امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infinity Ward درباره ی دلیل دست برداشتن از ساخت ادامه ی Modern Warfare میگوید
Mark Rubin مدیر اجرایی استدیوی Infinity Ward طی مصاحبه ای با MCV توضیح داد که تصمیم گرفتن برای ساخت یک بازی جدید با یک موتور گرافیکی جدید و کاراکتر های جدید و حتی یک دنیای جدید اقدامی سریع و بدون برنامه ریزی و فکر کردن نبوده.
[تصویر:  cod-ghosts-7-610x343.jpg]
او میگوید:«این انتخاب , انتخاب سختی نبود بلکه انتخابی طولانی بود» او ادامه می دهد:«ما شانسی بدست نمی اوریم که وقتی یک بازی را میسازیم به بازی بعدی فکر کنیم»
«بنابراین وقتی ما ساخت MW3 را تمام کردیم ما این دغدغه و فکر ناگهانی را داشتیم که برای هفته ها طول کشید. همه نظر هایی میدادند که چه کار هایی میخواهیم انجام دهیم البته نه فقط در ساخت بازی بلکه در لحظات داخل بازی هم هم چنین.»
او همچنین گفت:«ما همه میدانستیم که می خواهیم ادامه ای بر Call of Duty بسازیم. ما میتوانستیم به راحتی چیز دیگری درست کنیم ولی به هر حال میخواستیم یک Call of Duty بسازیم و ما میخواستیم جهانی جدید بسازیم یا حداقل داستانی جدید درست کنیم. ما کاراکتر های جدید می خواستیم و همچنین تجربه های تازه.»
[تصویر:  call-of-duty-ghosts-gameplay-preview.jpg]
او می افزاید:«کار ساده ای که ما در پیش رو داشتیم شروع یک بازی جدید با همان جهان قبلی بود(MW 1,2,3).این همان قدم اول بود اما بخاطر تعداد بسیار زیاد تغییرات ما میخواستیم دنیایی جدید بسازیم و واقعا مشخص بود که ما نیاز داشتیم چیزی بسازیم که Modern Warfare نبود.»
و حالا ما میدانیم که Infinity Ward حالا با همکاری استدیوی Treyarch که مسئول Black Ops 2 بود دارند این بازی را میسازند ولی یک چیز این وسط نا مشخص است که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر انان به کلی دست از ساخت Call of Duty بردارند ؟
[تصویر:  call-of-duty-ghosts-preorder.jpg]
نظر شما چیست ایا شما این حرکت Infinity Ward را قبول دارید؟ ایا شما همین را میخواستید یا می خواستید ادامه ی Modern Warfare را ببینید؟
به هر حال این بازی در تاریخ 5 نوامبر برای PC و کنسول های PS3 و XBOX 360 و مدتی پس از ان برای کنسول های نسل بعد می اید.
منبع و منبع 2
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools
پاسخ
منبع؟
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(05-31-2013, 04:41 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: منبع؟

www.ign.com
پاسخ
لینک دقیق را ذکر کنید و داخل خبر بزارید
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
من mw رو خیلی دوست داشتم ولی mw3 دیگه داستانی نداشت به نظر من تموم شده بود همون بهتر که جدید دارن میسازن.
پاسخ
(05-31-2013, 06:20 PM)'msi' نوشته است: من mw رو خیلی دوست داشتم ولی mw3 دیگه داستانی نداشت به نظر من تموم شده بود همون بهتر که جدید دارن میسازن.

اما من خیلی دوست داشتم کاپیتان پرایس رو دوباره ببینم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
کارشونو تحسین میکنم . از طرز فکرشون خوشم میاد درست دست میگزارند روی افکار و احساسات .  مثل بعضی ها نیستند که فقط دنبال ساخت بازی با گرافیک باشند .
[تصویر:  32692155172551777526.jpg]
هیهات منا الذله
پاسخ
(05-31-2013, 07:41 PM)'Dark punisher' نوشته است: کارشونو تحسین میکنم . از طرز فکرشون خوشم میاد درست دست میگزارند روی افکار و احساسات .  مثل بعضی ها نیستند که فقط دنبال ساخت بازی با گرافیک باشند .

کارشون رو تحسین نکنین چون اینا واسه طرفداراشون احترام قاعل نیستن و نمونش همون دروغ بزرگشون تو کنفرانس مایکرو بود . الان اینا به خاطر اینکه مثلا تو یه  بازده ی زمانی عرضه شن که با عرضه ی battle بیفته اما چه فایده که یه بازی واقعا غیر قابل تحمل رو می خوان تحویل بدن .
در ضمن بتل فیلد هم فقط گرافیک نداره و علاوه بر گرافیک بینظیرش رو صدا گزاری و گیم پلی واقعا کار شده در ضمن همچین اکشنی رو که تو تریلر بتل نشون دادن رو من تو هیچ کال افی ندیدم .
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,484 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,485 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  بتل پس جای لوت باکس‌ها را در Call of Duty: Modern Warfare گرفت White Beard 0 1,276 10-18-2019, 09:31 PM
آخرین ارسال: White Beard
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,226 10-18-2019, 09:26 PM
  اینفینتی وارد ابهامات نسبت به حافظه‌ی مورد نیاز برای نصب Call of Duty: Modern Warfare White Beard 0 934 10-12-2019, 10:18 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان