امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neverending Nightmares در تاریخ ۳ مه برای پلی‌استیشن۴ و ویتا عرضه می‌شود
در اوایل سال جاری بود که اعلام شد عنوان تجربه روانی Neverending Nightmares که از ذهن Matt Gilgenbach بیرون آمده، در تاریخی نا مشخص در سال ۲۰۱۶ برای پلی‌استیشن۴ و ویتا منتشر خواهد شد. حال، تاریخ انتشار این عنوان مشخص شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

امروز در بلاگ پلی‌استیشن اعلام شد که عنوان Neverending Nightmares در تاریخ ۳ ماه مه ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد و از قابلیت کراس-سیو (Cross-Save) نیز پشتیبانی می‌کند. این عنوان دارای چند سناریو و پایان مختلف است و آقای Gilgenbach نیز در مورد این بازی ترسناک توضیح داده است:
نقل‌قول:
یکی از اهداف ما برای ساخت این بازی این بود که با دیگر شخصیت‌هایی که از لحاظ ذهنی بیمار هستند ارتباط برقرار کنیم و با کمک کردن به آن‌ها نشان دهیم که آن‌ها تنها نیستند. احساس یک بیمار روانی اغلب قرنطینه و ترس است. ما می‌خواستیم یک بازی خلق کنیم که با آدم‌هایی که سختی می‌کشند رابطه برقرار کنیم و با دادن یک روزنه به آن‌ها اجازه دهیم خودشان را ابراز کنند.
Neverending Nightmares یک عنوان شخصی و غیر قابل انعطاف است. این قطعا عنوانی نیست که نمونه‌اش را یک شرکت بزرگ بسازد اما وقتی من کار برروی آن را شروع کردم، افراد در پلی‌استیشن من را حمایت کردند تا آن را برای پلی‌استیشن۴ و پلی‌استیشن‌ویتا منتشر کنیم.
Neverending Nightmares در تاریخ ۳ مه ۲۰۱۶ برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ویتا و با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

[تصویر:  25025460731_522d2584c9_h-ds1-670x377-constrain.jpg]
منبع
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی Golem رونمایی شد White Beard 2 4,846 02-08-2024, 10:48 PM
آخرین ارسال: jahaz
  تاریخ انتشار بسته الحاقی خون آشام بازی The Sims 4 مشخص شد B.A.T 1 5,362 05-02-2020, 02:55 PM
آخرین ارسال: arsham1
  انتشار Darkest Dungeon برای پلی‌استیشن۴ و پلی‌اسیتشن ویتا تایید شد Destiny 1 5,931 05-02-2020, 02:51 PM
آخرین ارسال: arsham1
  تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی Cotton Reboot مشخص شد White Beard 0 4,416 10-12-2019, 10:19 PM
آخرین ارسال: White Beard
  State of Play | تاریخ انتشار بازی The Last of Us: Part II رسما مشخص شد + تریلر White Beard 0 4,644 09-25-2019, 10:01 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان