امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uncharted 4 A Thief's End vs Rise of Tomb Rider Graphic Comparision
به نام خدا

بدون شک دو بازی نامبرده که نام آن ها را در عنوان تاپیک می بینید   سرسخت ترین رقبای یک دیگر هستند و سازندگان  هر دوی آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا حریف دیگر را از میدان رقابت به در کنند.هر دو عنوان از گرافیک فنی و هنری بسیار زیبایی برخور دارند اما شاید تا به حال دقت نکرده باشید که کدام یک نسبت به دیگر برتری دارد.خب حالا فرصت پیش آمده تا بتوانید گرافیک هر دو بازی را در صحنه های تقریباً یکسان و مشابه مقایسه کنید.

ویدیوی اول مقایسه گرافیک دو بازی : HD | SD

ویدیوی دوم مقایسه گرافیک دو بازی : HD | SD

ویدیوی سوم مقایسه گرافیک دو بازی : HD | SD

نظر شما در این باره چیست؟گرافیک کدام بازی بهتر چشمان شما را نوازش داد؟نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
نقل‌قول:  شاید تا به حال دقت نکرده باشید که کدام یک نسبت به دیگر برتری دارد.
اتفاقا دقت كرديم و به اين نتيجه هم رسيديم كه گرافيك انچارتد بهتره
NVB

4Ever Live
پاسخ
هر دو خوبن،اما لارا یه چیز دیگس S0 (89)
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
سلام
ویدو ها جالب بودن 
ولی عملا به نظرتون الان وقت مناسبیه برای مقایسه گرافیک دوعنوان در حالی که به عرضه این دو بازی به ترتیب 
3 و 6 ماه بوده و عملا گرافیک این بازی ها می تونه با پیشرفت چشمگیری همراه باشه
من خودم شخصا گرافیک Uncharted 4 A Thief's End بیشتر نظرمو به خودش جلب کرد ولی وقتی تریلر گیم پلی تامب رایدر از مرحله سوریه رو دیدم کلا نظرم برعکس شد
از نظر من هر دو عنوان گرافیک شایسته و در خور نسل هشت دارن
ممنون و خسته نباشید
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(09-14-2015, 03:12 PM)mohammad reza sahraii نوشته است: سلام
ویدو ها جالب بودن 
ولی عملا به نظرتون الان وقت مناسبیه برای مقایسه گرافیک دوعنوان در حالی که به عرضه این دو بازی به ترتیب 
3 و 6 ماه بوده و عملا گرافیک این بازی ها می تونه با پیشرفت چشمگیری همراه باشه
من خودم شخصا گرافیک Uncharted 4 A Thief's End ولی وقتی تریلر گیم پلی تامب رایدر از مرحله سوریه رو دیدم کلا نظرم برعکس شد
از نظر من هر دو عنوان گرافیک شایسته و در خور نسل هشت دارن
ممنون و خسته نباشید

به نظر شما توی 3 و 6 ماه چقدر میشه گرافیک را پیشرفتش داد؟

نباید انتظار معجزه و پیشرفت گرافیکی زیادی باشیم
اما خوب بعد عرضه هم مقایسه انجام خواهد شد
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
نقل‌قول: نظر شما در این باره چیست؟گرافیک کدام بازی بهتر چشمان شما را نوازش داد؟نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
مقایسه‌ی گرافیک این دوتا اشتباه محضه. تامب رایدر خیلی المان هاش در گیمپلی بیشترن اما در مکانیک های بازی و گرافیک حرفی برای گفتن در مقابل آنچارتد 4 نداره.
اگه گرافیک کوانتوم بریک رو با آنچارتد مقایسهکنید منطقی تره تا این که تامب رایدر رو باهاش مقایسه کنید
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بسته الحاقی بازی Rage 2 با نام Rise of the Ghosts هم اکنون در دسترس قرار دارد White Beard 0 1,429 09-27-2019, 10:29 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تماشا کنید: تریلر زمان عرضه عنوان Rise & Shine منتشر شد B.A.T 0 994 01-13-2017, 11:15 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  تماشا کنید: مود Survival بازی Uncharted 4 منتشر شد B.A.T 0 969 12-17-2016, 08:30 PM
  تماشا کنید: تاریخ انتشار عنوان Rise & Shine مشخص شد B.A.T 0 1,002 12-11-2016, 02:02 PM
  تماشا کنید: اجرای بازی‌های Ratchet & Clank و Uncharted 4 برروی پلی‌استیشن ۴ پرو B.A.T 0 1,013 11-10-2016, 05:36 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان