امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekken 7 سال آینده برای کنسول ها منتشر می شود
(10-07-2015, 10:27 PM)DeadSec نوشته است: ممنون بابت خبر :heart:
خبری از نسخه pc این عنوان نشد ؟
به احتمال زیاد برای pc هم منتشر میشه
پاسخ
(10-07-2015, 07:43 PM)BadBoy4Ever نوشته است: یعنی نیستش  7 دلیلی نمیبینیم که صحبت نکنیم وقتی بهترین فایتینگه تاریخه

S0 (45)
بهترین فایتینگ تاریخ؟ مورتال؟ S0 (42)
بسه کم بخندون مارو! مورتال اصلا فایتینگ به حساب نمیاد. یه شبه فایتینگه! S0 (25)
بعد شما دقیقا این آمارتون رو از کجا میارید که میگید بهترین فایتینگ تاریخ؟
اونوقت Street fighter و King of fighters هویجن؟
دقیقا چه چیز مورتال از اینا سرتره؟
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(10-07-2015, 11:59 PM)PWLG نوشته است:
(10-07-2015, 07:43 PM)BadBoy4Ever نوشته است: یعنی نیستش  7 دلیلی نمیبینیم که صحبت نکنیم وقتی بهترین فایتینگه تاریخه

S0 (45)
بهترین فایتینگ تاریخ؟ مورتال؟ S0 (42)
بسه کم بخندون مارو! مورتال اصلا فایتینگ به حساب نمیاد. یه شبه فایتینگه! S0 (25)
بعد شما دقیقا این آمارتون رو از کجا میارید که میگید بهترین فایتینگ تاریخ؟
اونوقت Street fighter و King of fighters هویجن؟
دقیقا چه چیز مورتال از اینا سرتره؟

والا ما میریم کلوب کسی نمیگه بروبچ بیان که استریت فایتر جدید اومد و همه هم هووررااااااا بکشن
همه کمبتو قبول دارن دیگه نمیشه اینو انکار کرد  ;)
اونا به درد رده سنی خاص خودشون میخورن (+7) ولی... دیگه ولی نداره که دیگه کمبت توضیح لازم نداره

[تصویر:  2ox1aeoe2tp7couud8tp.jpg]
پاسخ
(10-08-2015, 12:30 AM)BadBoy4Ever نوشته است: والا ما میریم کلوب کسی نمیگه بروبچ بیان که استریت فایتر جدید اومد و همه هم هووررااااااا بکشن
همه کمبتو قبول دارن دیگه نمیشه اینو انکار کرد  ;)
اونا به درد رده سنی خاص خودشون میخورن (+7) ولی... دیگه ولی نداره که دیگه کمبت توضیح لازم نداره

[تصویر:  2ox1aeoe2tp7couud8tp.jpg]
اون به خاطر اینه که بچه های الان (دقت کن بچه های الان) عقده خشونت و خون و خونریزی دارن. (بچه ن دیگه! جو گیرن)
همه غیر از مورتال چیز دیگه ای نمیشناسن که بخوان قبولش داشته باشن. والا Killer Instinct از این سرتره!
مورتال غیر از خشونت چی داره؟
نه گرافیک داره؟ نه گیم پلی خاص!
همون ایکس ری هم یه کپیه از روی Ultra move
شما معیارت نباید بچه های سرکوچه تون باشه! معیارت باید جهانی باشه!
همون مورتالی که بهترین فایتینگه تاریخه (به قول خودت) نسخه قبلیش فقط نصف Street fighter IV فروخت

من منکر خوب بودن مورتال نیستم ولی وقتی پای عناوین دیگه بیاد وسط، مورتال هیچ حرفی برای گفتن نداره!
Blaz Blue، Guilty Gear (کلا بازیای استودیوی Ark system work)
King of fighters (که نسخه 14ش قراره بهار سال دیگه بیاد)
Street Fighter (بهترین فایتینگ تاریخ که هر نسخه جدیدش، کل سبک رو متحول کرده)
مورتال دربرابر اینا چه حرفی واسه گفتن داره؟
خشونت؟ خون؟ فاتالیتی؟ همین؟
نه تکنیکی، نه گیم پلی خاصی، هیچی؟
پاسخ
نقل‌قول: دقت کن بچه های الان

[تصویر:  jynggui0um6kpmgssrvb.jpg]

بچه های الان جو گیرن رو قبول ولی بازی ماله 20 و خورده ای ساله پیشه ها ! بچه های اون زمان هم پس باید خیلی جو گیر میبودن 
خداییش قدمت داره ها
بحث دقیقا عین بحث آنچارتد و توم ریدر هست  S0 (85)
پاسخ
(10-08-2015, 12:56 AM)BadBoy4Ever نوشته است:

بچه های الان جو گیرن رو قبول ولی بازی ماله 20 و خورده ای ساله پیشه ها ! بچه های اون زمان هم پس باید خیلی جو گیر میبودن 
خداییش قدمت داره ها
یه تار موی مورتال میرزه به کل سری استریت فایتر و ....
درجه بندی من:
1.مورتال
2.تکن
3.....
4.....
5.....
.
.
.
.
.
.
آخر:شاید استریت فایتر
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(10-08-2015, 12:56 AM)BadBoy4Ever نوشته است:

خداییش قدمت داره ها
اون زمان با استفاده از آدمای واقعی، گرافیک فوق العاده خلق کردن و همچنین اولین بازی ای بود که خشونت رو وارد دنیای گیم کرد. (درجه بندی سنی بخاطر مورتال کمبت به وجود اومد و حتی دولت تا مرز بستن شرکت Midway پیش رفته بود)
دوست عزیز، بچه، بچه س دیگه، چه قدیم چه جدید بعدشم اون زمان همه SFII میزدن تا اینکه مورتال اومد. راستی صحب از قدمت شد:

[تصویر:  t52l_untitleds.png][تصویر:  ukka_untitledd.png]
وقتی که Street fighter II منتشر شد (پرفروشترین بازی کپکام) لرزه به تن سبک فایتینگ افتاد. تا قبل از اون اصلا چیزی به نام انتخاب شخصیت وجود نداشت. یه شخصیت خودکار داشتی، با همون تا آخر میرفتی. (نسخه اولش همینجوری بود)
تو نسخه دوم 8تا شخصیت قابل بازی وجود داشت (تو نسخه های آپدیت شدش تا 17 هم رفت) که هر کدوم استایل کاملا متفاوت نسبت به اون یکی داشتن و سبکاشون کلا باهم فرق میکرد. اون زمان هرکی یه همچین چیزی میدید واقعا مخش سوت میکشید. بعدش Midway از حرصش گفت باید یه چیزی برای مقابله با این بازی رو کنیم که مورتال خلق شد با خلاقیت های جالب خودش اما خلاقیت ها همه بصری بود و حتی اون زمان هم تو گیم پلی حرفی واسه گفتن نداشت! شما بشینی پای مورتال بعد چند ساعت بازی کردن، راحت تو حرفه ای میشی و فرق خاصی نمیکنه که کیو برداری (البته تو این نسخه X خیلی بهتر شده ولی بازم به پای اونا نمیرسه) ولی شعار Street fighter اینه: "راحت یاد بگیر، یه عمر تمرین کن تا حرفه ای شی"
فن زدم تو Street fighter اونقدر ها هم سخت نیست ولی باید بازی کنی، باید پاش بشینی تا ره دستت بیاد بعد وقتی فکر کردی خیلی بلدی، بری دو دست آنلاین بزنی و تازه بفهمی که هیچی بلد نیست. (دقیقا همین قضیه برام پیش اومده)
ولی مورتال به اندازه SF جای پیشرفت نداره و نهایتش تو یه سال میشه حرفه ای شد. من از مورتال متنفر نیستم ولی وقتی به ایکس و قبلیش نگاه میکنم، تفاوت چندانی نمیبینم.
بازی خلاقیت نداره، چیز جدید نداره. گرافیک ضعیفه، طراحی لباس و چهره واقعا داغونه! Street fighter استایلش از اول هنری و به اصطلاح کارتونی بوده ولی MK چی؟ مثلا واقع گرایانه س ولی خشونتش اغراق آمیزه و طراحی شخصیت هاش هم واقعا تو دیوارن! واسه اینکه خودشون رو راحت کنن، یه ماسک زدن در دهن همه شخصیت ها!
حالا شما هِی بگید مورتال! وقتی SFV اومد اونموقع همه تون میفهمید!
حکایت شما، حکایت هموناییه که میگفتن اسپلینتر سل از متال گیر بهتره
پاسخ
با سلام و وقت بخیر
قبل از اینکه شروع به توضیح در مورد این موضوع بدم معذرت خواهی می کنم از مدیر کل انجمن و بقیه ی مدیران ارشد به دللیل اینکه در پستی دارم نظرم رو میگم که ربطی به پست اول نداره و من به عنوان مدیر انجمن نباید اینکار رو انجام بدم ولی این بار رو جز استثنا قرار میدم.

خب اول همه شما دوستان عزیز رو به تعریف منطق دعوت می کنم.

فکر انسان پیوسته در معرض خطا و لغزش است و ممکن است در مسیر تفکر و استدلال و استنتاج که پایه فلسفه و همه علوم بر این اعمال ذهنی آدمی است، به اشتباه بیفتد.
پس انسان، برای کشف حقیقت و مصون ماندن از خطای درتفکر، نیازمند و محتاج به یک سلسله اصول و قواعد عام و فراگیر است که او را در همه جا راهنمایی کند و مانع از گمراهی وی در تفکر گردد.
مجموع این اصول و قواعد، منطق (logic) نام دارد .

منطق در لغت به معنی کلام و گفتار است.
اما در تعریف مصطلح فلاسفه و منطق دانان، منطق به معنی قانون صحیح فکر کردن است و راه و روش صحیح فکر کردن و درست اندیشیدن و نتیجه گیری کردن را می آموزد.
به همین دلیل است که این علم، منطق نامیده می شود؛ زیرا از واژه نطق مشتق شده که به معنی سخن گفتن، ادراک کلیات و نفس ناطقه انسانی اطلاق می شود.
به سخن دیگر، قواعد و قوانین منطقی به منزله یک مقیاس و معیار و ابزاری برای سنجش است که هر گاه بخواهیم درباره موضوعی؛ اعم از علمی، فلسفی و یا حتی امور روزمره زندگی، تفکر و استدلال کنیم، باید استدلال ها و استنتاج های خود را با این مقیاس و معیار بسنجیم و ارزیابی کنیم تا به طور غلط نتیجه گیری نکنیم.

حالا شما رو به دیدن این ویدئو که توسط دوست بسیار خوبم صادق عزیز که در این تاپیک هم نظر داده به من داده شده دعوت می کنم.

[url=http://s6.picofile.com/file/8216248968/Street_Fighter_Justin_vs_Daigo_YouTube.mp4.html][/url]
به قول خودتون فن بوی ها چرا شما حرف حالتون نمیشه بازی مورتال کمبت به تنها چیزی که تکیه کرده خشونت بیش از حد و اندازه ی اون هست و همه ی طرفدار این عنوان به این قضیه تکیه کرده اند. اگر شما این عنصر خشونت بیش از حد و اقرار آمیز رو حذف کنید این عنوان حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
 اگر ویدئو بالا رو ببینید متوجه می‌شید که یک عنوان مبارزه ای برای هیجان انگیز بودن نیازی به خون و خون ریزی و ریختن دل و روده ی حریف روی زمین نیست. ببینید نوآوری در این بازی که مال چند سال پیش هست و دارند با این بازی مسابقات برگذار می کنند چقدر هست. چرا به جای این بازی از عنوان MK استفاده نشده. حالا می‌گید نوآوری کجا هست می تونم شما به Stage پویای این بازی اشاره کنم که حتی این قضیه در نسخه های جدید این بازی به مراتب بهتر کار شده هست. حالا می‌گید خب توی MKX هم استفاده شده این قضیه یا حتی MK9 ولی آیا تاریخ انتشار این بازی ها یکی هست؟
مورد بعدی در مورد استفاده از عوامل محیطی برای حمله به دشمن در نسخه X استفاده شده اشاره کنم. می‌گید این قضیه نوآوری هست؟ آیا چیز جدید هست که به بازی اضافه شده و قبلا استفاده نشده باشه؟ من اینطور فکر نمی کنم چون این مورد برای اولین بار در بازی Injustice استفاده شده است. حالا می‌گید خب این بازی رو هم همین شرکت MK ساخته خب من حرف شما رو قبول دارم ولی این ضعف سازنده ی بازی رو نمی رسونه که از ایده ی یک بازی دیگه در یک بازی دیگه استفاده کنه. این یعنی کمبود نوآوری و متوصل شدن به بازی های دیگه برای پر کردن بازی
مورد بعدی رو می تونم به پر خرج بودن و پر از مشکلات این بازی بگم.
از موقع عرضه این بازی تا به الان تمامی محتویان دانلودی این عنوان به صورت پولی بوده و قیمت های بسیار بالایی داشته در صورتی که عنوان SF طبق خبر های منتشر شده شخصیت های جدید اون به صورت رایگان و طی یک آپدیت عرضه می‌شود.( البته در مورد این قضیه نمی تونم به صورت قطعی حرف بزنم ولی تا جایی که اخبار رو این بازی رو دنبال می کردم چنین چیزی بود ولی در مورد ای نقضیه تحقیق خواهم کرد)
بعد این عنوان به اصطلاح شاهکار چرا اینقدر آپدیت عرضه شده تا مشکلاتش رو برطرف کنه؟ از تاریخ عرضه ی بازی تا به امروز حدود 10 آپدیت با حجم های مختلف منتشر شده و وقتی هم لیست تغییرات آپدیت ها رو می بینید، شاهد لیست بالا بلندی از مشکلات بازی هست که رفع میشه.
بازم می‌گید بازی ویچر 3 هم براش 10 تا آپدیت با حجم های سنگین عرضه شده ولی سوال من این هست که شما وسعت و بزرگی و گرافیک بازی ویچر رو مقابل MKX قرار می‌دید؟
در بازی SF IV آیا ما شاهد عرضه ی آپدیت های متوالی بودیم؟ نه هر آپدیتی که برای بازی منتشر می‌شد ما رو با یک‌سری شخصیت جدید، حرکت جدید و یک‌سری قابلیت جدید رو به رو می کرد، در صورتی که MKX با عرضه ی هر آپدیت فقط مشکلات مربوط به گیم پلی و گرافیک و پایدار کردن فریم بازی رو شامل می‌شد. حال با تمامی ای اوصاف باز هم می‌گید عنوان MKX شاهکار هست؟ نسخه های قبلی این بازی خوب بود ولی الان من که اینجور فکر نمی کنم.

امیدوارم که متوجه منظورم شده باشید و در خواستی که دارم این هست که اگر صحبتی باقی می  مونه بر اساس منطق باشه.

و چیزی که جدیدا باب شده برای رفع اسپم
امیدوارم بازی تکن برای PC هم منتشر بشه.
ممنون بابت خبر
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
ترتیب بازیایه فایتینگ  
1.تکن
2.کمبات
3.sfiv
درجه سختی کشتن من در بازی فایتینگ
1.sfiv ببین کلا غیر ممکنه ببازم خب :cool:
2.تکن یکم کمتر از غیر ممکن شاید از هر 50 دور 1 بار ببری :D
3.کمبات کلا شانسی بازیه یکم بلد باشی ترکیدم :P
پاسخ
(10-22-2015, 06:28 AM)wasker نوشته است: ترتیب بازیایه فایتینگ  
1.تکن
2.کمبات
3.sfiv
درجه سختی کشتن من در بازی فایتینگ
1.sfiv ببین کلا غیر ممکنه ببازم خب :cool:
2.تکن یکم کمتر از غیر ممکن شاید از هر 50 دور 1 بار ببری :D
3.کمبات کلا شانسی بازیه یکم بلد باشی ترکیدم :P

آفرین به شما
فکر کنم اون درجه سختی کشتن رو کلا برعکس گفتی!
میگم شما که اینقدر حرفه ای هستی، میتونی یه توضیح درباره سیستم focus و cancel تو street fighter IV بدی؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 449 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,709 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,256 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,665 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,006 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان