امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
easter egg های مهم
(05-29-2013, 11:27 PM)'pars' نوشته است:
(05-29-2013, 06:43 PM)'Yas222' نوشته است:
(05-29-2013, 05:12 PM)'krazy_kow@' نوشته است:
(05-29-2013, 05:03 PM)'Farhan' نوشته است: تایپیک بسیار زیبایی بودش.تو آخرین نفر از میان ما هم یک تقویم پیدا کرده بودن....اگه یادتون باشه...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تو چی ؟ کجا ؟

احتمالا منظورشون تو بازی the last of us

نه آنچارد 3 بود یه تقویم از تاریخ انتشار بود ولی دقاق یادم نیست ما کدوم بازی بود تاریخ

[تصویر:  c1cj950l8otkbfi5p1j1.jpg]
دموی بازی آخرین نفر از ما رو به یک سایت ایتالیایی میدن و متوجه یک تقویم میشه که ماه اکتبر رو نشون میده ...

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
چرا اینجا خوابید[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
این همه بازی این همه easter egg [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بریم که اینجا رو زنده کنیم
بازی gta v:
اگر یه خورده تو مراحل فرعی رفته باشین تو یه مرحله ای یه زنه میگه باید قطعات سفینه فضایی شوهرمو پیدا کنی
که 30 قسمت هست که تقریبا پیدا کردنشون غیر ممکنه ولی این عکس تمام لوکیشن های قسمت ها رو داره
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcT55ZTpc-pnMvX4GAtyDs-...SIToo3hmVA]
اگه همرو بگیرید از این ماشین بهتون میده
[تصویر:  gta-v-cheats-the-definitive-guide-to-exp...101556.jpg]

یکی دیگه
اگه به تله کابین بالای کوه رفته باشید توی ساختمون روی دیوار این عکسه:
[تصویر:  GTA-V-Weird-Painting.jpg]
با توجه به این که پایین عکس تخم مرغه یه ربطایی به easter egg داره
ولی من نتونستم خودم بفهمم ولی این عکس گفته میشه جای این رموزه
که اگه به شکل زیر روی نقشه قرار بگیره چیزای خوبی رو میگه
[تصویر:  GTA-V-Easter-Egg-Map.jpg]که تو عکس جای 3 تا یوفو رو گفته
و به نظرم اون آدمه باید پاگنده باشه
یه نکته این که فکر کنم(یعنی رفتم دیدم نبود بعد تو نت فهمیدم) برای دیدن یوفوها باید 100% بازی رو تموم کرده باشین

البته این easter egg نیست ولی حالا
اگه با موبایل برید تو سایت www.epsilonprogram.com یه کارایی میگه که دنبال کردنشون جالبه
حالا باز خودتون دنبال این مسایل برید حالش بیشتره
مثل قضیه روحه که باید راز قتلشو درآرید و ...
برید حالشو ببرید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واقعا راکستار شاهکار زده[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
اشاره به فیلمبسیار زیبای No Country For Old Men ادر gtav:

[تصویر:  56994980668563676954.jpg]

تصویر اول صحنه پیدا کردن کیف پول را در فیلم نشان می دهد که همان طوری که میبینید همین صحنه عینا در یکی از مناطق بیابانی GTA V طراحی شده. حتی در تصاویر بعدی کیف پول معروف فیلم هم دیده می شود. در سه تصویر آخر هم شخصیت اول فیلم دیده می شود که صحنه معامله خلاف کارها در فیلم را از دور مشاهده می کند که عینا یک مرد مشابه او در بالای همان تپه در GTA V گذاشته شده است.

بنده خودم دیروز این صحنرو دیدم
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان