Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: غمناک ترین سکانس(خطر اسپویل)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
با سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

این جا شما میتونید غمناک ترین سکانسی که تا به حال دیدید (در یک گیم) را تعریف کنید تا خاطرات شما و دیگر افراد زنده شود.

نمونه:به طور مثال شما سکانس مرگ soapدر cod:mw3 را انتخاب کرده اید.شما باید تمام دیالوگ هایی که در این سکانس رد و بدل شده را بنویسید و یا حداقل بگویید:
مرگ soap در  cod:mw3و کمی در مورد آن توضیح دهید.

با تشکر.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تو spec ops the line بود تو اوایل می تونستی همه چیزو با یه چه می دونم بمب افکن یا هر چیزی نابود کنی یا رامبو بشی بزنی به دل دشمن من همه رو رفت دادم (نابود کردم) ولی کاش نمی کردم چون:
بعدش تو اون آدمای بیگناهی ک سوخته بودن یک مادر بود و ی بچه کوچیک جفتشونم سوخته بودن بعد بچه تو بغل مادره بود و همین دیگه فیلم هندی شده بود[img]images/smi/s0 (5).gif[/img](ر-دن تو اوج احساسات)
ولی جدا از شوخی صحنه درد ناکی بود
یادمه تو The Last Of Us یه قسمتی بود که یکی جوئل رو پرت می کنه از بلندی و یه میل گرد میره تو کمرش!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
از اون به بعد تا حدود یک فصل با الی بازی می کنی و الی هم از جوئل مراقبت می کنه تا خوب بشه.
بعد شورشیا (گروه مقاومت) الی رو گیر می ندازن و با خودشون میبرن و جوئل هم که میبینه خیلی وقته که الی نیومده با اون حالش میره و دنبالش می گرده.
و در نهایت موقعی که می خواستن الی رو بکشن پیداش میکنه و اون یارو قاتله رو می کشه.
تو این مدت یه سکانس رو با الی بازی می کنی و یه سکانس رو با جوئل که در نهایت به هم می رسن.
بعد الی هم که از عصبانیت داره با قمه میزنه تو سره یارو , جوئل بغلش میکنه و چند بار پشت سر هم بهش میگه : it's over 
به نظرم غمناک ترین بخش همین چند تیکه بود البته آخرش هم کمی غمناک بو ولی نمی خوام داستان رو اسپویل کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظر من هم مرگ سوپ تو م.و 3 واقعا غکناک بود،چون هرچی پرایس میخواست بهش امید بده یارو دیگه فهمیده بود که کار از کار گذشته و فقط داشت به این فکر میکرد،که پرایس رو از خیانت یوری (البته فکر میکرد که خیانته...)مطلع کنه و وقتی مرد واکنش پرایس دیگه خیلی حال گیمر ها رو گرفت،من یکی که فرداش تو مدرسه رفتم به رفیقم تسلیت گفتم و کل روز حالم گرفته بود....[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
مرگ رامون تو gta iv خیلی بد بود [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
هیچی هم نگفت مرده که حرف نمیزنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
gta v رو هم بازی نکردم تا بینم
مرگ کلارا هم تو watch dogs داغونم کرد لاسلامتی میخواستمش ولی مرد دیگه نشد بریم خواستگاری بهمون هک یاد بده بیام گیمفا رو هک کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

black ghost گیمران بی گیم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
مرگ کلارا تو واچ داگز[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(07-17-2014, 03:21 PM)'S0ROUSH' نوشته است: [ -> ]مرگ کلارا تو واچ داگز[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من زودتر گفتم داش در ضمن عشق من مرد تو داری میخندی [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

دوستان یه جیز رو تو نظرات من دقت کردین تو هر نظری که میزارم به تعداد شکلک ها دقت کنید همش یکسانه و یه عدد خاص رو نشون میده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
مرگ امیل در آخر بازی valiant hearts که ا.ع.د.ا.م.ش کردن واقعا غمگین بود[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

اگه قراره یک تاپیک خوب از آب در بیاد بهتره که عکس و قسمتی ویدیو از اون سکانس قرار داده بشه !!! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به نظر من مرگ داداش نقش اول farcry3 (اسمشو یادم رفت)غمناک ترین صحنه بود
باید دستتو میزاشتی رو گردنش[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7