امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat 11 | خانم رندا رزی در نقش شخصیت سونیا بلید ایفای نقش خواهد کرد
Mortal Kombat 11 | خانم رندا رزی در نقش شخصیت سونیا بلید ایفای نقش خواهد کرد

نویسنده: سعید حلاجیان

[تصویر:  mortal-kombat-11-656x369-250x141.jpg]

به نظر می‌رسد شایعات درست از آب درآمده و خانم روندا رزی (Ronda Rousey) به عنوان شخصیت سونیا بلید (Sonya Blade) در بازی Mortal Kombat 11 ایفای نقش خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امشب و در مسام رونمایی از بازی Mortal Kombat 11 شاهد معرفی و رونمایی از شخصیت‌های جدید و قدیمی این سری بوده‌ایم. یکی از شخصیت‌های حاضر در نسخه‌ی یازدهم شخصیت سونیا بلید است که خانم روندا رزی  کشتی گیر معروف آمریکایی نقش وی را ایفا خواهد کرد. خانم رزی در جریان مراسم رونمایی از بازی Mortal Kombat 11، در ارتباط با شخصیت سونیا بلید و این که وی این نقش را ایفا خواهد کرد گفت:

نقل‌قول:
سونیا بلید اولین دختر مبارز خفنی بود که به میدان مبارزه آمد و من همیشه وی را تحسین می‌کردم. به نوعی سونیا بلید الگوی من بوده است و حال من باید تلاش کنم که در نقش وی بازی کنم و در واقع تلاش کنم که سونیا بلید باشم.

شما می‌توانید تریلر رونمایی از شخصیت سونیا بلید را در قسمت پایین مشاهده کنید:
دانلود ویدئو

بازی Mortal Kombat 11 در جریان مراسم TGA امسال معرفی شد و در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دیگر اخبار مربوط به این بازی را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیمفادنبال کنید.

منتظر نظرات شما هستیم...
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,354 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  شخصیت Vergil در Devil May Cry 5 قابل بازی نیست White Beard 6 2,840 12-24-2019, 05:46 PM
آخرین ارسال: Alireza.vl.cs
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,276 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  شخصیت Broly از بازی Dragon Ball FighterZ معرفی شد White Beard 0 1,398 10-22-2019, 09:42 PM
  مهارت‌های شخصیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با داستان آن مرتبط هستند White Beard 0 1,336 10-22-2019, 09:40 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان