MAHANAR
(کاربر ماندگار)
کاربر ماندگار
****

تاریخ ثبت نام: 10-13-2015
تاریخ تولد: 05-23-1998 (22 ساله)
زمان محلی: 05-12-2021 , 11:02 AM
وضعیت: آفلاین

اطلاعات انجمن MAHANAR
تاریخ عضویت: 10-13-2015
آخرین بازدید: 07-24-2020, 02:03 AM
کل ارسال‌ها: 85 (0.04 ارسال در هر روز | 0.04 درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی ارسال‌ها)
کل موضوع‌ها: 12 (0.01 موضوع در هر روز | 0.05 درصد از کل موضوع‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌ها)
مدت زمان حضور در انجمن: 1 روز, 12 دقیقه
تعداد کاربران معرفی کرده: 0
Total Likes Received 48 (0.02 2.81 per day | 1711 percent of total 2.81)
(Find All Threads Liked ForFind All Posts Liked For)
Total Likes Given 13 (0.01 0.76 per day | 1711 percent of total 0.76)
(Find All Liked ThreadsFind All Liked Posts)
  
اطلاعات اضافی درباره‌ی MAHANAR
جنسیت: Male
پلتفرم های شما:
  • PC

امضای MAHANAR
... WE SHALL SAIL TOGETHER

راهنمای چالش های بازی SEA OF THIEVES 4
راهنمای چالش های بازی SEA OF THIEVES راهنمایی در بازی ها
Skeleton thrones
شما باید تعداد 10 تخت استخوانی را در 10 جزیره پیدا کنید و روی آن ها بنشینید. برای تخت های کوچک تنها کافی است یکی از اعضای خدمه "ایموت" نشستن را اجرا کند ولی برای 5 تخت بزرگ دیگر حتما باید دو ملوان از دو خدمه که با هم پیمان دوستی (alliance) بسته اند ایموت نسشتن را اجرا کنن
5 تخت کوچک در جزیه های thieves haven ,mermaid hideout ,devils ridge, hidden spring keep  و یک جزیه بی نام پنهان شده اند و مکان 5 نخت بزرگ مشخص نیست.
بعد از نشستن روی 5 تخت کوچک لقب hero of the thrones و بعد از نسشتن روی 5 تخت بزرگ لقب master of the thrones  به شما داده می شود.

Gunpowder skeletons
چالش اصلی این بخش منفجر کردن اسکلت های حمل کننده گانپایودر به همراه اسکلت های اطرافشان می باشد. به این صورت که با منفجر کردن یکی از این اسکلت ها باید همزمان 3 اسکلت دیگر هم از بین بروند و این کار را باید برای هر 4 نوع اسکلت (استخوانی، سایه ایی، طلایی و گیاهی) به تعداد 10 بار انجام بدهید.
از دیگر چالش های این قست از بین بردن 5 اسکلت با منفجر کردن یک اسکلت حمل کننده گانپایودر در یکی از دژ های فعال می باشد، به شرطی که حداقل یکی از اعضای خدمه در جزیره باشد و این کار را باید 10 بار تکرار کنید، همچنین ایجاد زنجیره واکنش انفجاری بین اسکلت های حمل کننده گانپایودر یکی دیگر از این چالش هاست.
بعد از انجام چالش ها با منفجرکردن 12 عدد اسکلت به شما لقب skeletons exploder داده میشود و بعد منفجر کردن 24 عدد اسکلت به شما لقب master skeleton exploder  داده می شود.
برای انجام چالش های لجندری این بخش باید 50 بار 3 اسکلت را با منفجر کردن اسکلت های حمل کننده گانپایودراز بین ببرید و 50 بار5 اسکلت را با منفجر کردن یک اسکلت حمل کننده گانپایودر در یکی از دژ های فعال، به شرطی که حداقل یکی از اعضای خدمه در جزیره باشد از بین ببرید و در نهایت 50 بار زنجیره واکنش انفجاری بین اسکلت های حمل کننده گانپایودر ایجاد کنید.

Sunken curse
برای انجام چالش این بخش کافی است 3 تا 5 مجسمه پری دریای نفرین شده دارای جواهرات آبی ، سبز و قرمز را بشکنید. بعد از شکستن حداقل 3 مجسمه از هر زنگ به شما لقت curse breaker  داده میشود و بعد از شکستن حداقل 15 مجسمه به شما لقبmaster curse breaker  و بعد از شکستن حداقل 100 مجسمه به شما لقب legendry curse breaker داده میشود.
این مجسمه های نفرین شده به صورت تصادفی در نزدیکی سواحل جزیره های مختلف و یا در عمق اب ها ظاهر می شوند، از دور درخشش آن ها را می توانید ببینید و در نزدیکی آن ها موسیقی مرموزی به گوش می رسد. توجه داشته باشید که نزدیک شدن به این مجسمه ها به شما صدمه میزند و این مجسمه ها توانایی خود درمانی دارند، پس دست از ضربه زدن به آن ها بر ندارید. از نظر سختی مجسمه آبی شکننده تر و مجسمه قرمز سخت تر است.
 
Cursed sails
برای انجام 3 چالش این قسمت باید 50 کشتی استخوانی را به تنهایی و 25 کشتی استخوانی را هنگامی که با کشتی دیگر پیمان دوستی بسته اید غرق کنید و همچنین 3 دفترچه واندا که در 3 جزیره مخفی شده اند را پیدا کنید.

The cursed crews
در چهار دریای دزدان دریایی در مجموع 12 نوع توپ نفرین شده وجود دارد که 6 نوع توپ سبز رنگ، بر روی اسکلت ها و خدمه کشتی ها تاثیر گذار میگذارند و 6 نوع بنفش، بر روی کشتی ها تاثیر می گذراند. برای انجام چالش های این قسمت به این توپ های نفرین شده نیاز دارید. به ترتیب برای کامل کردن چالش ها باید 5 اسکلت هر بار تحت تاثیر یکی از توپ های نفرین شده سبز(grogball,jigball,venomball,weraryball,lim) را از بین ببرید، بعد از نابود کردن 50 اسکلت تحت تاثیر توپ های سبز به شما لقب master of cursed iron داده می شود و بعد از نابود کردن 200 اسکلت به شما لقب legend of cursed iron داده می شود. قسمت بعدی چالش مربوط به توپ های بنفش می باشد، شما باید کشتی خدمه دیگری را با 6 نوع توپ بنفش(helmball,anchorball,peaceball,ballastball,riggingball,barrelball) هدف قرار دهید و همزمان پرچم reaper’s mark  را بر روی دکل آویزان کرده باشد. که بعد از انجامدادن این سری چالش ها به شما لقت  bearer of the reaper’s mark داده میشود. بخش اخر این قسمت از چالش ها مربوط به پرچم نفرین شده reaper’s mark می باشد، هنگامی که این پرچم به دکل کشتی شما آویزان باشد، موقعیت شما بر روی نقشه برای دیگر دزداندریایی نمایش داده میشود. بعد از انجام دادن 5 voyage همرا با این پرچم اولین چالش انجام داده میشود و بعد از انجام 30  voyageبه شما لقب legendry cursed voyager  داده میشود و برای اخرین چالش باید یک voyage را هنگامی که با کشتی دیگر پیمان دوستی بسته اید و پرچم reaper’s mark ا اویزان کرده اید به پایان برسانید.
تاثیر توپ های نفرین شده:
Anchorball : بالا اوردن یا پایین کشیدن لنگر کشتی با توجه به موقعیت فعلی آن.
Barrelball : قفل کردن خمره های تجهیزات به مدت محدود
Riggingball : بالا کشیدن همه بادبان ها و قفل کردن آن ها به مدت محدود
Helmball : ساکن کردن سکان کشتی به مدت محدود
Peaceball : از کار انداختن توپ های کشتی به مدت محدود
Ballastball : پاین بردن سطح کشتی در آب به مدت محدود
Limpball : سکشتن پای پلیر ها در محدود انفجار
Jigball : مجبور کردن پلیر ها به رقصیدن برای مدت محدود
Grogball : ایجاد حالت مستی برای پلیر ها به مدت محدود
Venombal : مسوم کردن پلیر ها
Wearybal : مجبور کردن پلیر ها به اجرای ایموت sleep برای مدت محدود
 
 Forsaken shores
برای انجام چالش های این قسمت باید به دریای devil’s roar بروید. یک سری از این چالش ها مربوط به پیدا کردن جنازه خدمه کشتی Forsaken Shores Alliance به نام هایfetcher, ruby,  old coop, flntlock, hepzibah jones در 5 جزیره از این دریا می باشد و قسمت دیگر مربوط به پهلو گرفتن در 15 جزیره این دریا می باشد که در نهایت شما لقب devil’s cartographer داده میشود. همچنین شما باید 5 voyage برای Gold horder و 5voyage  را برای order of the souls در این دریا کامل کنید. تا به شما لقب master devil’s voyager داده شود و 25 تا 100 محلوله را در شرایط ایده آل و سر وقت تحویل دهید تا ب شما لقب master cargo runner داده شود همچنین 3 محلوله را باید هنگامی که با خدمه دیگر پیمان دوستی بسته اید تحویل بدهید و برای چالش لجندری این قسمت باید 200 محلوله را تحویل دهید که در نهایت به شما لقب legendry cargo runner داده میشود.

Festival of the damned
برای انجام چالش های این بخش شما باید به روش های خاصی بمیرید و فانوس خود را با شعله های سرنوشت در ferry of the damned روشن کنید.
رنگ آبی: مردن به وسیله کوسه ها
رنگ قرمز: مردن به وسیله آتشفشان
رنگ سبز: مردن به دست اسکلت ها
رنگ سفید: مردن به وسیله صاعقه
رنگ بنفش: مردن به وسیله سم مار
رنگ صورتی: مردن به وسیله پلیر های دیگر
چالش دیگر این بخش روشن کردن فانوس های کشتی خود به وسیله هر 6 شعله و هم رنگ کردن شعله های کشتی خود و کشتی هم پیمان خودتان می باشد و در اخر در 3 جزیره هر 4 دریا مشعل هایی قرار دارد که شما باید هر کدام را یکبار با شعله سرنوشت روشن کنید که بعد از روشن کردن هر 12 مشعل به شما لقبlegend if the damned  داده می شود.

Shrouded spoils
برای انجام چالش های این قسمت باید کراکن را یک تا 10 بار و 5 نوع مگلدون را حداقل یک بار شکست دهید.
بعد از شکست 5 کراکن  به شما لقب master kraken hunter داده میشود و بعد از شکست 10 کراکن لقب legendary kraken hunter را بدست می اورید، همچنین بعد از شکست هر مگلدون لقب شکارچی آن به شما داده میشود. همچنن باید 10 عدد stronghold gunpowder، stronghold chest, stronghold skull, crate of bone dust را بفروشید که در نهایت به شما لقب master of stronghold spoils داده میشود. همچنین بعد از فروختن 20 skeleton’s captain chest و skeleton’s captain skull به شما لقب های mystical skeleton captain و golden skeleton captain داده شود. در نهایت شما باید از هر کدام از الماس های رنگی 10 عدد را بفروشید تا به شما لقب hoarder of mermaid treasure داده شود.

Mercenary voyages
این بخش مربوط به اپدیت های ماهیانه است و بعد از تمام شدن هر ماه، چالش های جدید تنها باقی می مانند.
 
برای مشاهده راهنمای تصویری فایل زمینه را دانلود کنید.