امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quantum Break تاخیر خورد | 2016 با طعم عناوینی بزرگ
   شرکت Remedy که با عنوان Alan Wake خود را بر سر زبان ها انداخت، به طور رسمی اعلام کرد که عنوان Ouantum Break که قرار است به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر شود، دچار تاخیری 1 ساله شده است. این عنوان در ابتدا قرار بود تا در سال 2015 منتشر شود ولی اکنون تاریخ انتشار آن به یک سال بعد موکول شده است.

[تصویر:  162_221423644.jpg]

خانم Shannon Loftis، سرپرست ناشران شرکت Microsoft، ضمن تایید این خبر اعلام کردند:
نقل‌قول:    حتی در نبود عنوان بزرگی چون Quantum Break در سال 2015، کنسول Xbox One همچنان از عناوین انحصاری قدرتمندی چون Rise of the Tomb Raider، Halo: Last Guardians، Fable Legends ،Forza Motorsport 6 و عناوینی دیگری که طی ماه های اخیر معرفی خواهند شد، بهره مند است. انتقال این عنوان به سال آینده سبب می شود تا کنسول Xbox One در سال 2016، در جایگاه بهتری قرار بگیرد. 
   اما این پایان غافلگیری ها نیست. همانطور که می دانید؛ چندی پیش مدیر کل بخش سرگرمی های شرکت Microsoft یعنی جناب آقای Phil Spencer، اعلام کردند که با وجود  عناوین انحصاری زیادی که برای Xbox One در سال 2015 در نظر گرفته شده است، ممکن است مجبور به انتقال چندی از این عناوین به سال 2016 شویم. جالب اینجاست که آقای Phil Spencer این سخنان را در اواخر سال 2014 میلادی بیان کرده بودند. از سر نخ های بدست آمده می توان به این نتیجه رسید که این شرکت از مدت ها قبل عرضه ی این بازی را به سال 2016 موکول کرده بود.
اما از نکات جالب دیگری که از این خبر می توان به آن پی برد، اشارات غیر مستقیم خانم Loftis به عناوین انحصاری دیگری است که قرار است در ماه های اخیر از آنها رونمایی شود. از آن جایی که تا شروع بزرگ ترین رویداد دنیای بازی های ویدیویی یعنی E3 2015 نیز زمان زیادی باقی نمانده است، شایعات مربوط به رونمایی از نسخه ی جدید Gears of War با نام احتمالی Gears of War 4، قوت می گیرد.
همچنین کارگردان خلاق این بازی یعنی آقای Sam Lake اعلام کردند که این تاخیر یکساله، به او و تیمش زمان بیشتری را برای ارائه ی عنوانی با کیفیت و در حد انتظارات را می دهد.
ایشان اینگونه ادامه دادند:
نقل‌قول: ما از طرفداران خود به دلیل استقبالشان از این عنوان بسیار خوشحالیم و به اطلاع شما می رسانیم که ما از این فرصت به دست آمده به خوبی استفاده خواهیم کرد و عنوانی با کیفیت بالا و در حد انتظار شما طرفداران عزیز ارائه خواهیم داد.
عنوان Ouantum Break تنها عنوان بزرگی نیست که انتشارش به سال 2016 موکول شده است. قبل از این عنوان، عناوین دیگری نیز همچون  The Legend of Zelda Wii U ،[font=proxima-nova, 'Helvetica Neue Light', 'Helvetica Neue', sans-serif]Uncharted 4: A Thief's End و [font=proxima-nova, 'Helvetica Neue Light', 'Helvetica Neue', sans-serif] Homefront: The Revolution  دچار تاخیری یکساله شده بودند و قرار است در سال 2016 عرضه شوند.[/font][/font]

[font=proxima-nova, 'Helvetica Neue Light', 'Helvetica Neue', sans-serif][font=proxima-nova, 'Helvetica Neue Light', 'Helvetica Neue', sans-serif]Gamespot
[/font]
[/font]
پاسخ
لطف کنید منبع خبر را در آخر مطلب بصورت جداگانه قرار بدید.
با تشکر
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
ببخشيد برادر آقاي loftis نه خانم loftis
كارگردان خلاق هم نه مدير نوآوري
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
آیا اینم دروغ آوریله S0 (2) S0 (43)
ممنون بابت خبر
پاسخ
(04-02-2015, 07:50 PM)m.moien نوشته است: آیا اینم دروغ آوریله S0 (2)  S0 (43)
ممنون بابت خبر

نه داداش این دیگه راست هست. بیمار که نیستم این قدر مطلب بنویسم بعد بگم دروغ آوریلللل...
ممنون از توجه تون... :heart:

(04-02-2015, 07:49 PM)Yesman4Ever نوشته است: ببخشيد برادر آقاي loftis نه خانم loftis
كارگردان خلاق هم نه مدير نوآوري

شما حالت خوبه دوست من؟ کارگردان خلاق با مدیر نو آور چه فرقی داره؟
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
خيلي فرق ميكنه بنده يك بار توي صفحه ي اصلي چنين كلمه اي به كار بردم و چند نفر گفتن كه مدير نو آوري درسته
همين ديگه بقيه خبر عالي بود
پاسخ
(04-02-2015, 08:03 PM)Yesman4Ever نوشته است: خيلي فرق ميكنه بنده يك بار توي صفحه ي اصلي چنين كلمه اي به كار بردم و چند نفر گفتن كه مدير نو آوري درسته
همين ديگه بقيه خبر عالي بود

آخه برادر من فرق بین کلمه ی مدیر و کارگردان در عرصه ی گیمینگ در چی هست. اونجوری باشه که آقای کوجیما هم کارگردان MGS نیست؛ مدیر هست. در حالی که بار ها بنده در خبر ها دیدم که از این کلمه استفاده میشه. کلمه ی خلاق و نو آورم که فرقی ندارن. حالا اگه مطمئن نیستی یه نگاه به فرهنگ لغت بنداز. Neutral راستی ادبیاتت چند شده بود دوست من؟ 
شما میشه یکی از این چند نفر رو به من معرفی کنی تا من با این عزیزان یه صحبتی بکنم؟ من که بعید می دونم اعضای تحریه یه همچین چیزی گفته باشن.
!Praise Prince of Persia
پاسخ
اعضاي تحريريه نگفتن برادر كاربرا گفتن و زماني كه از سرپرست پرسيدم ايشون فرمودن اين درسته(مدير نوآوري)
منم به شما فرمودم هردو درسته ولي اين بهتره
راستي ادبيات رو مدرسه تيزهوشان ميرم شدم ٢٠  :D
بعد چرا داغ مي كني داداش ؟ انقد داغ كردي تحريريه رو تحريه نوشتي  :D
اين كلمات كه شما مي فرماييد فرقي نميكنه من فقط و فقط براي بهتر شدن كيفيت گفتم كه اگه روزي رسيد و همكار شديم كيفيت سايت بالا باشه

از اول هم مشكل اصلي كه اين نبود
آقا و يا خانم بودن خانم Shannon Loftis در خبرتون بود
پاسخ
(04-02-2015, 08:19 PM)Yesman4Ever نوشته است: اعضاي تحريريه نگفتن برادر كاربرا گفتن و زماني كه از سرپرست پرسيدم ايشون فرمودن اين درسته(مدير نوآوري)
منم به شما فرمودم هردو درسته ولي اين بهتره
راستي ادبيات رو مدرسه تيزهوشان ميرم شدم ٢٠  :D
بعد چرا داغ مي كني داداش ؟ انقد داغ كردي تحريريه رو تحريه نوشتي  :D
اين كلمات كه شما مي فرماييد فرقي نميكنه من فقط و فقط براي بهتر شدن كيفيت گفتم كه اگه روزي رسيد و همكار شديم كيفيت سايت بالا باشه

از اول هم مشكل اصلي كه اين نبود
آقا و يا خانم بودن خانم Shannon Loftis در خبرتون بود

عزیزم از اون بابت که تشکر کردم...
!Praise Prince of Persia
پاسخ
فدات :heart:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تقویم اکثر بازی های سال 2016 را در اینجا مشاهده کنید Station 9 9,788 05-23-2022, 11:42 PM
آخرین ارسال: MOZHDE_Z
  انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی No Man’s Sky با چند روز تاخیر انجام خواهد شد Destiny 0 1,502 07-26-2016, 06:34 PM
آخرین ارسال: Destiny
  انتشار Berserk در ژاپن با تاخیر مواجه خواهد بود Destiny 0 1,227 07-26-2016, 12:28 PM
  E3 2016 | عنوان Final Fantasy 14 احتمالا برای ایکس‌باکس وان عرضه شود Mahd.1 0 1,079 06-18-2016, 01:20 AM
آخرین ارسال: Mahd.1
  Torment: Tides of Numenera تا ۲۰۱۷ تاخیر خورد Destiny 0 1,005 06-10-2016, 07:07 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان