امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sword Coast Legends باز هم تاخیر خورد
[تصویر:  Sword-Coast-Legends-feature-672x372.jpg]

به نظر می‌رسد برای تجربه عنوان Sword Coast Legends باید باز هم صبر پیشه کنیم. طبق خبری که امروز منتشر شده است انتشار این عنوان کمی عقب افتاده است. البه این عنوان پیش از این نیز تاخیر خورده بود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
اولین تاریخ عرضه برای عنوان Sword Coast Legends روز ۸ سپتامبر ۲۰۱۵ مصادف با ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ منتشر شود. اما چندی پیش این عنوان با تاخیر ۲۱ روزه مواجه شد. ولی امروز سازندگان این بازی اعلام کردند که انتشار Sword Coast Legends تا ۲۰ اکتبر ۲۰۱۵ مصادف با ۲۶ مهر ۱۳۹۴ عقب افتاده است.
اما تاخیر همیشه بد نیست. عناوین بسیاری بودند که به خود اجازه تاخیر چند روزه ندادند و در زمان انتشار با نواقص بسیاری روبه‌رو بودند. گاهی با بازی‌هایی مواجه شدیم نه تنها به چندماه تاخیر نیاز داشتند؛ بلکه در بین آن‌ها عناوین نیازمند تاخیر چندساله نیز بود. با این حساب تاخیر می‌تواند در تجربه نهایی تاثیر بسیاری داشته باشد.
نقل‌قول:
“من از تجربه عنوان Sword Coast Legends تا ۲۰ اکتبر ناامید شدم. تاخیر بد نیست؛ عنوان ناتمام بد است.”
بله این سخن Shigeru Miyamoto می‌‎باشد.
لازم به ذکر است که عنوان Sword Coast Legends توسط آقای Dan Tudge، مدیرعامل شرکت n-Space و کارگردان عنوان Dragon Age: Origins، کارگردانی می‌شود.

منبع
پاسخ
آقا خسته نباشی واسه چه پلتفرمایی میاد؟
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
ممنون

ویندوز-مک-لینوکس-PS4-Xbox One
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی No Man’s Sky با چند روز تاخیر انجام خواهد شد Destiny 0 1,526 07-26-2016, 06:34 PM
آخرین ارسال: Destiny
  انتشار Berserk در ژاپن با تاخیر مواجه خواهد بود Destiny 0 1,252 07-26-2016, 12:28 PM
  Torment: Tides of Numenera تا ۲۰۱۷ تاخیر خورد Destiny 0 1,019 06-10-2016, 07:07 PM
  عنوان انحصاری Scalebound تاخیر خورد The White Witcher 1 1,377 06-10-2016, 10:24 AM
آخرین ارسال: Station
  عنوان Black Rose Valkyrie تاخیر خورد Destiny 0 983 05-30-2016, 02:03 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان