امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Gamefa Awards 2015| اعلام نتایج نظرسنجی ها
من با اینکه Rise of the Tomb Raider رو بازی نکردم ولی منتقد یکی از سایت‌ها (که از لحاظ جلوه‌های ویژه خیلی سختگیر هم هست) نوشته بود برترین گرافیکی که تا الان بر روی اکس‌باکس وان دیده! و بارها به تعریف و تمجید گرافیک آن پرداخته؛ پس بدون شک من این عنوان رو انتخاب کردم.
صبر کردن برای تجربه این شاهکار رو pc خیلی سخته! Wall
خب منم به توم ریدر رای دادم و به نظرم بهترین گرافیکی هست که رو وان پخش شده
به اردر هم به گرافیک هنری زیباش رای دادم (از بعضی لحاظ فنی خیلی ناقص بود )
از ویچر هم خیلی لذت بردم مخصوصا گرافیک هنریش
وقتی نور خورشید رو میدیدی لذت میبردی
استاروارز هم تکربه نکردم ولی به نظر گرافیک غولی داره
گرافیک بتمن هم خیلی عالی بود
گرافیک متال بهینه بود ولی من به اندازه ی بقیه لذت نبردم
به نظرم بهتر بود به جای بلاد , نید فور اسپید یا انتیل داون رو قرار میدادید
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
(11-24-2015, 10:21 PM)AMIR_PC نوشته است:
(11-24-2015, 09:47 PM)ehsan1377 نوشته است: Rise of the tomb raider بهترین گرافیکه تا اینجا S0 (44)
البته اگر Crysis 3 تو لیست بود، همرو شخم میزد!

داداش احسان عشقی S0 (29) S0 (2)
من به فورزا رای دادم، در کنار گرافیک فوق العاده بالا افت فریم اصلا نداشت، به همه ثابت شدست که ریسینگ ها گرافیکشون واقعیته :/
بعد فورزا هم نظر من ویچر 3 هست که نیازی به گفتن نداره.
اوردر گرافیک بالایی نداشت، گرتفیک فقط تکسچر نیست ( اوردر اونم نداشت :| ) تو بازی Draw Distanceی نبود، AOی نبود، AAی نبود، نوپردازی نبود و .....
ویرایش میکنم، بجای ویچر 3 من Rise of Thomb Rider رو به عنوان رای دومم میزارم، واقعا با عکسایی که دیدم خیلی عالی بود.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
از نظر من یکی از بهترین گرافیک هارو The order داره، نورپردازی بازی واقعا قابل تحسینه و هرکسی رو شیفته ی خودش میکنه، در کنار این بازی گرافیک بازی witcher 3 هم با توجه به عظمت بازی و بزرگیش واقعا فوق العادست و جز بهترین هاست
این جور که از نقد ها هم که خوندم مثل اینکه گرافیک بازی rise of the tomb raider هم خوبه ولی در حد عناوین بالا نیست و یا اگرم باشه شاید اندکی پایین تر باشه
خدایی قصدم توهین نیست ولی واقعا به چه امیدی به The Order: 1886 رای دادید در حالی که اگه تحلیل گیم اسپات در مورد گرافیک این بازی بخونید حالتون از همین گرافیک این بازی که فکر می‌کنید خیلی شاخه به هم می‌خوره (البته همین جوری The Order: 1886 یه بازی مزخرف هست دیگه بیشتر از این نباید پرید سرش)
عنوان The Witcher 3: Wild Hunt با این که گرافیک خوب داشت ولی نسبت به نمایش‌های اولیه بازی به شدت از لحاظ گرافیکی افت کرده بود 
Bloodborne این وسط چیکار می‌کنه خدایی نمی‌دونم 
Batman: Arkham Knight و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain گرافیک قابل قبول و خوبی رو داشتند (البته از مشکلات گرافیکی بتمن رو PC نمیشه گذشت)
 در مورد انتخاب Assassin's Creed Syndicate فقط می‌تونم از کلمه What! استفاده کنم گرافیک این بازی حتی از یونیتی هم کمتر بود دیگه کاری به باگ و موارد دیگه ندارم 
Halo 5: Guardians گرافیک آن‌چنان بترکونی نداشت ولی واقعا عملکرد عالی بازی در زمینه حفظ فرم ریت شایسته و قابل ستایش بود 
در مورد Star Wars: Battlefront حرفی ندارم که تو هر نمایشی که قبل از عرضه داشت گرافیکش پایینتر از اون چیزی بود که تو e3 نشون داده بودند 
می‌رسیم به Forza Motorsport 6 و Rise of the Tomb Raider
در ابتدا در مورد فورزا صحبت می‌کنم من هم به قول امیر این حرف رو می‌زنم که اگه می‌خواهید گرافیک واقعی مشاهده کنید باید به انجام عناوین ریسینگ بپردازید 
فورزا در زمینه گرافیکی یکی از بهترین و کم نقص ترین عناوینی بود که تو چند سال اخر مشاهده کرده بودم جزئیات بی نظیر ماشین ها و پیست‌ها ثبات فریم ریت فوق العاده و آب‌ و هوای بارانی تنها باعث می‌شه که چهره شما در حین انجام بازی در حد همین شکل  S0 (5)  باشه و استودیو ترن 10 تحسین کنید 
می‌رسم به Rise of the Tomb Raider اصلا کاری ندارم که از فنای دو آتیشه این سری هستم و دلیل خودم برای خرید وان تنها تجربه سریعتر این عنوان بوده
به گرافیک بازی می‌رسم می‌تونم بگم که این عنوان به همراه فورزا بهترین عناوینی بودند که تونستند از قدرت وان به بهترین شکل ممکن استفاده کنند طراحی بی نظیر لارا تا جزئیاتی که در تک تک نقاط بدن لارا کار شده بود و از همه مهمتر سیستم "ترس اف اکس" که به شدت سنگین است و پردازش بالایی رو روی cpu میزاره هم عملکرد فوق العاده ای داشت از طراحی فوق العاده محیط و نقاط دور و پر از جزئیات بازی هم اصلا نمیشه گذشت از نظر من این دو عنوان بهترین گرافیک سال رو در اختیار داشتند 
از نظر من این دو عنوان هستند که اثبات می کنند هیچ تفاوتی بین دو پلتفرم وجود نداره 

در آخر یک تصویر از بازی Rise of the Tomb Raider می‌زارم که توسط خودم تهیه شده و در سایت xbox بیش از چهار هزار بار بازدید داشت تصویر هم با خود کنسول تهیه شده و به صورت ارجینال اسکرین شات است  

[تصویر:  dqmszfsyr36t3wxzwzgm.png]
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
نظرسنجی جدید با عنوان "بهترین بازی استراتژیک" افزوده شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
خب استراتژیک، سلطان و عشق PC بازا
آتیلا به نظرم جالب بود ولی نبود ! تکرار مکررات بود، همون کاری که با یوبیسافت با Far Cry 4 انجام داد، تکرار یک فرمول موفق ( به قول آرش سعادت مند )
من اول Citeis Skyline رو انتخاب میکنم، واقعا سبک جدید و عالی بود و آزادی عمل فوق العاده بود. همه چی دست خووت بود، انگار تصمیم هاب بازی نقش آفرینی با استراتژی رو قاطی کرده بودن.
دومی هم Galatic Civilizations III هست، دلیلی برای توضیح نمیبینم چون هرکی بازیش کنه میفهمه که عالیه
...CRYSiS
بهترین بازی استراتژی:

دانلود تیزر

اولین کاندید بهترین بازی سال  (کلیک کنید)

فردا نظرسنجی بهترین بازی مستقل
واقعا نمیدونم بین Undertale  و Ori and The Blind Forset. و Her story و Rocket league کدومو انتخال کنم :///
الحق که مستقل های امسال فراشاهکار بودن...
...CRYSiS
soma  قشنگ تر از بقیهست
Rocket league  جذاب تر از بقیهست
ولی تنها شاهکار در این بین فقط ori and the blind forest  S0 (29)
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی (قویترین کارت گرافیک گیمینگ) farzad35 2 1,657 10-26-2017, 07:56 PM
آخرین ارسال: Shahab 2020
  Ultimate Gamefa Awards 2016| اتمام دوره امسال DFSHINNOK7 51 16,508 12-01-2016, 10:40 PM
آخرین ارسال: Station
  نظرسنجی: انجام دوباره بازی‌ها بعد از اتمام آن‌ها Sina Assassin 30 6,784 09-10-2016, 09:20 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  گلوله یا لیزر؟ (نظرسنجی) ALIREZA A.T.A 15 3,933 07-26-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: MortezaXYZ
  برنامه ویدئویی ویتامین G (اختصاصی انجمن) نظرسنجی قسمت اول Moien_fr 30 6,496 12-19-2015, 01:17 AM
آخرین ارسال: tedy mehr shad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان