امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
آقا من یک مشکل دارم رو steam
من هر چقدر هم بازی دانلود می کنم active نمیشه
تازه dota هم کذاشتم دانلود کنه که بازم نشد میشه کمک کنید؟
[تصویر:  gxx4ul4nz0dp.jpg]
پاسخ
سلام من توی بازی ویچر یه مشکل دارم اونجایی که با keira درون یه غار میریم و باید دنبال سرنخ هایی از ciri باشیم یه سری نقاشی ها هم رو دیوار هست با ویچ سنس نگاه میکنم بعد اینکه همه نقاشی ها رو بررسی کردم نمیدونم باید چکار کنم ؟

پاسخ
آقا من بازی ویچر ۳ رو نصب کردم بازی اول اجرا نمیشد بعد با نرم افزاز dxpcl تونستم اجراش کنم.بعد از دمو ها وارد بازی که میخواد بشه کلی لگ میزنه اصلا نمیشه هیچ کاری کرد.آیا راه حلی برا این مشکل وجود داره؟گرافیک و اینا رو هم  تا آخر کم کردم هیچ تاثیری نداشت

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(05-27-2015, 12:28 PM)youhana نوشته است: سلام من توی بازی ویچر یه مشکل دارم اونجایی که با keira درون یه غار میریم و باید دنبال سرنخ هایی از ciri باشیم یه سری نقاشی ها هم رو دیوار هست با ویچ سنس نگاه میکنم بعد اینکه همه نقاشی ها رو بررسی کردم نمیدونم باید چکار کنم ؟

تو همون قسمت که نقاشی ها هست وسط اون ناحیه یه قسمت بازه که پایینش آبه! از روی لبه بپرید پایین با ویچر سنس روی یکی از دیوارا عکس اسبو می بینید که باید examine کنید. بعد از اونجا باید شنا کنید و از یه قسمت تونل مانند که به پله منتهی میشه بالا برید دوباره روی دیوار اون راهرو عکس اسب هست که وقتی examine کنید keira بهتون میگه برید پیشش.
[تصویر:  0097e0be633ab601a5d83d88cb12e79f.jpg]
I will... never be a memory
پاسخ
سلام اقا خسته نباشید 

منتو یک مرحله گیر کردم بی زحمت کمکم کنید
یک مرحله هست که یک هلکوبتر پلیسه فکر کنم شخصیت تررور بر میداره بعد میاد بالا سره فرانکلین بعد اون شناسایی میکنه 

بعد چند ثانیه  یک چند تا کروشه ابی دیگه رو نقشه باز میشه باید بری اونارم شناسای کنی  بعد یکی از این کروشه ها کناره اب استخره یکی دیگشم وسط یک کوچه دو تشم بالا پشت بومه فکر کنم بعد تو این کروشه اصلا ادم نیست چکار کنم 
فکر کنم برای من چون نسخه corepack دماش حذف شده حالا شما میشه بگی باید چکار کنم ؟
پاسخ
(05-27-2015, 12:46 AM)game.ps4 نوشته است: سلام آقای [b]مجید نصر[/b] بله من پروفایل داخل پوشه سیو کپی کردم و نود 32 کامل غیر فعال هست ولی نمیتونم پاکش کنم و ویندوزم 8.1 هست

سلام عزیز
خب حالا قضیه مقداری فرق کرد چون این بازی کمی با ویندوز 8.1 مشکل داره.
شما این رو دانلود و نصب کن ببین حل میشه من در مورد موضوع شما جست و جو کردم و در جایی گفته بود که این فایل رو دانلود و نصب کنید مشکل حل خواهد شد.
MP3 Launcher

(05-27-2015, 10:13 AM)diako نوشته است: آقا من یک مشکل دارم رو steam
میشه واضح تر توضیح بدید؟
شما از cd key استفاده می کنید و فعال نمیشه؟
بازی dota عنوان F2P هست و نباید مشکلی داشته باشه.

(05-27-2015, 01:40 PM)m_shark نوشته است: آقا من بازی ویچر ۳ رو نصب کردم بازی اول اجرا نمیشد بعد با نرم افزاز dxpcl تونستم اجراش کنم.بعد از دمو ها وارد بازی که میخواد بشه کلی لگ میزنه اصلا نمیشه هیچ کاری کرد.آیا راه حلی برا این مشکل وجود داره؟گرافیک و اینا رو هم  تا آخر کم کردم هیچ تاثیری نداشت
کاربر عزیز مشخصات سیستم خودتون رو ذکر می کنید؟
مشکل کندی و لگ هم فقط به خاطر استفاده از نرم افزار dxpcl هست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
نه میخوام بدون cd key راهش بندازم تو سایتا هم دیده بودم که با دانلود یک بازی مثل دوتا حتی برای پنج دقیقه میشه اکتیوش کرد و خیلی ها هم جواب گرفتن ولی من نتونستم
[تصویر:  gxx4ul4nz0dp.jpg]
پاسخ
(05-27-2015, 06:20 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-27-2015, 12:46 AM)game.ps4 نوشته است: سلام آق[b]ید نصر[/b] q9550
[quote pid='172438' dateline='1432671368']
ن پروفایل داخل پوشه سیو کپی کردم و نود 32 کامل غیر فعال هست ولی نمیتونم پاکش کنم و ویندوزم 8.1 هست

سلام عزیز
شما این رو دانلود و نصب کن ببین حل میشه من در مورد موضوع شما جست و جو کردم و در جایی گفته بود که این فایل رو دانلود و نصب کنید مشکل حل خواهد شد.
MP3 Launcher

میشه واضح تر توضیح بدید؟

(05-27-2015, 01:40 PM)m_shark نوشته است: آقا من بازی ویچر ۳ رو نصب کردم بازی اول اجرا نمیشد بعد با نرم افزاز dxpcl تونستم اجراش کنم.بعد از دمو ها وارد بازی که میخواد بشه کلی لگ میزنه اصلا نمیشه هیچ کاری کرد.آیا راه حلی برا این مشکل وجود داره؟گرافیک و اینا رو هم  تا آخر کم کردم هیچ تاثیری نداشت
[/quote]
این مشخصات سیستمم هست:
Nvidia geforce gts 250 
Ram:4
2.83   Cpu: intel core quad CPu q9550
میدونم به احتمال زیاد مشکل از سیستمم هست ولی راه حلی نداره؟ :cry:

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(05-27-2015, 07:06 PM)diako نوشته است: نه میخوام بدون cd key راهش بندازم تو سایتا هم دیده بودم که با دانلود یک بازی مثل دوتا حتی برای پنج دقیقه میشه اکتیوش کرد و خیلی ها هم جواب گرفتن ولی من نتونستم

من خودم این قضیه رو تست نکردم ولی شما بکاپ بازی یخفش رو از سایت ها دانلود کنید و وارد استیم کنید ببینید استیم برای شما فعال خواهد شد یا نه.

(05-27-2015, 07:36 PM)m_shark نوشته است:
(05-27-2015, 06:20 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-27-2015, 12:46 AM)game.ps4 نوشته است: سلام آق[b]ید نصر[/b] q9550
[quote pid='172438' dateline='1432671368']
ن پروفایل داخل پوشه سیو کپی کردم و نود 32 کامل غیر فعال هست ولی نمیتونم پاکش کنم و ویندوزم 8.1 هست

سلام عزیز
MP3 Launcher

میشه واضح تر توضیح بدید؟

این مشخصات سیستمم هست:
Nvidia geforce gts 250 
Ram:4
2.83   Cpu: intel core quad CPu q9550
میدونم به احتمال زیاد مشکل از سیستمم هست ولی راه حلی نداره؟ :cry:
[/quote]

نه دوست عزیز کارت گرافیک شما اصلا توانایی اجرای چنین بازی ای رو نداره و باید کارت گرافیک خودتون رو ارتقا بدید.
استفاده از چنین نرم افزار هایی ممکنه به قطعات کامپیوتر شما آسیب بزنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام آقای نصیر من MP3 Launcher دانلود و نصب کردم و بازم همون مشکل صفحه زرد رنگ آمد
فکر کنم من اولین نفری باشم این مشکل دارم بازی اجرا میشه فقط این صفحه زرد رنگ اجازه بازی نمیده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,703 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان