امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reggie از Wii U و گیم پد آن میگوید
گفتگوهایش با NY Times گفت :

Wii U یک تبلت نیست! آن یک تجربه ی دو صفحه(نمایشی) هست.و بنابراین شما گیم پدی بی همتا دارید که برای داشتن تجربه گیمینگ, راهی جدید را پیش پایتان قرار میدهد.ما طیفی از مثالها(و نمونه ها)ی مختلفی را داریم که میتوانیم به شما نشان دهیم.

(برای مثال) سه نفر ما در حال بازی هستیم.و من در حال استفاده از گیم پد هستم تا شاید تلاش کنم که به شما توسط یه سفینه جنگی آسیب بزنم.ما چیزی(محتوایی!) به نام Metroid داریم که در آن من در مقابل شما بازی میکنم و با استفاده از یک سفینه جنگی در نلاشم که به شما تیراندازی کنم, شما(هم) روی زمین هستید و با بالا شلیک میکنید.بنابراین همه ما یک بازی را بازی میکنیم ولی اساسا تجربه ای متفاوت را داریم و همگی آن توسط گیم پد محقق میشود.
بنابراین این کنترلیست با یک صفحه نمایش در آن. که به ما اجازه میدهد محتوایی بسازیم که راه های جدیدی را برای اینکه با هم بازی کنیم نشان میدهد, ولی(همزمان نیز) تجربه ای متفاوت داشته باشیم.
Reggie بسیار مشتاق بود تا به تفاوت تبلت ها و گیم پد Wii U اشاره کند :

با استفاده از گیم پدمان شما میتونید در اینترنت گشت و گذار کنید_آن با یک Internet browser عرضه میشود.شما میتوانید بر روی آن محتوای ویدئویی مشاهده کنید.بنابراین آن کارهایی انجام میدهد که یک تبلت مستقل نیز آنها را انجام میدهد, اما علاوه بر آن, چون متصل و تعامل گراست صفحه دوم میتواند کارهایی انجام دهد که تبلت قادر به انجام آنها نیست!
[تصویر:  pk9gwu9fmhoft7ycs76a.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان