امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSI GX70، میزبان رویایی Crysis 3
چه خوب می شد اگه یه لیستی از قیمت های به روز قطعات PC و قیمت های کنسول ها رو هم می ذاشتی. خیلی ها مثل من فقط دنبال اینن که قیمت بکشه پایین، حمله ور شن واسه ارتقای سیستم! این غولی هم که مشخصاتش رو دیدم فکر نکنم بشه خرید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

با تشکر از مطلب
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(05-10-2013, 07:06 PM)'Admin' نوشته است: چه خوب می شد اگه یه لیستی از قیمت های به روز قطعات PC و قیمت های کنسول ها رو هم می ذاشتی. خیلی ها مثل من فقط دنبال اینن که قیمت بکشه پایین، حمله ور شن واسه ارتقای سیستم! این غولی هم که مشخصاتش رو دیدم فکر نکنم بشه خرید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

با تشکر از مطلب

رسول جان سعی می کنم چنین تاپیکی ایجاد کنم ولی اصلا از بازار سخت افزار نمیشه سر در آورد. یه مادربرد که دیروز پیدا میشد الان پیدا نمی شه! در رابطه با این لپتاپ mSI هم قیمت مدل GT70 که اینتل/انویدیا هست متناسب با مشخصات سخت افزاری بین 2800 تا 3300 دلار می چرخه. این یکی چون AMD/AMD هست فکر کنم دیگه با مشخصات خیلی شاخ بشه 2700 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اینتل میزبان خود می شود! Expellite 4 2,103 05-30-2013, 03:28 PM
آخرین ارسال: Expellite

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان