امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ps4(خودتون بخونید)
سلام دوستان.بچه تازه تو این سایت ثبت نام کردم میخوام یه پلی فور بگیرم چند تا سوال داشتم بی زحمت جواب بدین.
خب بچه ها شاید براتون جالب باشه اما من12سالم هس که دارم براتون این تاپیک رو مینویسم. و که سوال هامو بکنم.

خب شاید سوال اولم یکم براتون مسخره باشه ولی خب میپرسم.
آقا بابام برام قول خرید پلی فور داده فقط گفته باید یه بار بریم گیم نت بازی هاشو ببینم.حالا سوالم اینه بنظرتون چه بازی هایی رو نشونش بدم که از پلی فور خوشش بیاد و بخره.(خودم میدونم سوالم مسخرست؛مسخرم نکنید.)
 سوال دو: به نظرتون پلی فور رو چه ریجنی بگیرم؟تو ایران بیشتر ریجن2هست به نظرتون2بگیرم؟(این سوالم هم مسخرست البته).
سوال 3:کجا میتونم برم که پلی فور رو که میدند بازی های اوریجینال رو خودشون بریزن و هکی نباشه؟میخوام آنلاین بزنم.(اصفهان زندگی میکنم)

خواهشا تمامشو جواب بدین.
مرسی S0 (2) S0 (2)

یعنی هیچکس نیست؟ S0 (43)  S0 (43)

من هنوزم آنلاینم خواستم گفته باشم
زیاد حرف میزنم اخطار نگیرم؟ S0 (5)
پاسخ
(08-16-2019, 10:26 PM)sepehrssd نوشته است: سلام دوستان.بچه تازه تو این سایت ثبت نام کردم میخوام یه پلی فور بگیرم چند تا سوال داشتم بی زحمت جواب بدین.
خب بچه ها شاید براتون جالب باشه اما من12سالم هس که دارم براتون این تاپیک رو مینویسم. و که سوال هامو بکنم.

آقا بابام برام قول خرید پلی فور داده فقط گفته باید یه بار بریم گیم نت بازی هاشو ببینم.حالا سوالم اینه بنظرتون چه بازی هایی رو نشونش بدم که از پلی فور خوشش بیاد و بخره.(خودم میدونم سوالم مسخرست؛مسخرم نکنید.)
 سوال دو: به نظرتون پلی فور رو چه ریجنی بگیرم؟تو ایران بیشتر ریجن2هست به نظرتون2بگیرم؟(این سوالم هم مسخرست البته).
سوال 3:کجا میتونم برم که پلی فور رو که میدند بازی های اوریجینال رو خودشون بریزن و هکی نباشه؟میخوام آنلاین بزنم.(اصفهان زندگی میکنم)

خواهشا تمامشو جواب بدین.
مرسی S0 (2) S0 (2)

سلام دوست عزیز،از این به بعد سوالاتتون رو در زمینه خریدps4اینجا مطرح کنیدمشاوره برای خریدps4
در جواب سوال اولتون باید بهتون بگم کهGOD OF WAR4بهترین گزینست S0 (2) هرکی گیمپلیGOD4رو دیده عاشقش شده
بنظرم برو ریجن۱بخر البته ریجن کنسول ها هیچ فرقی با هم ندارند ولی شنیدم که برخی از بازیهای ریجن۲سانسور شده هستند
والا من اصفهانی نیستم از مردم همونجا بپرس شاید پیدا کردی Ghelion
[تصویر:  hefp_220px-derafsh_kaviani_flag_of_the_l...re.svg.png]
پاسخ
(08-17-2019, 07:23 AM)PC FAN نوشته است:
(08-16-2019, 10:26 PM)sepehrssd نوشته است: سلام دوستان.بچه تازه تو این سایت ثبت نام کردم میخوام یه پلی فور بگیرم چند تا سوال داشتم بی زحمت جواب بدین.

خواهشا تمامشو جواب بدین.
مرسی S0 (2) S0 (2)

سلام دوست عزیز،از این به بعد سوالاتتون رو در زمینه خریدps4اینجا مطرح کنیدمشاوره برای خریدps4
در جواب سوال اولتون باید بهتون بگم کهGOD OF WAR4بهترین گزینست S0 (2) هرکی گیمپلیGOD4رو دیده عاشقش شده
بنظرم برو ریجن۱بخر البته ریجن کنسول ها هیچ فرقی با هم ندارند ولی شنیدم که برخی از بازیهای ریجن۲سانسور شده هستند
والا من اصفهانی نیستم از مردم همونجا بپرس شاید پیدا کردی Ghelion
ریجن ها فرقی نمیکنه کل بازار ایران هم ریجن 2 و 3 هست
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
چه جور بازی هست؟
پاسخ
(08-17-2019, 11:36 AM)sepehrssd نوشته است: چه جور بازی هست؟

بهترین بازی سال 2018 است.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
خوبه پس باید امتحانش کنم
پاسخ
(08-17-2019, 11:42 AM)sepehrssd نوشته است: خوبه پس باید امتحانش کنم

دقیقاً
پاسخ
دیگه چه بازی هایی هست؟
پاسخ
(08-17-2019, 11:45 AM)sepehrssd نوشته است: دیگه چه بازی هایی هست؟

RED DEAD REDEMPTION 2 هم اثری بسیار عالی است
پاسخ
mer30
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان