امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ITAGAKI:مدل جدید کنسولها دوام نخواهد آورد
TOMONOBU ITAGAKI خالق نینجا گایدن و DEAD OR ALIVE اذعان کرده است که اگر صنعت کنسولها همینگونه راه گذشته را ادامه دهد دیگر مدت زیادی دوام نخواهد آورد.طبق مقاله ای که POLYGON ترجمه کرده است ITAGAKI نظر خود را درباره E32013 داده است:در دنیایی که مشتریها توجهشان بر کامپیوترهای خانگی,تبلتها و تلفن هوشمندشان است,داشتن کنسولهایی که قابلیتهای گذشته را دارند دیگر عملی نخواهد بود .داشتن سیستمی که فقط کنترلر را میخواند,عکس میگیرد و از تلویزیون به بیرون انتقال میدهد دیگر به سرانجام نمیرسد.هر چقدر هم که عناوین غنی و عالی باشند.
به نظر میرسد که استودیوهای FIRST PARTY در تلاش هستند تا متوجه شوند چه چیزی یک کنسول را خاص میکند.و این همان حسی است که سازندگان کنسولها نیز خواهند داشت.
ایتاگاکی در سال 2008 پس از 16 سال استودیوی TECMO KOEI را ترک کرد.او استودیوی جدیدی تاسیس کرد که نام آن را VALHALLA نامید.اما اولین بازی او  DEVILS THIRD بعد از برشکسته شدن THQ هنوز ناشر جدیدی پیدا نکرده است.
[تصویر:  20110609itagaki.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/17/itagaki-current-console-model-isnt-going-to-work/

پاسخ
یه جورایی راست میگه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
ولی من باهاش موافق نیستم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
WE LIVE BY THE CREED

WE DIE BY THE CREED

WE ARE ASSASSINS
پاسخ
موافق نیستم...
یه گیمر هیچوقت کنسولشو نمیزاره کنار بره با تبلت یا موبایلش بازی کنه...
پاسخ
چرا..کاملا موافقم!

من که کم کم دارم بازی رو میزارم کنار، برم یه تبلت چند میلیونی بخرم، اساسا حال کنم!

دوما فکر میکنید چرا اینقدر قیمت کنسول های نسل بعد نسبت به سیستمشون پایینه؟! چون عمر کوتاهی دارن و نسبت به PS3 و Xbox 360 کم تر برای شما کار خواهند کرد!

فقط یا PC یا لپ تاپ یا تبلت یا IOS یا Android
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
چی بگم والا
از همین الان نمیشه نظر قاطعی داد چون همیشه شرکت های بزرگ ببینند تو خطرن هر کاری میکنن تا منزوی نشند.
پاسخ
هنوز کنسول ها به بازار هم نیومدن حالا چطوری شما میگین عمر کوتاهی دارن؟...
بعدشم مگه 500 دلار خودش قیمت کمیه؟...
پاسخ
(07-18-2013, 03:07 PM)'ELITE_360' نوشته است: هنوز کنسول ها به بازار هم نیومدن حالا چطوری شما میگین عمر کوتاهی دارن؟...
بعدشم مگه 500 دلار خودش قیمت کمیه؟...

ببین دوست من.این آقای ایتاگاکی میگه اگه کنسولها همین روند رو ادامه بدن و به مانند قبل فقط یه کنترلر باشه و تصاویری که از تلویزیون میبینیم به دلیل تکراری بودن دیگه این صنعت دوام نخواهد آورد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 4,402 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,877 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,685 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,287 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Payday 3 زودتر از سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد White Beard 0 1,295 10-12-2019, 10:25 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان