امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oct0xor مدعی شد که دانگل Cobra توسط او هک شده
oct0xor مدعی شد که دانگل Cobra رو با مهندسی معکوس هک کرده!وی در وبلاگش اعلام کرد که به دلیل کدنویسی فوق پیچیده این دانگل مهندسی معکوس آن زمان زیادی برده ولی مدعی شده که Paylod به نام Open Cobra منتشر خواهد کرد که روی تمامی فریمورهای جدید قابلیت اجرا دارد.او همچنین اشاره کرد که سورس و منبع True Blue و Cobra تقریبا یکسان است و گفته شده :بعد از هک دانگل Cobra دانگل True Blue را نیز هک خواهد کرد!و افزود که امکانات این دانگل مانند JB هست و هیچ فرقی نکرده است!آیا این ادعاست !؟
[تصویر:  hacked-pc-vector-194130.jpg]
منبع
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
عجب !

پس هک کردن انقدر سخته باید برنامه نویسی و کدنویسی کنی !
پاسخ
پ نه پ!خودش هک میشه!
پاسخ
من از دانگل متنفرم ، خدا رو شكر كه دانگل ها دارن كنار ميرن ولي يه سوال الان كه فريمور اصلي هك شده ديگه دانگل ميخوايم چيكار ؟
پاسخ
یکم واضح حرف بزنید منم بفهمم
من سونی 3 نداشتم و زیاد از این چیزا سر در نمیارم پس لطفا یکم سطح صحبتتون رو پایین بیارید
پاسخ
نیما ما یه انجمن انتی True Blue داریم به ما بپیوند!دانگل به نظر من هیچ چیز خواسی نداره فکر کردی اگر اون هکر مفت خور True Blue رو نمیساخت این همه پول تو جیبش میرفت در صورتی که میتونست اون بازیا رو با فیکس روی CFW معمولی بده بیرون ولی خوب دانگل رو واسه مفت خوری گزاشتن!خوب یه سری کارای دیگه هست که میشه به جز بازی با دانگل انجام داد مثلا وقتی بعضی از دستگاه ها به خاطر Rogero 4.21 بریک شد یک از وسایل انبریک کردنش دانگل قدیمی و کمیاب Hex بود!
پاسخ
(12-18-2012, 11:45 PM)RANDY نوشته است: یکم واضح حرف بزنید منم بفهمم
من سونی 3 نداشتم و زیاد از این چیزا سر در نمیارم پس لطفا یکم سطح صحبتتون رو پایین بیارید
فريمور 3.55 ( كپي و هك شده ) : فريمور رسمي شركت سوني كه روي هر كنسول تازه و آپديت نشده وجود داره و ميشه به وسيله ي اون بازي هاي هك شده رو بازي كني .

دانگل : وسيله اي براي اينكه بازي هايي كه نياز به فريمور بالا تر از 3.55 رو بازي كني و كپي خوري كنسولت نپره .
البته ديگه الان دانگل كارايي نداره

(12-18-2012, 11:49 PM)Real G نوشته است: نیما ما یه انجمن انتی True Blue داریم به ما بپیوند!دانگل به نظر من هیچ چیز خواسی نداره فکر کردی اگر اون هکر مفت خور True Blue رو نمیساخت این همه پول تو جیبش میرفت در صورتی که میتونست اون بازیا رو با فیکس روی CFW معمولی بده بیرون ولی خوب دانگل رو واسه مفت خوری گزاشتن!خوب یه سری کارای دیگه هست که میشه به جز بازی با دانگل انجام داد مثلا وقتی بعضی از دستگاه ها به خاطر Rogero 4.21 بریک شد یک از وسایل انبریک کردنش دانگل قدیمی و کمیاب Hex بود!
من خودمم اصلا به دانگل اعتقاد ندارم ، يه مدت ميخواستم بخرم ولي جلوي خودم رو گرفتم ، الانم كه فريمور اصلي هك شده و همه ي بازي ها به راحتي روي 3.55 اجرا ميشه
پاسخ
دانگل خوب نیست
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  CFW 4.30 توسط Rogero منتشر شد| ورژن 2.05| SAJADGAME 0 1,493 03-01-2013, 11:02 AM
آخرین ارسال: SAJADGAME
  داغ ترین اخبار هک PS3 (شامل اخبار دانگل ها و CFW) THE CORRE 0 2,510 03-25-2012, 01:29 AM
آخرین ارسال: THE CORRE

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان