امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PC بازان قادر به Voice Chat در Star Wars: Battlefront نخواهند بود
(10-13-2015, 10:20 PM)Dead ■ Man نوشته است:
(10-13-2015, 10:19 PM)The J0ker نوشته است:
(10-13-2015, 10:00 PM)Dead ■ Man نوشته است: همون کانتر خودمون شرفش از این بیشتره  S0 (45)

(10-13-2015, 10:00 PM)The J0ker نوشته است:
(10-13-2015, 09:55 PM)Dead ■ Man نوشته است: رو رم 4 اجرا میشه نگران نباش  ;)

اتفاقا voice chat خیلی بهتره
 یه قابلیتی تو بازی dota 2 هست به اسم MUTE PLAYER که اگه بدونی چیه دیگه وویس روسیا رو نمیشنوی و کمتر کلمه ی سوکا رو میشنوی 
آره بالا میاد چون تست کردم همون روز اول که بتا اومد دان کردم خیلی هم رون رو اف پی اس 40 اجرا شد  :D

پس خوب بهینه شده، ولی من انترنت خوبی ندارم که بتونم آنلاین بزنم، پس بازم نمیتونم تجربه‌ش کنم.
سینگل میشه با حتی با پینگ 300 هم لگ نداری اگه بخوای باری کنی
یعنی مراحل سیگنل هم داره؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
حیف شد
.
.
.
.
.
.
(مثلا من خیلی پولدارم می خواستم بازی رو اورجنال بخرم Eee )
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(10-13-2015, 10:26 PM)The J0ker نوشته است:
(10-13-2015, 10:00 PM)Dead ■ Man نوشته است: همون کانتر خودمون شرفش از این بیشتره  S0 (45)

آره بالا میاد چون تست کردم همون روز اول که بتا اومد دان کردم خیلی هم رون رو اف پی اس 40 اجرا شد  :D

پس خوب بهینه شده، ولی من انترنت خوبی ندارم که بتونم آنلاین بزنم، پس بازم نمیتونم تجربه‌ش کنم.

منظورش اینه که سینگل خودت بازی کنی یعنی نری تو بخش چند نفره
وگرنه بازی که کلا آنلاینه عین نید فور اسپید
پاسخ
(10-13-2015, 11:08 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(10-13-2015, 10:26 PM)The J0ker نوشته است:

منظورش اینه که سینگل خودت بازی کنی یعنی نری تو بخش چند نفره
وگرنه بازی که کلا آنلاینه عین نید فور اسپید
خلاصه بگو داش، من میتونم بدون اینترنت اینو بازی کنم یا نه، در ضمن برای بازی‌های آنلاین پینگ 285 خوبه؟
سپاس از Lightninghero
پاسخ
از 3 سال پیش تایید شده که بازی مولتی پلیره اونوقت شما تازه میگی میتونم بدون اینترنت بازی کنم ؟؟؟ نه عزیزم اینترنت در هر صورت میخواد
پاسخ
(10-13-2015, 11:59 PM)BadBoy4Ever نوشته است: از 3 سال پیش تایید شده که بازی مولتی پلیره اونوقت شما تازه میگی میتونم بدون اینترنت بازی کنم ؟؟؟ نه عزیزم اینترنت در هر صورت میخواد

پس، زرشک، راستی این پینگ برای آنلاین بازی کردن خوبه.
Ping 285
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(10-13-2015, 09:55 PM)Dead ■ Man نوشته است:
(10-13-2015, 09:15 PM)بازی_خور نوشته است: خدا رو شکر
چه بهتر

عنوان Star Wars: Battlefront بوسیله سیستم‌های مختلفی ساخنه شده و همه آن‌ها یکسان نیستند؛ همین موضوع باعث می‌شود تا نسخه‌ PC این بازی نواقصی داشته باشد؛ یکی از این مشکل‌ها، عدم وجود قابلیت Voice Chat در این نسخه است. با گیمفا همراه باشید.

افسانه تعریف می کنی ؟
این کجاش نقصه
همش مضیته
یکی از دلایلی که من dota بازی نمی کنم به خاطر voic chat توی بازیه !
یا farcry و whatch dogs  یک هو یک نفر شروع به جیغ جیغ می کنه (میشه voice یک نفر رو غیر فعال کرد . ولی وقتی توی یک لحظه حساس یک نفر صدای تراش کاری می زاره توی بازی کلا گند زده می شه به ادم)
همیشه یک روسی ... صفت هستش که توی بازی شروع به داستان تعریف کردن می کنه. و کلا گند می زنه به اعصاب ملت
کسی که voice chat بخواد می تونه از برنامه هایی مثل تیم اسپیک یا غیره استفااده کنه
 یه قابلیتی تو بازی dota 2 هست به اسم MUTE PLAYER که اگه بدونی چیه دیگه وویس روسیا رو نمیشنوی

هی خدا
ایکاش مردم قبل از نظر دادن و حرف زدن. خوب گوشش کنن(یا در این مورد" بخونن" ) بعد نظر بدن.

بله میشه صدای ملت رو بست . توی متن قرمز هم گفتم این رو.
ولی من علم غیب ندارم که بدونم از بین این 9 نفر کدومشون قراره مضاحمت ایجاد کنه.
فقط وقتی معلوم میشه که یکی از این ها در لحظات حساس صدای تراش کاری می زاره!
پس باید چی کار کرد از نظر شما؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا باید همه رو mute کنم؟ اگر یکی از این ها بخواد مطلب محمی بگه چی ؟
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(10-14-2015, 01:18 AM)بازی_خور نوشته است:
(10-13-2015, 09:55 PM)Dead ■ Man نوشته است:
چه بهتر

عنوان Star Wars: Battlefront بوسیله سیستم‌های مختلفی ساخنه شده و همه آن‌ها یکسان نیستند؛ همین موضوع باعث می‌شود تا نسخه‌ PC این بازی نواقصی داشته باشد؛ یکی از این مشکل‌ها، عدم وجود قابلیت Voice Chat در این نسخه است. با گیمفا همراه باشید.

افسانه تعریف می کنی ؟
این کجاش نقصه
همش مضیته
یا farcry و whatch dogs  یک هو یک نفر شروع به جیغ جیغ می کنه (میشه voice یک نفر رو غیر فعال کرد . ولی وقتی توی یک لحظه حساس یک نفر صدای تراش کاری می زاره توی بازی کلا گند زده می شه به ادم)
همیشه یک روسی ... صفت هستش که توی بازی شروع به داستان تعریف کردن می کنه. و کلا گند می زنه به اعصاب ملت
کسی که voice chat بخواد می تونه از برنامه هایی مثل تیم اسپیک یا غیره استفااده کنه
 یه قابلیتی تو بازی dota 2 هست به اسم MUTE PLAYER که اگه بدونی چیه دیگه وویس روسیا رو نمیشنوی

هی خدا
ایکاش مردم قبل از نظر دادن و حرف زدن. خوب گوشش کنن(یا در این مورد" بخونن" ) بعد نظر بدن.

بله میشه صدای ملت رو بست . توی متن قرمز هم گفتم این رو.
ولی من علم غیب ندارم که بدونم از بین این 9 نفر کدومشون قراره مضاحمت ایجاد کنه.
فقط وقتی معلوم میشه که یکی از این ها در لحظات حساس صدای تراش کاری می زاره!
پس باید چی کار کرد از نظر شما؟؟؟؟؟؟؟؟ 
ایا باید همه رو mute کنم؟ اگر یکی از این ها بخواد مطلب محمی بگه چی ؟
خوب حتما که نباید تک بری پس پارتی رو برای چی گذاشتن 4 نفر ایرانی جم کن برو تو بازی حتما نباید با نوبا بازی کنی که   :-/
به نظرت اون مطلب محم چی میخواد باشه ؟؟؟؟ 
حالا من که مجبورت نمیکنم بازی کنی
پاسخ
چه بهتر

افسانه تعریف می کنی ؟
این کجاش نقصه
همش مضیته
اولا که مزیت درسته
دوما مزیته؟اینکه تعداد زیادی از Pcگیمر های آنلاین باز فرهنگ استفاده ندارند چه ربطی به بازی داره؟
من توی 4سال بازی آنلاین(نه کانتر و این مزخرفات) تویXbox LiveوPSNهچین چیزی ندیدم که شما دیدی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهارت‌های شخصیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با داستان آن مرتبط هستند White Beard 0 1,337 10-22-2019, 09:40 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Star Wars: Jedi Fallen Order مکانیزم مجازاتی شبیه به Bloodborne خواهد داشت White Beard 0 1,033 10-18-2019, 09:27 PM
  سازنده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order: پایان مراحل ساخت بازی نزدیک است yazdandoost 0 1,082 09-23-2019, 01:06 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  گزارش: بازی‌بازان هم‌زمان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Borderlands 3 بیشتر از نسخه‌ی دوم ای White Beard 0 678 09-15-2019, 09:29 PM
  رده‌بندی سنی Star Wars Jedi: Fallen Order در استرالیا مشخص شد | وجود صحنه‌های ترسناک! White Beard 0 714 09-02-2019, 01:14 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان