امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jtag کردن xbox360 و نکات مهم
سلام,با jTag کردن کنسول خود :
1.میتوانید به ایکس باکس لایو رفته ولی بن نشوید!
2.میتوانید بازی های غیر مکس برنر هم روی هارد بازی کنید!
3.بازی های آرکاد را FULL Ver بازی کنید!
4.امکان ریختن بازی ها را روی هارد اکسترنال به شما میدهد!
5.شما میتوانید بازی های روی هارد خود را کپی و رایت کنید!
6. میتوانید از دستگاه خود بصورت یک دستگاه Dev استفاده کنید و برنامه ها و بازیهایی را که مینویسید برروی آن مستقیما اجرا کنید!
7.همچنین قابلیت تعریف دستگاه XBox360 به عنوان یک FTP Server را دارید که خیلی راحت میتوانید برنامه ها و فایلها را روی هارد آن کپی کنید و دیگر نیازی به کابل اتصال هارد نخواهید داشت!
8.میتوانید کنسول خود را سرور بازی کنید!
9. و امکان اجرای لینوکس روی کنسول و موارد دیگر......!
----------------------------------------------------------------------------
وقتی آپدیت 2010 و 2009 اومدش شرکت مایکروسافت jTag را بست! پس اگر کنسول شما LT2+ LT3# است این کار را انجام ندهید یا آپدیت خود را بوت کنید!
----------------------------------------------------------------------------
برخی از نکات

1. مدل مادربرد XBox360 خود را بدست آورید

از روی جای برق پشت دستگاه خود میتوانید مدل مادربرد را شناسایی کنید، به این صورت:

2. تفاوت بین مدلهای Xenon و Zephyr چیست؟

Xenon دارای پورت HDMI نیست، در حالیکه Zephyr با HDMI روانه بازار شد.

3. تفاوت بین مدلهای Falcon و Opus چیست؟

بازهم مثل بالا Falcon پورت HDMI دارد و Opus خیر

4. آیا Xell-Hack روی دستگاه من کار میکند؟

همانطوری که در بالا توضیح دادم، این عمل فقط تا یک نگارش بخصوصی از دشبورد (کرنل) XBox360 انجام پذیر است و بر روی تمامی نگارشهای جدیدتر از آن امکان پذیر نیست. برای دیدن اینکه شما چه نگارشی را دارید از این روش عمل کنید.
-------------------------------------------------------
آموزش حجم زیادی داره و اگر مدیران اجازه بدهند که نمیدن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من با گوگل ترسلیشن ترجمه و کپی کنم!
-----------------------------------------------------

منابع:
قسمت ویژگی:marketplace.xbox.com
قسمت هک و نکته خودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
اشتباه نوشتی.
اگه کنسول J-Tag باشه و به لایو وصل بشی همون جا بن میشی
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
یعنی من کنسولم LT3 هستش نمیتونم؟؟؟؟؟
[تصویر:  13939600899284675628.jpg]
پاسخ
(05-07-2013, 03:33 PM)'mamal' نوشته است: یعنی من کنسولم LT3 هستش نمیتونم؟؟؟؟؟
چرا میتونی.
پاسخ
سلام  من Xboxرو بردم j tagکنم بهم گفت دستگاه تو primumهست j tag نمیشه کرد گفت بورد دستگاه تو IC رو پس میزنه می خواستم ببینم کسی میدونه یعنی چی؟
پاسخ
يعني نميتوني جي تگ كني ديگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(08-01-2013, 01:20 PM)'mammad_n4' نوشته است: يعني نميتوني جي تگ كني ديگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

آها مرسی خسته نباشی [img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
پاسخ
یه سوال مگه دستگاه j-tag باشه گرون تر نمیشه پس چرا من رفته بودم یه xbox 360 slim بخرم میگفتن که j-tag بدرد نمیخوره حتی قیمتشم کمتر بود منم خودم یکی از j-tag ها خریدم چون کنسول قبلیم سوخت خواهشا بگین که کنسول های j-tag چه ضعف هایی داره  [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

با تشکر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-02-2013, 03:13 PM)'R4mtin' نوشته است: یه سوال مگه دستگاه j-tag باشه گرون تر نمیشه پس چرا من رفته بودم یه xbox 360 slim بخرم میگفتن که j-tag بدرد نمیخوره حتی قیمتشم کمتر بود منم خودم یکی از j-tag ها خریدم چون کنسول قبلیم سوخت خواهشا بگین که کنسول های j-tag چه ضعف هایی داره  [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

با تشکر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تنها ضعفش اینه که دیگه نمیتونی Live بازی کنی.
پاسخ
دوست عزیز اون ارکید هست نه آرکاد و یک نکته رو هم بگم اگه جی تگ کنید می تونید بازی های xbox قبلی یعنی old رو هم اجرا کنید ولی برای همیشه باید دور لایو رو خط بکشید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی Injustice Gods Among Us برای XBOX360 Run90 8 5,093 04-05-2013, 01:17 AM
آخرین ارسال: Hesh-Walker

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان