امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
easter egg های مهم
با سلام شاید اینارو خیلیا دیده باشن و بدونن ولی من برای اونایی که نمیدونن میزارم . همه میدونید که easter egg چی ولی برای اینکه شاید حتی یک نفر ندونه چی می گم که easter egg ها نکات مخفی در بازی ها هستند و میتوانند هر چیزی باشد.
بیشتر easter egg ها چیز های بی خودی هستند یا مثل metro last loght  یا hitman دارای مشکلات اخلاقی هستند و خیلیاشو کارایی خاصی ندارن ولی از اون جایی که من همیشه easter egg های هر بازی برسی می کنم تعداد کمی از آنها مهم و به نظر من می خواهند ی چیزی به ما بگن .
پس اول میزیم سراغ بازی که از همه مهم تر :

batman arkham city : همانطور که سازنده های گفتند این بازی دارای راز های زیادی بود و واقعا هم بود این قدر داره که شاید ی تاپیک جدا براش بزنم ولی ی سری از آنها شاید می خواهند اصلاعاتی درباره ی نسخه ی بعدی بازی به ما بدهند

همانطور که میدانید تها کسی که در batman arkham city نبود dr jonathan بود .
ولی به نظز میاد همچین هم غایب نبود

پیام خصوصی dr jonathan
وقتی دستگاه cryptographic sequencer را روی موج های زیر تنظیم میکنید با سه پیام dr jonathan روبه رو می شوید ولی چه طور ؟
[تصویر:  54gpljlpfeim8bboylq2.jpg]
[تصویر:  d8kezs5wuavi5qobvkoh.jpg]
[تصویر:  9u9m8xqziukvamynrh2.jpg]وقتی که دستگاه را روی موج ها تنظیم کنید dr jonathan شروع به گفتن اعدادی میکند که هر عدد یک حروف است مثلا 1=a و 2=b و...
که به این سه جمله تبدیل می شود :
بتمن من برمیگردم
تو بخاطر کاری که با من کردی تقاص پس خواهی داد
ترس شهر gotham رو تکه تکه میکنه

ماسک dr jonathan
[تصویر:  789gtmeinhmx3t5r4a6.jpg]
این شاید همه پیدا کرده باشن فکر کنم لباساشو درآورده و در بتمن جدید اون با ظاهر کلاسیکش مشاهده کنید
[تصویر:  yro39m6kiqxkcojtkkg0.jpg]

شهر وحشت

[تصویر:  6jkcjfv1oqba42iibc.png]
در این قسمت نقشه  قایق وجود دارد و در آن با رمز شهر وحشت باز می شود و در آن با این مواجه میشوید
[تصویر:  urqwdpllqk8nct4onay9.jpg]
[تصویر:  p7ckqh5y97zo65c125.jpg][تصویر:  lfhg30cd2onj4oxjyqum.png]
[تصویر:  nxaub6sl215gkj3sio6m.jpg]
به محص ورود دوربین به حالت اول شخص تغییر میکند و در این قایق تعدادی حشره دیده می شود و یک فرم و یک جنازه ی به طور ناگهانی برای ی لحظه به هوش می آد
حوب که چی یعنی داره تحقیقات مخفی انجام میشه ؟

battlefield 3

[تصویر:  yc43rtd7r4rii4ntmni.jpg]باید بگم کمی بعد از این که battlefield 3 عرضه شد و من این پیدا کردم گفتم حتما اینم الکی ولی چند هفته بعد dead space 3 تایید شد

[تصویر:  djvcd65cpqk0vdf4x31y.jpg]
این کفشا آشنا نیسن ؟ پشت بام چه طور؟ یعنی نسخه ی بعدی mirror's edge  در حال ساخته ؟
[تصویر:  fi6vl4azowoxzjk2tjz5.jpg]

Hitman Absolution

من دارم 
Hitman Absolution بازی میکنم که ی چیزی به نظرم آشنا میاد
[تصویر:  ks9de15j24hircm3lkup.jpg]
این من قبلا ی جا ندیدم ؟
[تصویر:  699n4btgdvg0knjqcndt.jpg]
این یکی هم خیلی آشنا ی جایی قبلا دیدمشوم ولی کجا ؟
[تصویر:  pk6regd621qpos11t6f3.jpg]

درسته kane and lynch ولی چه منضوری از این کار دارن یعنی نسخه ی بعدی بازی درحال ساخت ؟

dead space 3

[تصویر:  21lmgjag4k4q1eaidtn.png]

در صورتی که حرف اول تمام چپترها را در کنار هم بگذارید جمله جدیدی به وجود می آید که میشود : ماه های برادر زنده هستند
یعنی داستان حالا حالاها ادامه داره ...

watch dogs

و جدید ترین دست آورد خودم که شاید زیاد هم مهم نباشه و شاید بعضیا دیده باشن
[تصویر:  gvdc3u8i5nk30k4oj3a.png]
[تصویر:  asqw3ggq8es9z50om2l.png]
اینا شبیه چی هستند ؟
[تصویر:  l1fh1uxhvy0uxqzufdu.jpg]
میدونم هیچ ربطی نداره ولی این قدر شباهت ؟

نظر شما درباره ی این ها چیست ؟
پاسخ
خلاف قوانین نیست, باز شد :|
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
مگه بسته شده بود ؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ
بگذریم
فقط اون کلاه Dead Space کجای BF3 هست؟
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
اونا واقعا ایده جالبی هستن که بازی بعدی خودتون رو توی بازی نشون بدین[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(05-28-2013, 09:29 PM)'Maximum-Dev' نوشته است: بگذریم
فقط اون کلاه Dead Space کجای BF3 هست؟

یادم نیست فکر کنم اون جا که توی فروشگاه بودیم
پاسخ
یه دونه دیگه هم از اون ایستگاه های رادیویی تو بتمن هست
3 20 26 18 26 16 24 1 11 4 24 9 3 8 5 2 12 18 6 16 7 11 3 10 17 5 13 4 21 8

Decoded as: “I AM YOUR DARKEST NIGHTMARE DARK KNIGHT. GOTHAM WAITS FOR HIS SAVIOR.”
من تاریکترین کابوست هستم بتمن.gotham برای نجات دهنده اش منتظر می ماند.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools
پاسخ
(05-29-2013, 10:54 AM)'Yas222' نوشته است: یه دونه دیگه هم از اون ایستگاه های رادیویی تو بتمن هست
3 20 26 18 26 16 24 1 11 4 24 9 3 8 5 2 12 18 6 16 7 11 3 10 17 5 13 4 21 8

Decoded as: “I AM YOUR DARKEST NIGHTMARE DARK KNIGHT. GOTHAM WAITS FOR HIS SAVIOR.”
من تاریکترین کابوست هستم بتمن.gotham برای نجات دهنده اش منتظر می ماند.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

این ندیده بودم ولی خیلی نکته مخفی داره
شاید ی تاپیک براش بزنم همرو از ی جایی میگرفتم که شیلتر و الانم خرابه ولی خیلی جالبن
پاسخ
نکات جالبیه علاقه مند شدم.
ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
تاپیک قشنگیه. درباره بازی های دیگه هم Easter egg پیدا کنی خیلی عالی میشه.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان