امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mountain chiliad mystery|اونایی که gta v دارن حتما بخونن
آقا فیلم شو بکیر بذار ماهم جت پک رو پیدا کنیم
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
دوستان اصلا قضیه فقط جت پک نیست و اینکه موجودات فضایی تو زمین چی میخوان و سفینه رو از کجا میشه سوار شد و غیره هم هست.همونطور که میدونید تو یکی از مراحل بازی هم مایکل میره تو سفینه و موجوداته فضایی هم میبینه.تو یکی از مراحل strangers and freaks هم یک ادمی به اسم oxema به فرانکلین میگه فضایی هارو دیده و تو شهر 50 قطعه فضایی هست که اگه همشو پیدا کنید و برید پیشه oxema بهتون یه ماشین فضایی میده.احتمالا جت پک (من که ندیدم همه سایتا هم نوشتن پیدا نشده)یه رد گم کنی برای چیز های بزرگ تره :D
:-/
پاسخ
(05-22-2015, 02:00 PM)black.ghost نوشته است: دوستان اصلا قضیه فقط جت پک نیست و اینکه موجودات فضایی تو زمین چی میخوان و سفینه رو از کجا میشه سوار شد و غیره هم هست.همونطور که میدونید تو یکی از مراحل بازی هم مایکل میره تو سفینه و موجوداته فضایی هم میبینه.تو یکی از مراحل strangers and freaks هم یک ادمی به اسم oxema به فرانکلین میگه فضایی هارو دیده و تو شهر 50 قطعه فضایی هست که اگه همشو پیدا کنید و برید پیشه oxema بهتون یه ماشین فضایی میده.احتمالا جت پک (من که ندیدم همه سایتا هم نوشتن پیدا نشده)یه رد گم کنی برای چیز های بزرگ تره :D

چرا هستش داداشم

شما اگه اولین تریلر GTA V برای نسل هشتم رو نگاه کرده باشی، اون ماشین رو میبینی. اگر شد عکس هم میذارم
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ
کسری جان جت پک رو پیدا کردی فیلمشو بذار منم پیدا کنم
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(05-22-2015, 12:43 AM)tak3az.ir نوشته است: چرا از سایت های gta که انگلیسی هستند استفاده نمیکنید؟
به هرحال اونا وقتشون ازاد تره تعداد بازیکن بیشتر دارن
زودتر ما بازی دستشون رسیده و .....
داداش من همین کارو میکنم و ترجمشو میزارم اینجا

(05-22-2015, 02:04 PM)mr of 619 نوشته است:
(05-22-2015, 02:00 PM)black.ghost نوشته است: دوستان اصلا قضیه فقط جت پک نیست و اینکه موجودات فضایی تو زمین چی میخوان و سفینه رو از کجا میشه سوار شد و غیره هم هست.همونطور که میدونید تو یکی از مراحل بازی هم مایکل میره تو سفینه و موجوداته فضایی هم میبینه.تو یکی از مراحل strangers and freaks هم یک ادمی به اسم oxema به فرانکلین میگه فضایی هارو دیده و تو شهر 50 قطعه فضایی هست که اگه همشو پیدا کنید و برید پیشه oxema بهتون یه ماشین فضایی میده.احتمالا جت پک (من که ندیدم همه سایتا هم نوشتن پیدا نشده)یه رد گم کنی برای چیز های بزرگ تره :D

چرا هستش داداشم

شما اگه اولین تریلر GTA V برای نسل هشتم رو نگاه کرده باشی، اون ماشین رو میبینی. اگر شد عکس هم میذارم
داداش ماشینو خودم هم پیداش کردم.من جت پکو میگم که بعضی ها تو اینترنت میگن پیداش کردن ولی نمیگن چطور.
پاسخ
(05-22-2015, 01:12 PM)badboyX نوشته است: خونه ی فرانکلین چیه دیگه ؟؟؟
جت پک تو ناکجا آباده لای علفا و فقط هم میشه با هواپیما رفت سراغش اگه لوکیشنش رو هم میخواهید اینجاست میتونید برید ورش دارید.

[تصویر:  2015_05_22_130941.jpg]
یه عکس بزار ببینم این نا کجا آبادی که میگی کجاس
بعد این لوکینش چیه؟

یعنی چه همه ی سایتا میگن نیست من خود قطعاتو پیدا کردم و عکس همه ی محل هایی که قطعه در آن هست هم هست.
درضمن مایکل هم نمیره تو صفینه ی فضایی اون چیزی کشیده بود تو توهم بود
پاسخ
(05-22-2015, 02:45 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
جت پک تو ناکجا آباده لای علفا و فقط هم میشه با هواپیما رفت سراغش اگه لوکیشنش رو هم میخواهید اینجاست میتونید برید ورش دارید.

بعد این لوکینش چیه؟

یعنی چه همه ی سایتا میگن نیست من خود قطعاتو پیدا کردم و عکس همه ی محل هایی که قطعه در آن هست هم هست.
درضمن مایکل هم نمیره تو صفینه ی فضایی اون چیزی کشیده بود تو توهم بود
داداش من جت پکو میگم که سایتا میگن نیس.قطعاتو خودم هم پیدا کردم.اون جایی هم که مایکل میره پیشه فضایی ها پسرش بش یه نوشیدنی داده بود توش خواب اور بود(مرحله داستانی).تو یه مرحله فرعی هم سیگار میکشه میره تو توهم و فضایی ها رو میکشه
پاسخ
(05-22-2015, 02:45 PM)HOSSEIN COD نوشته است:

بعد این لوکینش چیه؟

لوکینش ؟؟؟
منظورت location است دیگه؟ یعنی مکان 
دقیقا همین عکسه هست که گذاشتم برو تو اون نقطه که مشخص شده با علامت + بزرگ بعد یه سری بوته میبینی برو توی بوته ها اونوقت جت پکو میگیری به همین راحتی
پاسخ
این رمز هوای بارانی رو بهم بدید که منم برم ببینم صفینه و اینا اخر به کجا میرسه
اون تلسکوپه اخر پیشش جت پکه یا سفینه؟
ایا میشه سوارش شد؟
پاسخ
(05-22-2015, 03:47 PM)tak3az.ir نوشته است: این رمز هوای بارانی رو بهم بدید که منم برم ببینم صفینه و اینا اخر به کجا میرسه
اون تلسکوپه اخر پیشش جت پکه یا سفینه؟
ایا میشه سوارش شد؟

با ترینر هم میشه
مگه ترینر نریختی؟!
[تصویر:  wowtradeicon2-200x88.png]
ارائه دهنده خدماتی همچون خرید و فروش گلد، کوین و هیرو در سرورهای دنیای وارکرفت.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان