امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
call of duty or battlefield
کدمشون خوبه
مشخصه که در حال حاظر بتل چون واقعا انلاینش جذابه و سینگل هم تو دل برو هست ولی کالاف مخصوصا 9 و 10 فاجعه ای بیش نبود.
اره ولی من کالاف رو بیشتر میپسندم وبرای این دلیل هم دارم اولا کالاف داستاناش جذاب هستن و همیشه گیمر رو به طرف خودش میکشونه و دوما گیم پلی زیبایی داره وصحنه های سینمایی ان بیشتر از battlefield هست سوما گیم پلی داخل وسایل نقلیه تو کالاف هیجان انگیز هست همون بلک اپس 2 که میگی خراب کرد به نظر من بهترین و متفاوت ترین نسخه کالاف بود چون انتخاب اسلحه به عهده ی خودت بود و بازی کردن در دو زمان وهمچنین داستان فوق العاده زیبایش ولی تو یه مورد battlefield بهتر از کالافه تو قسمت مولتی

چرا هیچکس نیست
Battelfield Hardline به نظر میاد به طور کلی تغییرات زیادی تو سری بتلفیلد به وجود آورده خدا کنه زود تر برای pc کرک بشه بتونیم بازی کنیم
فکر نمیکنم تغییرات زیادی کرده باشه گرافیکش که مثل 4 هست بعدش میدان جنگ بین دزد و پلیس خیلی مسخره هست و بازی رو از اصالتش خارج میکنه درسته که کالاف به اینده رفتی ولی هنوز جنگ بین دو ارتش هست و حس نبرد بهت دست میده نه مثل battlefield هارد لاین که انگار داری swat بازی میکنی
(06-27-2015, 05:37 PM)arno0144 نوشته است: فکر نمیکنم تغییرات زیادی کرده باشه گرافیکش که مثل 4 هست بعدش میدان جنگ بین دزد و پلیس خیلی مسخره هست و بازی رو از اصالتش خارج میکنه درسته که کالاف به اینده رفتی ولی هنوز جنگ بین دو ارتش هست و حس نبرد بهت دست میده نه مثل battlefield هارد لاین که انگار داری swat بازی میکنی

هاردلاین برای تنوع بود
بعد از این همه میدان نبرد حالا یه تنوعی هم به بازی دادن مگه بد بود؟!
[تصویر:  ttm78k3yhid2wdubxh6r.jpg]
میدونم ولی خیلی تغییراتش زیاد بود مثلا بازی god of war رو بیایم fps باشه الان این تنوعه
(06-27-2015, 05:52 PM)arno0144 نوشته است: میدونم ولی خیلی تغییراتش زیاد بود مثلا بازی god of war رو بیایم fps باشه الان این تنوعه

God of war رو fps کنن؟!
چه ربطی داره؟!
هاردلاین از همون اول برای تنوع اومد
خیلی از طرفدارهای قدیمی بتلفیلد ممکنه ازش خوششون نیاد
حالا هاردلاین اومده به جای جنگ بین دوتا ارتش، جنگ بین دزد و پلیس رو نمایش داده!
از چی بتلفیلد خوشت میاد دقیقا به جز انلاینش
(06-27-2015, 06:08 PM)arno0144 نوشته است: از چی بتلفیلد خوشت میاد دقیقا به جز انلاینش
دقیقا از همین آنلاینش خوشم میاد
به نظرت اون همه پول میدن برای بازی که 6-5 ساعت فیلم سینمایی رو نگاه کنن؟! (بخش سینگل)
خب دقیقا همین مولتی فوق العاده بتلفیلد باعث شده که طرفدارش بشم!
قبول دارم کالاف تو بخش سینگل عالیه ولی همونطور که گفتم اصل بازی مولتی هست!
من تا حالا هم کالاف و هم بتل رو مولتی بازی کردم و از بتل خیلی بیشتر خوشم اومد.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (نظر سنجی) battlefield 1 یا call of duty iw مسئله این است!!! ALIREZA A.T.A 26 4,975 05-14-2016, 06:59 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  نگاهی خلاصه به عملکرد بازی Call Of Duty parda$ 3 1,226 08-20-2015, 09:49 PM
آخرین ارسال: Cpt. John "Soap" MacTavish
Heart تاپیک مخصوص طرفداران coll of duty 123753 7 1,996 01-17-2013, 09:01 PM
آخرین ارسال: AMIR-GAMER
  Call of Duty Black Ops 2 VS Medal Of Honor Warfighter NS game 31 6,731 11-23-2012, 11:36 PM
آخرین ارسال: Mr.Psycho

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان