نظرسنجی: برای مقاله بعدی کدام سری بازی را بمالانیم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
God of War
100.00%
2 100.00%
Gears of War
0%
0 0%
در کل 2 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uncharted از ابتدا تا کنون (آقایِ کُدی گونه)
ای وای ای وای آقا خدا نکنه ما قول مقاله بدیمو سر موعد به قولمون عمل نکنیم یعنی حاج کریتوس باید بزنه مارو بدره از وسط ولی خدا رو هزار مرتبه شکر عمو کریتوس اصلاً و ابدا حریف نیتن دریکُ رفقا نشد!

رفقا آنچارتد نه از اون بازی نوستالژیک طوری های زیر خاکیه که هیچ کس ندونه چیش به چیه نه روم به دیوار اصلا کسی پیدا میشه که نیتن دریک پسر عمو همسایه ایندیانا جونزو نشناسه! اصلا مگه میشه مگه داریم همچین چیزی... رفقا آنچارتد خود جنسه یعنی اگه سال 2030 بچتون بهتون گفت بوا یه بازی بگو من در این دوران پسا ویدیو گیمی که واقعیت افزوده زده همه دهن مهن همه چیو صاف کرده  دانلود کنم بشینم با امولاتور رو سیستم کو ای صدم که خدا تومن با دلار 10000 هزار تومن جمع کردم بازی کنم شما باید برگردی بهش بگی بچکو بتمرگ آنچارتد بزن که همانا رستگارا خشتکت را از شدت خوشی پرچمینگ..

آنچارتد یه همچین چیزیه شوخی نیس که البته آنچارتد یک خیلی نه ولی دوش انقلاب بود من یادمه مجله ریزه کاری گیمی بود سردبیرش یه  Ps3 اشتراکی از ممد زرد چوبه کرایه کردهُ از غم پرداخت قسط آبو برقو تلفنِ دفتر مجله ش یه گوشه کز کرده نشسته بود یکی یکی پرتقالای تو سبد مرحله نپال آنچارتد دو رو با تیر میزدن ببینن فیزیک داره یانه ...حالا اینو هم کار نداشته باشیم بازی ساز ریقو ی جوگیر ایرانی رو داشتیم که تا دیروز اصغر سگ سیبیلو کریم کفتر باز میساخته آنچارتد دو رو که بازی کرد یهو شروع کرد به رندر گرفتن سینماتیک تمام CGI  پری پک واسه ایونت از پیش اسکریپت شده بازی جدیدش یعنی تا این حد بازی تاثیر گذاشته بود رو صنعت گیم...

یعنی یه جوری آنچارتد خوبه که ملت گیمخوار خیال میکنن ناتی داگ یه ماشین جادو جمبل تو استودیوش داره هرچی میخواد یه دکمه منزنه از اون ور زرتی تحویل میگیره مثلا بر میگرده ورودی میده قطار وسط هیمالیا در حال سقوط یه تیکم میزنه تنگش بعد این ماشین یه اکسپریاموس میگه از اون ور میده بیرون ولی نه رفقا آنچارتد اگه خوبه بخاطر تلاش یه عالمه آدم حرفه ایِ که در قله کار تیمینو مشکل بودجهُ مجوز ندارن میتونن میسازن شما میتونی بهترشو بساز! شما اول بشین ببین میتونی یه خنجر آنچارتد 2 رو سه بعدی مدل سازی کنی  S0 (2)

حالا اصلا این آنچارتد که میگن چیچی هه؟ بابا دستت درد نکنه آنچارتد یک بازی ساده است که داستان جوانک عیاری دریک نام را روایت میکند در پی مقبره های گمشده و this kinda stuff! در بازی آنچاتد از شما خواسته میشد چند کار ساده را به مقدار 3789 مرتبه انجام دهید اما انصافاً اگر  همین مقدار را به قوه 2 از ما درخواست کنن چاکرتیم اوسو گویان بازی کرده نهایت حالش را میبریم...گرفتین یعنی آنچارتد اوج عشقو حالو هیجانو داستان ایناست یعنی آدم پیدا نمیشه بدی دستش بگی این یه مرحله رو برو بعد بده من بعد دیگه رنگ کنترولرو ببینی دیدم که میگم Confused

الانم که عیدهُ شما رفقا هم بیکار بشینین آنچارتد بزنین اصلا نمیخواد بازی کنین فقط تو بازی ول بچرخین برین تو دنیای نابو زیبای آنچارتدُ فقط لذت ببرین...

بشینین از آنچارتد یک داستان بالا رفتن یه قهرمانُ سقوط آدم بده رو در تاریکی ببینید در آنچارتد دو ببینید طمع قدرت چقدر مخرب میتونه باشه در آنچارتد سه ارزش های زندگی رو کنار هم قرار بدین و ارزیابی کنید و سرانجام در آنچارتد 4 ببینید چطور پایان رقم میخوره اگر هم با یه داستان کمی متفاوت با تم آنچارتد حال میکنید کلویی و نیدین رو در راه رسیدن به عاج گانش دنبال کنید و لذت ببرید 

رفقا زندگی خیلی کوتاهه و هر ثانیه که ازش میگذره ما پیر تر میشیم و مسلماً وقت کمتری داریم بهتره وقت با ارزش خودمون رو صرف چیز های خوب کنیم تا بعداً پشیمون نشیم سال خوبیو براتون آرزو مندم عکس های مقاله بعدا اضافه میشه منتظر مقاله های بعدی من باشید
صفرُ یکتم سالار...
پاسخ
حاج کریتوس کچل الدوله ابن الهه ی آسمان ها زءوس بچه ی کرونوس  مقاله بعدی رو به نام خودشون زدن منتظر باشید Gameemag.ir_smiley (49)
صفرُ یکتم سالار...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Assasin's Creed از ابتدا تا کنون (آقایِ کُدی گونه) mr_code 3 1,571 03-06-2018, 11:27 AM
آخرین ارسال: mr_code
  Sonic از ابتدا تا کنون(آقای کُدی گونه) mr_code 5 2,801 02-10-2018, 05:03 PM
  MARIO از ابتدا تا کنون (آقایِ کُدی گونه) mr_code 4 2,303 01-27-2018, 09:54 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان