امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رازهای پنهان در سری جدید بازی Assassin’s Creed
در طی چند روز گذشته Ubisoft، در وبسایت رسمی بازی Assassin’s Creed و حتی در صفحه رسمی این بازی در شبکه های اجتماعی، تصویر(تیزر) تبلیغاتی جدیدی از این عنوان، منتشر ساخته است که اگر نگاهی دقیق تر به این تصویر بیاندازیم، رازهای پنهان زیادی در آن وجود دارد که اطلاعات زیادی از بازی به ما می دهد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

این تصاویر شامل چند تصویر از یک پنجه بوکس با رزولوشن های متفاوت می شود؛ در یکی از تصاویر با رزولوشن پایین تر بر روی زمینه های چوبی تصویر و
حتی دسته چوبی این پنجه بوکس، متون حکاکی شده ای را مشاهده می کنید؛ هر کدام از آن ها حاوی پیام هایی است که به ترتیب آن ها را با هم 
مرور می کنیم.

اول از همه، اگر به دسته چوبی پنجه بوکس نگاه کنید متن حکاکی شده ای با عنوان  ” strength through loyalty ” مشاهده می شود که ترجمه ای از عبارت
لاتین مشهور ” fortius quo fidelius ” به معنای ” قدرت از طریق وفاداری ” می باشد.

عبارت دوم و سوم که بر روی زمینه چوبی تصویر، حکاکی شده؛ عبارت “God save the Queen” به معنای ” خدا ملکه را حفظ کند ” را مشاهده می کنیم
 و البته نوشته بعدی، کلمه  ” rooks ” هست که اگر کمی در گوگل تحقیق کنید؛ متوجه خواهید شد که ” rooks ” نوعی پرنده شبیه کلاغ هست (نوعی کلاغ)
  که در بریتانیا زیست دارد که هردوی این عبارت ها نشان از وقوع اتفاقات بازی در کشور بریتانیا دارد.

در نهایت به عبارت چهارم می رسیم؛ اگر رمان ” The Cricket on the Hearth ” اثر چارلز دیکنز را خوانده باشید؛ حتما جمله معروف ” We forge the chains we wear in life ” را به یاد دارید. اگر این جمله را به فارسی برگردانیم عبارت ” ما زنجیرهایی می سازیم که در زندگی به دست و پای خود می بندیم ” بدست
می آید که اشاره ای دارد به دوره ویکتوریایی بریتانیا در بازی Assassin’s Creed.
[img=0x0]https://gamefa.com/wp-content/uploads/2015/05/AC_Tease-ds1-670x447-constrain.jpg[/img]
اما بیایید نگاهی دقیق تر به تصویر بیاندازیم؛ اگر عکسی را که رزولوشن بالاتری دارد را مشاهده نمایید؛ متوجه علامت های خاصی بر روی پنجه بوکس
 می شوید که به خودی خود، اطلاعات بالا را تایید می کند اما بگذارید بار دیگر این علامت ها را هم با هم مرور کنیم.

اول از همه در قسمت فوقانی پنجه بوکس، علامت رسمی Assassin’s Creed (فرقه قاتلان) را مشاده می کنیم که به راحتی قابل تشخیص است؛
اما علاوه بر آن علامت های دیگری نیز به چشم می خورد که شامل دنده چرخ، ارابه، تاج و لوکوموتیو(قطار) می باشد. اگر همه این ها را در کنار
 هم بگذاریم اطلاعاتی که در قسمت بالا راجع به آن کامل توضیح داده ایم تایید می شود.

[img=0x0]https://gamefa.com/wp-content/uploads/2015/05/AssassinsCreedEmblems-1024x683-1.jpg[/img]
غیر از این اطلاعاتی که در مورد آن توضیح داده شد؛ در صفحه رسمی بازی در شبکه های اجتماعی چند پیام مشکوک به چشم می خورد. در نگاه اول،
با ترجمه این پیام ها متوجه می شویم که Ubisoft خبر از یک رویداد بزرگ مثل ” Assassin’s Creed:Online ” می دهد و کاربران را به آن دعوت می کند؛ اما
اگر دقیق تر به آن نگاه کنیم؛ تکرار همان اطلاعاتی است که در قسمت بالا توضح داده شد؛ اما مرور دوباره آن ها خالی از لطف نیست.

به جملاتی که آن ها را پر رنگ کرده ایم دقت کنید؛ عبارت ” Race over (مسابقه دهید) ” به ارابه، عبارت ” Don’t be late (دیر نکنید)” به لوکوموتیو و عبارت ” Who wears the crown(چه کسی تاج را بر سر می گذارد) ” به تاج و البته به اوضاع کشور انگستان در زمان ملکه ویکتوریا، اشاره می کنند

نقل‌قول:
We’re only a few days away. RSVP so you don’t miss out

Don’t be late. RSVP now for the Assassin’s Creed World Premiere Event

نقل‌قول:
Who wears the crown? RSVP for the World Premiere Event to find out
نقل‌قول:
Race over to the site to RSVP for the #AssassinsCreed World Premiere Event
نقل‌قول:
The Brotherhood is calling. RSVP for the World Premiere Event
نقل‌قول:
Tomorrow’s the big day. Don’t miss out. Sign up & get a reminder
البته هنوز نمی توان  از چیزی مطمئن بود؛ اما بسیار جالب است که این علائم و نشانه هایی که ما از آن صحبت کرده ایم؛ در داستان بازی به نوعی دخیل باشند. تا کنفرانس خبری رسمی این بازی زمان کمی باقی مانده و تا آن موقع باید صبر کنیم .
نظر شما در رابطه با این موضوع چیست ؟ آیا باز هم سری جدید Assassins Creed، داستانی با مضمون اتفاقات و انقلاب های سیاسی خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما اشتراک بگذارید.

منبع: dualshocker
پاسخ
خیلی جالبه که از یک عکس این همه راز کشف میشه .
 ” خدا ملکه را حفظ کند ” هم یک جورایی داره به بخش داستانی بازی اشاره میکنه . امیدوارم یوبیسافت با تجربه گرفتن از عناوین قبلیش یک شاهکار بسازه ( دوره زمانی بازی پتانسیل بسیار بالایی داره ) .
ممنون بابت زحمتتون .
پاسخ
.این بازی موفق نمیشه ببین کی گفتم
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
(05-13-2015, 01:44 PM)علیرضا! نوشته است: .این بازی موفق نمیشه ببین کی گفتم

مشکلات نسخه های اخیر باعث شده تا بازیبازان یک سری نظرات " عجولانه" داشته باشند. درسته نسخه های قبل مشکلاتی داشت که باعث شد بازی موفق نباشه اما گذشت زمان ممکنه همه چیز رو تغییر بده. شاید الان فکر کنید این نظرم خنده داره ولی اگه یوبیسافت یه ذره حواسش رو جمع کنه مطمئن باش یه نسخه خوب دیگه از این سری رو شاهد هستیم.
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ

یوبی سافت هم خودش میدونه که شاهکار یونیتی رو متاسفانه خراب کرد 
مطمئن باشید دیگه اشتباه سال قبل رو تکرار نمیکنه 
خود یوبی سافت هم گفته بود که خروجی بازی اونطوری که اونها میخواستن نشد 
اما نمیشد در اون برهه زمانی کار دیگه ای انجام داد و واسه تاخیر بازی دیگه دیر شده بود
پاسخ
(05-13-2015, 03:01 PM)Mr_Game نوشته است:

اما نمیشد در اون برهه زمانی کار دیگه ای انجام داد و واسه تاخیر بازی دیگه دیر شده بود

یونیتی اگه باگ نداشت بهترین بازی سری ac میشد!
پاسخ
(05-13-2015, 03:36 PM)sajad habibi نوشته است:

نخیر عزیزم بنده برام یونیتی باگ نداشت رو آخرین گرافیک هم راحت اومد ولی بازم به دلم ننشست. حالا من که میگم اینو عاشق AC هستما :| همه ی نسخه هارو چند بار رفتم.
بهترین از نظر بنده AC II هست بعد Brotherhood بعد black flag بعد هم Revelations و AC I و یونیتی. پارکورش باحال بود ولی از لحاظ های دیگه متوسط بود فقط. 
آقا علیرضا: وقتی بازی AC باشه امکان نداره موفق نشه. در نمرات هم نشه در فروش میشه. مث اینه که بگی COD موفق نمیشه. مگه میشه این؟ تا الان که بازی به دلم نشسته فقط یکم کمتر شبیه یونیتی کننش بهتره. انگار همون بازیه تو لندن
I'm not a gamer because i have no life, because i chose to have many  
[تصویر:  1nkj_gtaiv_2015-04-18_21-04-56-390.jpg]
پاسخ
دوستان دیگه یونیتی رو بیخیال شید چون اون با هر خوبی و بدی منتشر شد و رفت تازه اکثر مشکلات یونتی با انتشار آپدیت حل شد و کسایی هم که مشکل داشتند به خاطر سیستم خودشون بود که با آپدیت هم هنوز مشکل داشتند.
حالا باید به این جدیده فکر کنیم و از همین الان من بهش امیدوارم چون توی یونیتی تا جایی که یادمه رازی نداشت توی تصاویر منتشر شده ی اولیه ولی این نسخه داره.تازه این پنجه بوکس هم خیلی باحال طراحی شده و راز ها درون اون قرارداده شده.
من که زیاد با اساسین حال نمی کردم نمی دونم چرا این نسخه برام جذاب شده.
مبارک تمام طرفدار هاش باشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(05-13-2015, 03:45 PM)sheep2014 نوشته است:
(05-13-2015, 03:36 PM)sajad habibi نوشته است:

نخیر عزیزم بنده برام یونیتی باگ نداشت رو آخرین گرافیک هم راحت اومد ولی بازم به دلم ننشست. حالا من که میگم اینو عاشق AC هستما :| همه ی نسخه هارو چند بار رفتم.
بهترین از نظر بنده AC II هست بعد Brotherhood بعد black flag بعد هم Revelations و AC I و یونیتی. پارکورش باحال بود ولی از لحاظ های دیگه متوسط بود فقط. 
آقا علیرضا: وقتی بازی AC باشه امکان نداره موفق نشه. در نمرات هم نشه در فروش میشه. مث اینه که بگی COD موفق نمیشه. مگه میشه این؟ تا الان که بازی به دلم نشسته فقط یکم کمتر شبیه یونیتی کننش بهتره. انگار همون بازیه تو لندن

به نظر من اتفاقا از برادرهود هم بهتر بود!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,881 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,685 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,331 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,288 10-22-2019, 09:38 PM
  شرکت برادران وارنر و استودیوی آی‌او اینتراکتیو در حال کار برروی یک بازی جدید هستند White Beard 0 976 10-10-2019, 10:47 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان