امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zampella: انحصاری شدن بازی Titanfall لازم بود ولی بازار را محدود کرد
[تصویر:  titanfall-cover-art-2.0_cinema_1280.0-60...50x140.jpg]

Titanfall یکی از عناوین موفق و پرفروش سال پیش بود که چندین میلیون نسخه از آن در سراسر جهان فروخته شد؛ اما برخی از بازیبازان نتوانستند لذت حاصل از بازی کردن این عنوان را تجربه کنند زیرا این عنوان در انحصار پلتفرم های Xbox One و PC بود. انحصاری بودن این بازی در حالی بود EA یکی از عوامل این بازی بود و به همین دلیل طرفداران PlayStation بسیار ناراحت بودند. در هر صورت نسخه دوم این بازی تنها در انحصار Xbox One و PC نخواهد بود. امروز Zampella در بحثی با یکی از طرفداران، اعلام نمود که انحصاری بودن این عنوان لازم بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب مراجعه کنید. 
این بحث از جایی آغاز شد که یکی از بازیبازان برای مسخره کردن این عنوان، در توییتر نوشت:

نقل‌قول:
?Titanwhat

Titanwhat به معنی Titanچی می‌باشد. سپس Zampella در پاسخ گفت:

نقل‌قول:
ناراحت به نظر می‌رسی. آیا به دلیل این است که طرفدار PlayStation هستی؟ 

طرفدار جواب داد:

نقل‌قول:
خیر، من از حریص بودن توسعه دهنده ناراحت هستم. من نمی‌توانم درک کنم که چرا توسعه دهنده حاضر است بازار فروش خود را محدود کند. برای من یکی که نامفهوم است. 

Zampella نیز اعلام نمود که انحصاری کردن این عنوان با اینکه باعث محدود شدن بازار فروش شد، لازم و حیاتی بود.

نقل‌قول:
ما باید این کار را انجام می‌دادیم. ما گروه کوچکی بودیم و برای شروع این کار لازم بود. هیچگونه حرصی در کار نیست. 
سپس Zampella یاد آوری کرد که نسخه بعدی برای PlayStation نیز منتشر خواهد شد.

لارم به ذکر است که بازی Titanfall 2 در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

منبع: http://attackofthefanboy.com
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
امیدوارم نسخه دوم بخش داستانی داشته باشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استفاده‌ی بی‌سیم از کنترلر استیدیا در ابتدا به Chromecast Ultra محدود می‌شود White Beard 0 1,162 10-18-2019, 09:30 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 1,011 10-12-2019, 10:14 PM
  ایو گیلموت: بازی Beyond Good And Evil 2 احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئو PC FAN 0 1,347 09-20-2019, 08:38 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  شایعه: کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۵ پرو هم‌زمان به بازار عرضه می‌شوند PC FAN 0 869 09-20-2019, 08:34 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  اطلاعات جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شد | به ساخت دنباله‌ی بازی امیدوار باشیم؟ White Beard 0 1,171 09-17-2019, 02:03 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان