امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ati یا nvidia برای بازی بهتره؟
به نظر من Nvidia بهتره چون موتور گرافیکیه عالی داره بعدشم nvidia physX بازی رو تقریبا به حالت 3d تبدیل می کنه.
من خودم روی کامپیوترم کارت گرافیکم nvidia geforce 8400gs و روی لپ تاپ nvidia geforce 720M نصبه و خیلی هم راضیم ازش.
پاسخ
(08-19-2012, 01:58 AM)'Maximum-Dev' نوشته است: مقایسه آخرین کارت عرضه شده ATI با آخرین کارت عرضه شده ی nVidia

ATI 7970
3GB memory
1000Mhz base clock
288GB Bandwidth

GTX 690
4GB memory
915Mhz base clock
384GB Bandwidth

اینا مهمترین مشخصاتیه که برای بازی لازمه و فکر نکنم دیگه حرفی باقی مونده باشه.

داش عزیزم اینجارا ببین!
gtx 690 که یک غول تمام عیاره با سرعت base clock 915 در مقابل 7990 کم میاره!
تازه به حافظه نیست که عجب!
:| اما من خودم طرفدار انودیا هستم!

اقایون میخوام برای تابستون میخوام ارتقا بدم موندم برای vga انودیا بهتره یا amd لطفا کمک!
بودجم تا 1.5 میلیون میباشد تومان!
با تشکر!

پاسخ
آقا انویدیا برای گیم مناسب تره! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
کلی تکنولوژی داره ! مثل TXAA یا HBAO+ یا Adaptive Vsynce  و...
بهتر ساپورت میکنه کارتاش رو ! مثلا همین درایور آخری ! خیلی چیز خفنی بود ! کم ترین حالت 12 فریم انداخت رو بازی ها!

نظر بنده انویدیا هستش.
با بودجه ی شما GTX 770 بهترین انتخابه.
(اینا همه نظر منه. ما چاکر اساتید دیگه هستیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
100 %  اnvidia
برای بازی بهترین گزینه انویدیا هستش البته برای نرم افزار هم همین طور
اولین دلیلش ساپورت شدن بسیار عالی از طرف شرکت هستش که در هر اپدیت کارایی کارت هاش رو بالا تر میبره
دلیل دوم nvidia physX که کارت های ATI ندارنش
دلیل بعدی داشتن هسته ی کودو هستش که در بسیاری از نرم افزار ها و بازی ها سرعت پردازش رو افزایش میده

پاسخ
اقایون تا 6 ماهه دیگه نسل جدید کارت گرافیک ها با API جدید میاد![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
حالا سوالم اینه من که برای تابستون میخوام کارت گرافیکی بخرم برای بازی ................................................
اگه یک GTX 770 بخرم یعنی بازی های نسل جدید را حداقل رو HIGH نمی تونم گیم کنم![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ایا DX 11 ساپورت میکنه DX 12 را لطفا کمک![img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
لطفا کمک![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
کارتای سری 600 و 700 (و فک کنم حتی 500 [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) از DX 12 پشتیبانی میکنن . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا نتونی داداش؟ ولی اگه عجله نداری بهتره صبر کنی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(05-13-2014, 09:37 AM)'janatan' نوشته است: اقایون تا 6 ماهه دیگه نسل جدید کارت گرافیک ها با API جدید میاد![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
حالا سوالم اینه من که برای تابستون میخوام کارت گرافیکی بخرم برای بازی ................................................
اگه یک GTX 770 بخرم یعنی بازی های نسل جدید را حداقل رو HIGHT نمی تونم گیم کنم![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ایا DX 11 ساپورت میکنه DX 12 را لطفا کمک![img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
لطفا کمک![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

اولا این تاپیک قدیمیه
دوما فک نکنم فنای انویدیا و ای تی آی قانع شن که کدوم بهتره پس بیخودی بهتره زور نزنیم
سوما در جواب کاربرjanatan بگم که سوالتونو باید تو بخش مشاوره بپرسید نه اینجا
چهارما HIGHT غلطه،منظورتون همونHIGH است
پنجما جوابتونو فک کنم تاحدودی تو اینجا(ارسال25) بتونم داده باشم

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(08-19-2012, 01:16 AM)'RANDY2' نوشته است: یک کلامت رو برای خودت نگه داربا اون کارت مسخره nvidiaConfused45:Confused45:Confused45:

آقا شما که می گی amd از nvidia بهتره یه کارت گرافیک بو که از این بهت باشه
[align=justify]الاخره زمان آن رسید تا غول گرافیکی و موعود انویدیا را به درون کیس کامپیوتر خود راهنمایی کنیم! ماه مارس بود که انویدیا کارت گرافیک فوق قدرتمند خود GeForce GTX Titan Z را معرفی کرد. کارت گرافیکی با دو پردازنده گرافیکی Kepler GK110  
[align=justify][تصویر:  gtx.jpg]
[align=justify]این کارت گرافیک قرار بود در ماه آوریل به بازارهای فروش راه پیدا کند، اما به دلایلی فروش آن عقب افتاد. تا امروز که بالاخره این شرکت جی تی ایکس تایتان Z را راهی بازار کرد. این کارت گرافیک قرار است هم به شکل جدا و هم از پیش نصب شده بر روی سیستم‌های کامپیوتری به فروش برسد. 5760 هسته CUDA با ماکزیمم کلاک 876 مگاهرتز و 12 گیگابایت حافظه GDDR5 قرار داده شده در آن، باعث شده اند که این کارت گرافیک هر بنچ مارکی را با بالاترین نمره ممکن با موفقیت از سر بگذراند. توان طراحی حرارتی این کارت گرافیک حدود 375 وات است و احتمالا برای راه اندازی آن به منبع تغذیه بسیار قدرتمندی نیاز خواهید داشت. 
[align=justify]انویدیا اعلام کرده که جی تی ایکس تایتان Z قدرتمندترین کارت گرافیکی بوده که این شرکت تاکنون ساخته و با چنین ویژگی‌هایی هیچ شک و تردیدی برای خرید آن باقی نمی‌گذارد. 

پاسخ
آقایون محترم یه سوال:
من خودم الان 2 سال هست ای تی آی رو دارمش،و تو این مدت عملکردش خیلی خوب بوده،فقط برای یه 2 سه تا گیم که بیشتر با انویدیا سازگارن،مجبور بودم با گرافیک مدیوم یا لئو بازی کنم.برا همین اگر میشه لطف کنید بگید کدوم ای تی آی برای نسل هشتم با بودجه 1 و 100 یا با بودجه ی 1500 (اگه خدا بخواد یه 400 دیگه هم جور کنم) بهتره الان؟(انویدیا هم خوبه ولی من نمیخوام یه چیز خوبی که تجربه کردم رو بزارم کنار)

دم همه تون گرم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-01-2014, 11:48 AM)'Mr.B' نوشته است: آقایون محترم یه سوال:
من خودم الان 2 سال هست ای تی آی رو دارمش،و تو این مدت عملکردش خیلی خوب بوده،فقط برای یه 2 سه تا گیم که بیشتر با انویدیا سازگارن،مجبور بودم با گرافیک مدیوم یا لئو بازی کنم.برا همین اگر میشه لطف کنید بگید کدوم ای تی آی برای نسل هشتم با بودجه 1 و 100 یا با بودجه ی 1500 (اگه خدا بخواد یه 400 دیگه هم جور کنم) بهتره الان؟(انویدیا هم خوبه ولی من نمیخوام یه چیز خوبی که تجربه کردم رو بزارم کنار)

دم همه تون گرم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

هیچ وقت این بحث که انویدیا بهتره یا ای ام دی تموم نمیشه و دوستان لطف کنن همش سوالای کلیشه ای مثه انویدیا بهتر است یا ای ام دی نپرسن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خب برای بودجه های پایین ای ام دی به صرفه تره . منظورم فقط گرافیکه و هیچ وقت سی پی یو ای ام دی نگیر. مثلا دو تا کارت R7 260x و 750 ti توی بازار هست که قدرتشون تقریبا یکیه. ولی قیمت 260 ایکس حداقل 100 تومن پایین تره. الان هم نمی تونیم بگیم ای ام دی بهتره یا انویدیا بین این دو تا چون درتشون اندازه هم هست ولی قیمتشون فرق داره پس ای ام دی کارتاش از لحاظ قیمت نسبت به پرفورمنس بهتره. کارتای ای ام دی از تکنولوژی هایی مثه منتلو ... بهره میبره و انویدیا به جاش دایرکت ایکس 12 رو توی درایورد جدیدش اضافه کرده به صورت بهینه. منتل از بازی هایی مثه میرورز اج 2، دراگون ایج اینکوزیشن، تیف، بتلفیلد 4 و چند تا دیگه پشتیبانی میکنه. و این به این معنی نیست که کارتای انویدیا نمی تونن اینا رو اجرا کنن یعنی کارتای ای ام دی اینا رو بهتر اجرا میکنن. راستی من در عجبم که چطوری با کارتت همه بازی ها رو روی High بازی کردی فقط بعضی ها رو روی مدیوم و لو[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] نتیجه میگیریم که همین بودجت هم میتونه با یه سیستم راضی نگهت داره چون فکر کنم سرعت فریم برات مهم نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 98 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 38,824 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 652 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 750 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 773 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان