امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pc vs all of console
(08-23-2013, 03:11 PM)'ALAN' نوشته است: غیرقانونی بودن یک بازی ربطی به بالا رفتن قیمتش نداره از خودتون جوک نسازین تعریف کنید پس نتیجه می گیریم اونجایی که شما ازش بازی می خری خیلی آدم گرونفروش و ... هست که خودش قیمت رو بالا میبره.در ضمن اساسینس چه بازی هست؟جدیده؟

می بخشید یعنی تو محله شما بازی های ممنوعه رو که اکثر جاها 20 تومن به بالا می فروشن اینهو نقل و نبات میریزن تو جیباتون ...اونجایی که من میخرم برادر یکی از بهترین دوستامه که به من نصف قیمت می ده و قیمتاش منصفه
منظور assassins creed 3 هست چون حال ندارم آلت و شیفت رو بگیرم

[تصویر:  04555771874202694874.jpg]
پاسخ
من که اصلا" نفهمیدم چی گفتید من اساسین 3 رو 4 تومن و بتلفیلد هم 4 تومن خریدم.من که تا حالا این همه بازی خریدم از 8 تومن بالا تر نرفته.
ولی یه چیز بگم که من با بعضی از دوستان میگن چون کنسول واسه بازی ساخته شده پس بهتر اصلا" موافق نیستم چون pc هم واسه بازی ساخته شده که این همه بازی واسش ساختن.با pc همه کار میشه کرد که با کنسول نمیشه کرد. تازه چون کنسول نیازی به ارتقاع سخت افزار نداره  و گرافیک همه بازیاش پایین میاد ولی تو pc همه کلی خرج میکنن تا بتونن بازی ها رو با بالاتریت کیفیت بازی کنن.
یه چیز دیگه هم اینه که اگه رو بازی های کنسولی مثل xbox 360 خش بیوفته دیگه نمیشه بازی کرد ولی تو pc یه بار نصبش میکنی و میزاری تو جاش و به همین خاطر دیسک بازی های pc بیشتر از کنسول عمر داره.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ
نخیر تو محله ما قیمتا یکیه!

pc از اول هدفش بازی کردن نبود بلکه تو چند سال اخیر این قابلیت بهش اضافه شد ولی کنسولا از همون بدو تولدشون هدفشون بازی کردن بود اینو بدونید
پاسخ
XBOX [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
به هر حال کنسول ها بهترن چه گرافیکی و چه از نظر هزینه![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
برای مثال شما یک کنسول میخری و بعد بازی رو میذاری توش میری بازی میکنی![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اما واسه خریدن یک بازی PC شما باید تمام سیستم کامپیوتر رو چک کنید و تازه اگر برای این بازی کافی بود اونوقت اونو نصب کنید!![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]اگر کافی نباشه که باد دست بذارین تو جیب و سیستمشو بالا ببرین![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
کلا کنسول واسه تنبل هاست!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
به نظر من اون چیزی که PC رو از بقیه پلتفرم ها متمایز میکنه ثباتشه. شما یه کنسول می خری بعد یه مدت یه ورژن جدید ازش میاد بعد شما مجبور میشی کنسولتو ببوسی بزاری کنار یا به فکر فروختش باشی اما PC اینطوری نیست و تو همون PC خودتو میتونی  با توجه به پیشرفت تکنولوژی ارتقا بدی.اینه دلیل برتری PC نسبت به بقیه کنسولا در ضمن ممنون آقای MOSTAFA gamer واقعا جای این بحث خالی بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
بازی = کنسول 

بـــــــــاری + کار های اداری و کامپیوتری و .... = PC 

همـــــــــــــــــه میدونن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(08-24-2013, 12:16 AM)mammad_n4 نوشته است: بازی = کنسول 

بـــــــــاری + کار های اداری و کامپیوتری و .... = PC 

همـــــــــــــــــه میدونن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

دقیقا همینه.
من نمیدونم چرا امروزه از هرکی می پرسی با کامپیوترت چیکار میکنی میگه بازی

اصولا با کنترلر بازی کردن آسونتر از کیبورد و موس هست.البته به pc هم میشه دسته وصل کرد ولی باعث اشکالاتی توی کامپیوتر میشه
پاسخ
(08-23-2013, 05:07 PM)'mammad78' نوشته است: من که اصلا" نفهمیدم چی گفتید من اساسین 3 رو 4 تومن و بتلفیلد هم 4 تومن خریدم.من که تا حالا این همه بازی خریدم از 8 تومن بالا تر نرفته.
ولی یه چیز بگم که من با بعضی از دوستان میگن چون کنسول واسه بازی ساخته شده پس بهتر اصلا" موافق نیستم چون pc هم واسه بازی ساخته شده که این همه بازی واسش ساختن.با pc همه کار میشه کرد که با کنسول نمیشه کرد. تازه چون کنسول نیازی به ارتقاع سخت افزار نداره  و گرافیک همه بازیاش پایین میاد ولی تو pc همه کلی خرج میکنن تا بتونن بازی ها رو با بالاتریت کیفیت بازی کنن.
یه چیز دیگه هم اینه که اگه رو بازی های کنسولی مثل xbox 360 خش بیوفته دیگه نمیشه بازی کرد ولی تو pc یه بار نصبش میکنی و میزاری تو جاش و به همین خاطر دیسک بازی های pc بیشتر از کنسول عمر داره.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

عزیز خوب میتونی بریزی تو هارد بازی رو
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
(08-24-2013, 02:34 AM)'erfan gamer' نوشته است:
(08-23-2013, 05:07 PM)'mammad78' نوشته است: من که اصلا" نفهمیدم چی گفتید من اساسین 3 رو 4 تومن و بتلفیلد هم 4 تومن خریدم.من که تا حالا این همه بازی خریدم از 8 تومن بالا تر نرفته.

عزیز خوب میتونی بریزی تو هارد بازی رو

خوب اگه بخوای همه بازی هارو بریزی تو هارد که جاش پر میشه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ
یکی ازبدی های کنسول(xbox) اینه که هر چند وقت یک بار(توی مایه های دو ماه) باید کنسول رو آپدیت کنی ولی pc نه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان