امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vergi در بازی DmC نخواهد بود !
Alex Jones ، از کارکنان Capcom ، اعلام کرد که کرکتر Vergil در بازی DmC قابل بازی نخواهد بود. او همچنین اضافه کرد که نسخه ی PC این بازی به خاطر مسائل فنی و محاسبه گرانه بعد از نسخه ی کنسولی آن منتشر می شود و نسخه ی PC این بازی با ۶۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. طی مصاحبه ای با Eurogamer در جریان مراسم TGS 2012 در مورد کرکتر Vergil اعلام کرد :

“ من نمی خواهم خجالت زده شوم وقتی که مردم منتظر چیزی هستن و بعد با چیز دیگری رو به رو شوند ، پس من به طور قطعی اعلام می کنم که کرکتر Vergil در بازی DmC قابل بازی نخواهد بود. ”

در ادامه Jones در مورد تاریخ انتشار اعلام نشده برای نسخه ی PC توضیح داد :

” من نمی توانم روز یا تاریخ دقیقی برای انتشار نسخه ی PC این بازی به شما بگویم. چیزی که من می توانم بگویم این است که ما تمام تلاشمان را می کنیم تا نسخه ی PC آن ، در مدت زمان کوتاهی پس از انتشار نسخه ی کنسولی منتشر شود پس یک فاصله ی کوتاه بین انتشار نسخه ی کنسولی و PC آن وجود دارد. چون نسخه ی PC این بازی در قسمتی دیگر از Ninja Theory در حال توسعه است پس یک سری مسائل فنی و محاسبه گرانه وجود دارد که باید حل شود. ولی قصد ما این است که نسخه ی PC آن در مدت زمان کوتاهی پس از نسخه کنسولی منتشر شود. ”
www.dbazi.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 4,483 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  بازی Payday 3 زودتر از سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد White Beard 0 1,303 10-12-2019, 10:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  صداپیشه‌ی اصلی شخصیت بتمن در بازی جدید آن حضور نخواهد داشت White Beard 2 1,668 10-10-2019, 10:54 AM
آخرین ارسال: Sarakhani
  رسمی؛ بازی The Last of Us Part 2 بخش چندنفره نخواهد داشت White Beard 0 894 09-26-2019, 09:56 PM
  Death Stranding به پلی‌استیشن پلاس نیاز نخواهد داشت White Beard 0 695 09-26-2019, 09:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان