امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگردان Suicide Squad به نقدهای فیلم واکنش نشان داد
محمد زمانی | 13 مرداد 1395
[تصویر:  suicide_squad_background2_0-660x330.jpg]

در حالی که انتظارات زیادی از فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) می رفت، روز گذشته با منتشر شدن نقدهای این فیلم بسیاری از طرفداران ناامید شدند. به نظر می‌رسد Suicide Squad (جوخه انتحار) هم راه فیلم Batman V Superman را در پیش گرفته و نتوانست آنچنان که همه انتظار داشتند، ظاهر شود. حال کارگردان این فیلم در توییتر جمله‌ای در خصوص این نقدها بیان کرده است.

نقدهای فیلم چندان راضی کننده نبوده‌اند و به ضعف‌های زیادی در فیلم اشاره کرده‌اند. حتی منتقدانی که به فیلم نمرات خوبی هم داده‌اند، به برخی از ضعف‌ها اشاره داشته‌آند. این نقدها بسیاری از طرفداران دی‌سی را بسیار نگران کرده است؛ زیرا چندی پیش Batman V Superman هم شاهد چنین نقدهایی بود. از این رو طرفداران نگران فیلم‌های آینده دنیای دی‌سی از جمله Justice League (لیگ عدالت) هستند تا به سرنوشت این دو تبدیل نشوند.

برخی از این نقدها به شکست روایت داستانی در فیلم اشاره داشته‌اند که دیوید آیر، کارگردان فیلم، به این اظهار نظر واکنش نشان داده است. او ساعاتی پیش در توییتر خود توییت زیر را ارسال کرد.

[تصویر:  screenshot_Wed_Aug_03_13.53.34-300x98.png]

این جمله بالا یکی از جملات معروف امیلیانو زاپاتا، انقلابی مکزیکی، است. این جمله یعنی: من حاضرم ایستاده بمیرم تا اینکه در حالی که زانو زده‌ام زندگی کنم. کاملا مشخص است که دیوید آیر چه منظوری در این جا داشته است. او می‌خواسته اشاره کند که ریسک کردن در کاری که به آن افتخار می‌کند، بهتر از انجام دادن کاری است که دیگران انجام داده‌اند و توسط آن‌ها تحمیل شده است. او در ادامه و در توییتی دیگر اذعان داشت که:

نقل‌قول: این جمله از زاپاتا راه و روش من در کار است. من عاشق این فیلم هستم و به آن ایمان دارم و آن را برای طرفداران ساخته‌ام. این فیلم بهترین تجربه زندگی من بوده است.
با توجه به نقد‌های فیلم، به نظر می‌رسد Suicide Squad (جوخه انتحار) از چیزی که در تریلرها دیده‌ایم، تیره‌تر باشد. برخی از نقدها هم از کم‌ بودن نقش جوکر با بازی جرد لتو در فیم انتقاد کرده‌‌اند. در حالی که منتقدان از فیلم استقبال خوبی نداشته‌اند، اکنون باید منتظر نظر طرفداران هم بمانیم. هر چند احتمال کمی دارد که نظر آن‌ها تفاوت زیادی با منتقدان داشته باشد.

فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) در تاریخ ۵ آگوست برابر با ۱۵ مرداد در سینماها اکران خواهد شد.

منبع: سینما گیمفا
پاسخ
برای دانلود یه سر به اینجا بزنید www.moviemaniaonline.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلم آخرالزمانی جدید mohadeseesmaeeli 4 1,526 10-30-2023, 02:16 PM
آخرین ارسال: robinmoore
  فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان academimelal 1 287 09-08-2023, 07:28 AM
آخرین ارسال: mikasa23
  معرفی برترین فیلم های ترسناک خارجی mohadeseesmaeeli 1 893 07-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: bahman1341669
  فیلم علمی تخیلی 2021 mohadeseesmaeeli 0 948 02-28-2022, 10:46 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  بهترین فیلم های سینمایی خارجی بر اساس واقعیت mohadeseesmaeeli 0 853 02-24-2022, 11:21 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان