرون بزنم.
از اینترنت مخابرات، هات اسپات نت همراه اول و ایرانسل هم وصل شدم همینه ماجرا . چند ماه پیش با مخابرات باز وارزون بالامیومد و Dmz رو بازی میکردم لاقل ... الان هیچی نمیشه کلا نا امیدم از بازی آنلاین . dns شکن رو هم امتحان کردم و فایده نداشته dns دیگه هم ویدئو دیدم استفاده کردم برا ویندوزم بازم نشد. کلا دیگه کنسله مولتی پلیر تو ایران؟
Wall
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در اجرا بازی amirmb007 0 605 08-07-2022, 12:04 PM
آخرین ارسال: amirmb007
  مشکل از کار افتادن دکمه ها در اواخر بازی اویل 3 ریمیک در ویندوز 7 pesare_sheytoon 1 1,542 12-31-2021, 12:54 PM
آخرین ارسال: CodexRegion
  مشکل در بازی samurai warriors 2 skysep 2 2,211 09-09-2020, 09:33 PM
آخرین ارسال: skysep
  مشکل نمایش عدد به جای ایکن های اصلی در wwe 2019 SINA40 1 1,613 10-17-2019, 11:46 AM
آخرین ارسال: AmirAlpha
Question مشکل سوییچ نشدن گرافیک AMD برای بازی GTA v _Amir_ 1 2,548 06-26-2019, 11:58 AM
آخرین ارسال: mmdvb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان