امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
من تا حالا ۳ دفعه دستگاهم خود به خود روشن میشه و دیسک رو میده بیرون و تا خاموش هم نشه دیسک رو قبول نمیکنه چیکارش کنم؟

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
سلام ببخشد یک سوال داشتم میخواستم بدونم بعد از اپدیت روز اول دستگاه میشه اون را به اخرین ورژن اپدیت کرد یا باید یکی یکی اپدیت ها را دانلود کرد
پاسخ
(03-22-2015, 04:34 PM)peng peng نوشته است: سلام ببخشد یک سوال داشتم میخواستم بدونم بعد از اپدیت روز اول دستگاه میشه اون را به اخرین ورژن اپدیت کرد یا باید یکی یکی اپدیت ها را دانلود کرد

نه نیازی نیست کنسول به طور اتومات اخرین اپدیت رو دانلود میکنه 
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(03-21-2015, 06:51 PM)Mr.Psycho نوشته است: من تا حالا ۳ دفعه دستگاهم خود به خود روشن میشه و دیسک رو میده بیرون و تا خاموش هم نشه دیسک رو قبول نمیکنه چیکارش کنم؟

دستگاهتو تو حالت Safe mode بذار (باید موقعی که دستگاه خاموشه دکمه خاموش رو اونقدز نگه داری که دو بار صدای بوق بیاد) بعد بزن Rebuild Database امکان داره با این درست شه

(02-11-2015, 08:50 PM)yazdan.ezadi نوشته است: سلام

ببخشید چطور میشه عکسرو از فلش به ps4  انتقال داد؟؟

و چطور میشه عکس پروفایل رو تغییر داد؟؟

عکس رو فک کنم فقط بشه از ps4 به فلش انتقال داد برای اینکارم باید تو فلش یه فولدر درست کنی به اسم PS4 .
عکس پروفایل دو حالت داره یکی عکسی که برای همه نشون میده (که از توی my profile میتونی عوض کنی) حالت دوم اینه که فقط دوستایی که اسم واقعیتو میتونن ببینن این عکسو میبینن (که برای گذاشتن این عکس باید برنامه playstation رو گوشیت باشه و با اون عوضش کنی)
پاسخ
سلام ببخشید شاید این سوال جاش این جا نباشه اگه نیست بگین که تو کدوم تاپیک برم

اینکه بعضی سایت ها دیتای بعضی بازی ها را میفروشند یعنی چی وچرا قیمتش از بازی اصلی کم تره مثل سایت گیم شیرینگ
پاسخ
(03-26-2015, 02:40 PM)peng peng نوشته است: سلام ببخشید شاید این سوال جاش این جا نباشه اگه نیست بگین که تو کدوم تاپیک برم

اینکه بعضی سایت ها دیتای بعضی بازی ها را میفروشند یعنی چی وچرا قیمتش از بازی اصلی کم تره مثل سایت گیم شیرینگ

سلام دوست عزیز
این قضیه گیم شیرینگ اینه که شما نسخه ی دیجیتالی بازی رو تهیه می کنید با این تفاوت که کدی که به شما داده میشه برای بازی بین شما و دو نفر دیگه تقسیم میشه یعنی با یه کد سه نفر می تونند بازی رو داشته باشند.برای همین شما هزینه ی کمتری نسبت به بازی های فیزیکی پرداخت می کنید ولی از تمام قابلیت های نسخه های فیزیکی اعم از آنلاین بازی کردن و غیره برخوردار هستید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز.
الان 2 روزه به مشکل خیلی بدی برخوردم...وقتی میخوام The last of us رو انلاین یا به قول خودش Factions MP بازی کنم روی Connecting میمونه و هیچ اتفاقی نمیافته...
یک سوم نوار پر میشه و همینجوری میمونه...
دقیقا 2 روزه...یه نفر بهم گفت که شاید دیسکت کثیفه ولی گمون نکنم مشکل از این باشه...چون دیسک تمیزه...
بازی های دیگه مثه کال آق ادونس رو هم میتونم راحت آنلاین بزنم...
کسی میدونه دلیل این مشکل چیه؟؟؟

تنها دلیلی که من حدس میزنم اینترنت باشه...اینترنتم از های وب گرفتم...اگه کسی های وب داره میتونه یه تست کنه خبرش رو بده بهم؟؟؟
پاسخ
یک مشکلی برای یکی از دوستانم توی ps4 پیش اومده که حدود سه هفته هست که نمی تونه fifa 15 روانلاین بازی کنه و حتی نمی تونه بازی رو آپدیت کنه!؟؟
پاسخ
(04-02-2015, 09:41 PM)محمد امین 78 نوشته است: یک مشکلی برای یکی از دوستانم توی ps4 پیش  اومده که حدود سه هفته هست که نمی تونه fifa 15 روانلاین بازی کنه و حتی نمی تونه بازی رو آپدیت کنه!؟؟

بازيشو پاك كنه
PS4 رو خانوش كنه
دوباره بريزه و سپس روي خود بازي كليك كنه و بزنه Check for update
درست نشدش بگو بهش بايد بره توي بهش تنظيمات يك بار PS4 رو ريكاوري يا ريستارت يا يه چيزي تو اين مايه هاست اونو بزنه( وقتي اينو بزنه كل بازيا و سيواش و همه چي پاك ميشه)
اينو بكنه كامل درست ميشه
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
نه باو این همه کار می خواد واسه چی .

یه کم اطلاعات بیشتر بده، وقتی میره روش چه مشکلی داره؟ ارور میده؟

یه ذره بیشتر توضیح بدید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,272 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,260 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,360 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان