امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی ابزار و اضافات بازی GTA V (ماد،اسکین،ترینر،آموزش و...)
(05-16-2015, 05:00 PM)badboyX نوشته است: با granide launcher شلیک کن ببین چی میشه...  ;)

هیچی تو یه لحظه ماشین رو سرت میپوکه و 5000 دلار پوله بیمارستااااااانننننن :P داوش ماده جدید بزار
:-/
پاسخ
سلام این ماد پلیس برا من کار نمیکنه چرا؟ :(
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
با سلام به تمامی دوستان دیگه حال نداشتم ماد ها رو واستون آپلود کنم منبع رو میگم خودتون برید دانلود کنید هر چند ساعت هم اپدیت میشه

[تصویر:  mszj_gtapix-wallpaper-1920x1080.jpg]
پاسخ
ماد دید در شب و حسگر گرمایی(همون که ادما رو نارنجی میکنه)

برای فعال شدن t رو فشار بدید و برای switch کردن بین night vision va thermal vision دوباره t رو فشار بدید :) 

[تصویر:  adas.jpg]

[تصویر:  das.jpg]
دانلود از سرور پیکوفایل

محل نصب ماد grand theft auto/scripts/addins  :D

ماد تفنگ جاذبه :D :این ماد این شکلیه که میتونی ماشینارو جا به جا کنی و ببری تو اسمون یا هر کاری که مربوط به جاذبه میشه با ماشین انجام بدی
روش استفاده این ماد هم این طوریه که کلت شوکر رو در میاری و روی هر ماشینی که خواستید هدف گیری میکنید و دکمه e رو نگه میدارید و با حرکت دادن موس ماشین حرکت میکنه(ماشین باید نزدیکه player باشه در حدی که اگه با کلته شوکر بش تیر بزنی بش برخورد کنه :P )

لینک دانلود

[تصویر:  asdas.jpg]
محل نصبه ماد هم پوشه اصلی بازیه. :-/

پاسخ
(05-06-2015, 03:45 PM)badboyX نوشته است: ماد تبدیل گلوله به ماشین

[تصویر:  vehicle_cannon.jpg]

یه ماد بامزه و در بعضی از موارد خیلی کاربردی،با استفاده از این ماد می توانید گلوله های اسلحه ی خود را به ماشین تبدیل کنید و یک آتش بازی باحال درست کنید.
راهنما : ابتدا فایل vehicle cannon.asi را در پوشه ی اصلی بازی خود کپی کرده سپس به درون بازی بروید و کلید F1 را زده تا ماد فعال شود،برای تنظیم درجه ی معمولی و سریع و خاموش کردن ماد کلید F1 را دوباره فشار دهید.

دانلود

(05-06-2015, 03:42 PM)gamer p30 نوشته است: خوشا به حالتون من هنوز نتونستم اجراش کنم :-/  :-/  :-/  :-/  :-/  :-/

اشکال نداره داداش بازی هنوز تازه اومده تا چندین سال دیگه هم موندگار می مونه پس عجله نکن متمعن باش تجربش می کنی.
این با f11 کار میکنه نه f1 :P ;)
پاسخ
دوستان من هر کاری میکنم از هیچ مادی نمیتونم استفاده کنم 
لطفا کمک :(
پاسخ
(05-18-2015, 07:44 PM)pooria.cod نوشته است: دوستان من هر کاری میکنم از هیچ مادی نمیتونم استفاده کنم 

عزیزم اگه نسخت فول آنلاکه همه ی آپدیت ها تا پنج رو بریز به علاوه ی کرک 4 بعد هم فایل هایی که برای ماد ها در قسمت مربوطش ذکر کردم رو بریز و آخر سر خود ماد رو کپی و با توجه به راهنما ها اجرا کن  :angel:

(05-18-2015, 12:51 PM)black.ghost نوشته است:

یه ماد بامزه و در بعضی از موارد خیلی کاربردی،با استفاده از این ماد می توانید گلوله های اسلحه ی خود را به ماشین تبدیل کنید و یک آتش بازی باحال درست کنید.
راهنما : ابتدا فایل vehicle cannon.asi را در پوشه ی اصلی بازی خود کپی کرده سپس به درون بازی بروید و کلید F1 را زده تا ماد فعال شود،برای تنظیم درجه ی معمولی و سریع و خاموش کردن ماد کلید F1 را دوباره فشار دهید.

دانلود

(05-06-2015, 03:42 PM)gamer p30 نوشته است: خوشا به حالتون من هنوز نتونستم اجراش کنم :-/  :-/  :-/  :-/  :-/  :-/

اشکال نداره داداش بازی هنوز تازه اومده تا چندین سال دیگه هم موندگار می مونه پس عجله نکن متمعن باش تجربش می کنی.

دوباره الان تست کردم با همون یکه 
البته میشه تغییرش داد و باید فایل بین رو باز کنی و عوضش کنی فکر کنم ماله من و ماله شما فرق میکنه  :at:

(05-18-2015, 09:57 AM)black.ghost نوشته است: ماد دید در شب و حسگر گرمایی(همون که ادما رو نارنجی میکنه)

برای فعال شدن t رو فشار بدید و برای switch کردن بین night vision va thermal vision دوباره t رو فشار بدید :) 

دانلود از سرور پیکوفایل

ماد تفنگ جاذبه :D :این ماد این شکلیه که میتونی ماشینارو جا به جا کنی و ببری تو اسمون یا هر کاری که مربوط به جاذبه میشه با ماشین انجام بدی
روش استفاده این ماد هم این طوریه که کلت شوکر رو در میاری و روی هر ماشینی که خواستید هدف گیری میکنید و دکمه e رو نگه میدارید و با حرکت دادن موس ماشین حرکت میکنه(ماشین باید نزدیکه player باشه در حدی که اگه با کلته شوکر بش تیر بزنی بش برخورد کنه :P )

لینک دانلود

رعایت قوانین 
قرار دادن عکس  :-/
پاسخ
(05-18-2015, 07:47 PM)badboyX نوشته است:
(05-18-2015, 07:44 PM)pooria.cod نوشته است: دوستان من هر کاری میکنم از هیچ مادی نمیتونم استفاده کنم 

عزیزم اگه نسخت فول آنلاکه همه ی آپدیت ها تا پنج رو بریز به علاوه ی کرک 4 بعد هم فایل هایی که برای ماد ها در قسمت مربوطش ذکر کردم رو بریز و آخر سر خود ماد رو کپی و با توجه به راهنما ها اجرا کن  :angel:

(05-18-2015, 12:51 PM)black.ghost نوشته است:

دانلود

دوباره الان تست کردم با همون یکه 
البته میشه تغییرش داد و باید فایل بین رو باز کنی و عوضش کنی فکر کنم ماله من و ماله شما فرق میکنه  :at:

(05-18-2015, 09:57 AM)black.ghost نوشته است: ماد دید در شب و حسگر گرمایی(همون که ادما رو نارنجی میکنه)

دانلود از سرور پیکوفایل

لینک دانلود

رعایت قوانین 
قرار دادن عکس  :-/

ببخشید قوانینو نخونده بودم عکس گذاشتم   :D
پاسخ
ماد پرواز با ماشین(یادش بخیر تو sa رمزش بود :(  )

[تصویر:  1bb448_GTA5_2015_05_18_02_07_33_247.jpg]

لینک دانلود

پیش نیاز script hook v

محل نصب فولدر اصلی بازی

با f5 شروع به کار میکنه که میتونید تغییرش بدید

با دکمه 8 و 5 نامپد هم پرواز میکنه(بالا پایین میره)

پیش نیاز ها برای اجرای ماد

lua sdk

برای ماد ها با پسوند(فرمت)lua که باید اونا رو تو مسیره scripts/addins بریزید.(وقتی این فایلو کپی کردین از پوشه addins فایل bodyguard.lua رو حذف کنید)

script hook v

یه script hook v جدید که پیشنهاد میکنم از این استفاده کنید نه بالایی

script hook تقریبا برای همه ماد ها نیاز است

و در آخر اسکریپت هوک دات نت که واسه بعضی از ماد ها استفاده میشه

لینک دانلود script hook .net

ماد گلوله ماشینی ورژن 2 که از قبلی ماشینایه بیشتری داره و باگ هاش کم تر شدن

لینک دانلود

[تصویر:  2f7cf3_vehicle_cannon_2_0.jpg]

تو فولدره اصلی بریزین و با دکمه f11 شروع به کار میکنه :D

[تصویر:  adas.jpg]

[تصویر:  das.jpg]
دانلود از سرور پیکوفایل

لینک دانلود

[تصویر:  asdas.jpg]

راستی یادم رفت که بگم اگه تو یه ماشین کسی نباشه و بش برق بزنی پرت میشه هوا و اگه بالا سرت بگیریش و e رو ول کنی و همون لحظه بش برق بزنی خیلی بالا میره نمیدونی تا کجا میره حتی میشه با این روش هلیکوپتر هارو داغون کرد :blush:

ماده گوزن سواری

پیش نیاز script hook v و script hook .net

دانلود

[تصویر:  ea1939_2015_05_17_00001.jpg]

تو پوشه اسکریپت ریخته بشه
نامپد 7 فعال میکنه
نامپد 3 گوزن میندازه جلوت
بقیه چیزاش هم مثل ماشینه فقط گوزن با enter میدوه.
پاسخ
سلام این ماد پلیس برا من کار نمیکنه چرا؟ 
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ترینر ها بازی ها + درخواستهای شما Ct Os 47 19,654 11-14-2020, 04:18 PM
آخرین ارسال: erfan.zm17
  تاپیک رسمی درخواست ترینر , سیو و کد های تقلب بازی smsm 155 51,785 11-22-2019, 01:54 AM
آخرین ارسال: gh1234
  دانلود ترینر بازی Darksiders 3 White Beard 0 1,809 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود ترینر بازی Hitman 2 White Beard 0 1,434 03-19-2019, 12:00 AM
  دانلود ترینر بازی Dragon Age Inquisition White Beard 0 2,227 03-19-2019, 12:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان