امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی و توضیحات نرم افزار AURA از شرکت ASUS
Star 
به نام خدا

دوستان امروز میخواستم توضیحی درباره نرم افزار AURA بدم به شما دوستان عزیز .

خب این نرم افزار از رابط کاربری ساده بهره میبره که به راحتی شما به تمامی امکانات دسترسی دارید و هیچ پیچیدگی داخلش نیست که کاربر رو گیج بکنه .

این نرم افزار برای هر نوع محصولات نسخه مخصوصی داراست .

حال توضیح گزینه های موجود برای نورپردازی در AURA میدهیم .

STATIC : این حالت نور یک نواخت و ثابت را نسبت به رنگ انتخابی شما نشان میدهد و افکتی برای ان در نظر ندارد .

BREATHING : این افکت خاص نوری نور انتخاب شده توسط شمارا با یک سرعت ملایم از صد درصد روشنایی به صفر میرساند و باعث ایجاد افکت زیبایی میشود .

STROBING : این افکت نوری به صورت ناگهانی نور انتخاب شده از سوی شماره بین صد درصد روشنایی و صفر درصد روشنایی با سرعت حدودا بالا تغیر میدهد .

COLOR CYCLE : این افکت نوری تمامی نور های موجود در دایره رنگی که در عکس های پایین هست را با ترتیب و سرعت ملایم عوض میکند و باعث ایجاد افکت زیبایی میشود .

MUSIC EFFECT : این افکت که به جرعت می توان گفت بهترین نوع هوش را برای ان شرکت ایسوس قرار داده است فکت موزیک است این گزینه وقتی فعال میشود نسبت به تمامی صدا هایی که در سیستم شما پخش میشود بازخورد نشان میدهد و اگر اهنگی پخش کنید نور پردازی زیبایی نسبت به ریتم اهنگ نشان میدهد .

CPU TEMPERATURE : این گزینه بسیار کاربردی و خوب است زیرا این افکت شمارا قادر به دیدن دمای سی پی یو یا گرافیک بدون در امدن از بازی میکند وقتی رنگ قطعات سبز بود یعنی قطعات خنک است و وقتی به سوی قرمز میرفت یعنی احساس خطر کنید .

ضمنان در مادربورد هایی که دارای پین ار جی بی هستند گزینه سینک بین نوار ها و ار جی بی خود مادربورد تعبیه شده که خود کمک شایانی در زیبایی سیستم میکند .

[تصویر:  snaphsot0001.png]

[تصویر:  snaphsot0002.png]

این دو عکس نسخه های مادربورد و گرافیک رو نشون میدهد که از دو نرم افزار جدا بهره میبرند .

البته ایسوس در ابتکاری کاملا جدید و برای اولین بار AURA SYNC رو عرضه کرد که تمامی محصولاتی که از برند ایسوس یا پشتیبانی نر افزاری ایسوس بهره میبرند را بتوان با یک نرم افزار واحد کنترل کرد .

تا شاهد بهم ریختگی رنگ ها در کیس و میز نباشیم و شاهد یک هماهنگی زیبا بین قطعات RGB خود باشیم .

که این قابلیت یکی از صدها قابلیت قطعات بالارده شرکت ایسوس میباشد .

من از تمامی دوستانی که از برند ایسوس استفاده میکنند و این قطعات از RGB بهره میبره دعوت میکنم تا عکس های زیبای این قطعات رو در تاپیک قرار بدهند .
ویدیو این افکت ها تا چند روز دیگر به این تاپیک افزوده خواهد شد .

با تشکر .

I'm Join Republic OF Gamers 

پاسخ
دوستان عزیز با عرض پوزش از شما دوستان من هنوز درگیر فیلم برداری هستم و دنبال بالاترین کیفیت در ویدیو هستم شرمنده که منتظر موندید تشکر

I'm Join Republic OF Gamers 

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information معرفی دو نرم افزار RamCaches و RamDisk mdfarahani 1 1,841 05-05-2018, 11:49 AM
آخرین ارسال: hoomanrazor
  کاپیتان خوش تیپ و قدرتمند ایسوس، ۹۷۰Pro Gaming/Aura Mr. DB 0 1,627 01-27-2016, 05:25 PM
آخرین ارسال: Mr. DB

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان