امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
سلام داش.من رفتم همونجایی که آدرس داده بودی.چالوس خ 17 شهریور....رفتم به یکی صحبت کردم.میگه کلا Xbox One بهتره ولی نه PS4  و نه  Xbox One با تبدیل نمیتونن به مانیتور 19 اینچ که HD نمیخوره وصل بشن اگر هم وصل بشن بسیار بیکیفیته و مثلا جاهایی در بازی که چیزی مثل توری یا فنس وجود داشته باشه به جای اونا تصاویری سبز و قرمز رنگ نشون میده.به نظرت درست میگه؟میگه حداقل باید بالای 32 اینچ باشه.آره واقعا؟الان چیکار کنم؟
پاسخ
(04-28-2015, 09:52 PM)mahdikafshgar نوشته است: سلام داش.من رفتم همونجایی که آدرس داده بودی.چالوس خ 17 شهریور....رفتم به یکی صحبت کردم.میگه کلا Xbox One بهتره ولی نه PS4  و نه  Xbox One با تبدیل نمیتونن به مانیتور 19 اینچ که HD نمیخوره وصل بشن اگر هم وصل بشن بسیار بیکیفیته و مثلا جاهایی در بازی که چیزی مثل توری یا فنس وجود داشته باشه به جای اونا تصاویری سبز و قرمز رنگ نشون میده.به نظرت درست میگه؟میگه حداقل باید بالای 32 اینچ باشه.آره واقعا؟الان چیکار کنم؟

درود بر تو .
اون شخصی که به شما گفته xbox one بهتره از روی فن بازی و نادانیش بوده . با اینکه تفاوت این دو بسیار کمه اما بازم ps4 انتخاب بهتری تو ایران .
احتمالا ایشون فکر کردن میگی تلویزیون 19 اینچ ! وگرنه مانیتور 32 اینچ که منظورش نبوده ( دی ) .
به مانیتور وصل میشه خیاله شما راحت .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(04-28-2015, 10:39 PM)Dead Soldier نوشته است:
(04-28-2015, 09:52 PM)mahdikafshgar نوشته است: سلام داش.من رفتم همونجایی که آدرس داده بودی.چالوس خ 17 شهریور....رفتم به یکی صحبت کردم.میگه کلا Xbox One بهتره ولی نه PS4  و نه  Xbox One با تبدیل نمیتونن به مانیتور 19 اینچ که HD نمیخوره وصل بشن اگر هم وصل بشن بسیار بیکیفیته و مثلا جاهایی در بازی که چیزی مثل توری یا فنس وجود داشته باشه به جای اونا تصاویری سبز و قرمز رنگ نشون میده.به نظرت درست میگه؟میگه حداقل باید بالای 32 اینچ باشه.آره واقعا؟الان چیکار کنم؟

درود بر تو .
اون شخصی که به شما گفته xbox one بهتره از روی فن بازی و نادانیش بوده . با اینکه تفاوت این دو بسیار کمه اما بازم ps4 انتخاب بهتری تو ایران .
احتمالا ایشون فکر کردن میگی تلویزیون 19 اینچ ! وگرنه مانیتور 32 اینچ که منظورش نبوده ( دی ) .

منم تست کردم داداش وصل نمیشه به مانیتور هر کاری کردیم نشد با چند تا کابل امتحان کردم یه بار صدا نداشت یبار تصویر ..............
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(04-29-2015, 05:25 AM)Amir Hiden نوشته است:

درود بر تو .

منم تست کردم داداش وصل نمیشه به مانیتور هر کاری کردیم نشد با چند تا کابل امتحان کردم یه بار صدا نداشت یبار تصویر ..............

سلام .
مطمئنا که وصل میشه از این قضیه مطمئنم . البته خودم این کار رو نکردم و یکی از دوستانم اینکار رو انجام داد .
اگه مانیتورتون HDMI بخوره که دردسری نخواهید داشت . اما در صورتی که VGA باشه ممکنه به مشکلاتی از قبیل صدا یا تصویر بر بخورید .
که اونم مطمئنا راه حلی داره .
پاسخ
(04-29-2015, 07:03 AM)Dead Soldier نوشته است:
(04-29-2015, 05:25 AM)Amir Hiden نوشته است:

درود بر تو .

سلام .
مطمئنا که وصل میشه از این قضیه مطمئنم . البته خودم این کار رو نکردم و یکی از دوستانم اینکار رو انجام داد .
اگه مانیتورتون HDMI بخوره که دردسری نخواهید داشت . اما در صورتی که VGA باشه ممکنه به مشکلاتی از قبیل صدا یا تصویر بر بخورید .
که اونم مطمئنا راه حلی داره .
خب داداش من الان چیکار کنم؟یعنی نخرمش؟ای بابا عجب دردسری شد.
خودت نمیتونی تست کنی داداشی؟خواهش میکنم
پاسخ
دوستان لطفا زودتر راهنماییم کنید خواهش میکنم. :@
پاسخ
(04-29-2015, 12:46 PM)mahdikafshgar نوشته است: دوستان لطفا زودتر راهنماییم کنید خواهش میکنم. 
اگه vga میخوره من میگم نمیشه چون با هر کابلی تست کردم یه مشکل داشت حالا بقیه رو نمی دونم 
اگه hdmi میخوره که راحت و بدون مشکل میشه 
پاسخ
(04-29-2015, 12:56 PM)Amir Hiden نوشته است:
(04-29-2015, 12:46 PM)mahdikafshgar نوشته است: دوستان لطفا زودتر راهنماییم کنید خواهش میکنم. 
اگه vga میخوره من میگم نمیشه چون با هر کابلی تست کردم یه مشکل داشت حالا بقیه رو نمی دونم 
مشکل شما هم مثل من بود؟آخرش چیکار کردید؟
پاسخ
(04-29-2015, 12:58 PM)mahdikafshgar نوشته است:
(04-29-2015, 12:56 PM)Amir Hiden نوشته است:
مشکل شما هم مثل من بود؟آخرش چیکار کردید؟

بی خیال شدم 
حالا شما هم تست کن شاید مشکل از مانیتور دوست من بوده
پاسخ
من تو دی جی کالا سرچ کردم کابلی به نام VGA TO HDMI وجود داره .
حالا که مشکل داره یا نداره رو دیگه ازش اطلاعی ندارم .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,099 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,218 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,721 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان