امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaffe: "نسل بعد کنسول ها آخرین نسل خواهند بود"
مرد سابق کمپانی سونی و خالق بازیهایی همچون Twisted Metal و God of War در صحبت هایی اعلام کرده که کنسول ها تقریبا عمر خود را کرده اند و نسل بعد تقریبا تا 10 سال دیگر از بین خواهند رفت اما با این حال اذعان دارد که تا کنون چندان پیش بینی هایش در این صنعت درست از آب در نیامده اند. David Jaffe کارمند سابق سونی و Eat Sleep Play اعلام کرده که تا چندی دیگر کنسول ها از بین خواهند رفت و آینده صنعت گیم به صورت streaming service خواهد بود.او در صحبت هایش با GI International اعلام کرده که :

"ببینید،کنسول ها از بین خواهند رفت.احتمالا تا 10 سال دیگر،حتی شاید زودتر اما 10 سال لغتی است که شما با گفتن آن میتوانید از احمقانه بودن سخنانتان برای دیگران جلوگیری کنید!،به هر حال من اعلام میکنم که نسل بعد کنسول ها آخرین نسل خواهند بود و باید اینگونه باشد."

البته او اعلام کرد که کمپانی هایی همانند سونی همچنان تلاش خواهند کرد که سخت افزارهایی برای اجرای بازی تولید کنند ولی این وسیله ای که شما آن را خواهید خرید احتمالا "همانند تلوزیونی خواهد بود که به صورت اینترنتی بازی ها را اجرا خواهد کرد! ولی شما همچنان شاهد بازی های بزرگ و قدرتمند سونی همانند God of War و یا Uncharted و بازی های کوتاه همانند Sound Shapesخواهید بود اما آنها بیشتر شبیه به استدیوهای فیلم سازی برای بازی ها خواهند شد.

او همچنین در ادامه مصاحبه اش صحبت هایی را نیز درباره کنسول نسل بعد نینتندو یعنی Wii U انجام داد و اعلام کرد که توسط این کنسول شگفت زده نشده است.او در این باره گفت :

من Wii U را آنگونه شگفت انگیز ندیدم که با خود بگویم"وای خدای من،من باید یکی از آنها را داشته باشم"! من قصد ندارم که این کنسول را بکوبم ولی از نظرم شاهد نرم افزار و یا بازی بزرگ و منحصر به فردی نبودم که مختص این دستگاه باشد.

او همچنین اعلام کرد که از نظر او Wii U هرگز به موفقیت Wii دست نخواهد یافت!اما خاطر نشان کرد که پیش بینی هایش چندان تا به حال درست از آب در نیامده! او گفت ولی من نمیدانم!منظورم این است که من تصور میکردم PSP موفق شود DS را شکست دهد.در واقع من در این صنعت هستم و در این صنعت زندگی میکنم ولی هیچ منبع یا دلیل معتبری برای سخنم ندارم!

این در حالی است که سخنان جفی تایید کننده سخنان هفته پیش Cevat Yerli است که اعلام کرده بود نسل بعد کنسول های خانگی آخرین نسل آنها خواهد بود.اگرچه John Carmack رییس id اعتقاد داشت که عمر نسل بعد کنسول ها طولانی خواهد بود و افراد میتوانند زمان بیشتری زا با آن سپری کنند.

منبع
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
اگه باشه خوش به حال ما pc باز هاConfused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,379 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,278 10-18-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,484 10-18-2019, 09:29 PM
  گزارش: کنسول پلی‌استیشن ۵ از هم اکنون قابل پیش خرید است + تصاویر اختصاصی White Beard 0 1,073 10-17-2019, 12:29 AM
  آخرین به‌روزرسانی Borderlands 3 باعث تعادل در کلاس‌ها و رفع ایرادات سلاح‌ها می‌شود White Beard 0 1,046 10-12-2019, 10:24 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان