امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(06-26-2015, 10:02 PM)Ct Os نوشته است:
(06-26-2015, 09:36 PM)fredmehdi نوشته است:
(06-26-2015, 09:25 PM)Ct Os نوشته است:
(06-26-2015, 08:43 PM)fredmehdi نوشته است:
(06-26-2015, 07:17 PM)Ct Os نوشته است:
دوستان یه چندتا سوال درباره ی witcher 3 دارم فقط کسی جواب بده که جواب ها رو دقیقا می دونه.

خطر اسپویل

1. قیمت اجناسی که داریم میخریم یا میخوایم بفروشیم تو نقاط مختلف فرق میکنه یا همه جا یجوره؟
  2. ما نفهمیدم زن Baron حامله بود یا اینکه بچه رو داشته از قبل؟ (یه جا میگه دخترم anna یه جا دیگه میگه اون شب زنم فارغ شده و بعد هم که با بچش می جنگیم و از این حرفا)
  3. لیست معجون هایی که میتونه درست کنه خیلی کمه و اغلب تو جاهای خیلی مخصوص مورد استفاده قرار میگیره آیا میشه اون لیست رو گسترش داد؟
  4. اقا اون چیزا هستن ( اسمشو یادم رفت خیر سرم حفظش کردم بیام اینجا بزنم ) تو قسمتی که معجون می سازه بنفش داره ابی داره سبزه هم داره شبیه یه صفحه گرده اونا رو از کجا باید گیر اورد؟
  5. قسمت Inventory چقدر جا داره ایا اصلا جاش تموم میشه؟ 
  6. اگه پول نداشته باشیم و بمیریم چی میشه؟ (اخه وقتی میمیریم ازمون پول کم می کنه)
  7. تو قسمت character وقتی میخوام قابلیت جدید اضافه کنم دوتا بیشتر جا نداره بقیشون که قفله رو چجوری باز کنم؟
  8. گوشت های خامی که از شکار به دست میاریم چجوری بپزیم؟
  9. آقا این بچه ی Baron نمی میره صد بار از اول رفتم وقتی جونش نصف میشه چندتا روح میان دو رو ورش دوباره جونش پر میشه :( کشتنش روش خاصی داره؟؟؟

فعلا همینا تا سوالای جدید به ذهنم برسه
سوالاتتون واقعا سخته.تا جایی که بدونم جواب میدم
1-فکر نکنم یکی باشه.توجه نکردم.نگاه میکنم الان میگم.
2-این مرحله اینقدر پیچ در پیچ بود همش رو زدم رفت.
3-اون لیست با خرید دستور العمل از مغازه ها و لول اپ و کرفت بیشتر بست میاد.بعضی هاش هم باید اول بقیه رو کرفت کنی تا باز بشه یعنی وابستست.
4-اصلا نفهمیدم.چه حافظه ای :D 
5-اینوتوری نامحدود جا داره و اگر میزان حمل کالات بیشتر از حد مجاز بشه دیگه نمیتونی بدوی و حالت بین دویدن و راه رفتن انجام بدی.برای افزایش باید گنجایش اسبت رو زیاد تر کنی.اسمش یادم نیست.
6-اتفاقی نمیفته.موقع مردن همیشه پول کم نمیشه.مثلا هیولا به پول ما چه نیازی داره.اگر هم کم بشه اینقدر کم بوده که من متوجه نشدم.
7-باید لولت رو بالا ببری.
8-نمیخاد بپزی.همینجور بخور.گرالت اینقدر دوست داره :D 
9-عزیز این بچه که اگر اشتباه نکنم همون ماموریت اون مرد ریشیه پیراهن قرمزه باید با حمله سنگین کشتش.اون روح ها هر وقت اومدن نمیخاد خیلی درگیر بشی.اول بچه رو بکش چون خودش رو ترمیم میکنه.از اتش و ماده ای که دایره درست میکنه و حرکت دشمنا صحنه اهسته میشه یعنی همون دکمه 4 کیبورد استفاده کن.
معلوم اولای بازی هستی.
اپ 1-نگاه کردم قیمتا رو.دو تا شی در نظر گرفتم مربوط به alchemy.یکیش که دقیقا یکی بود و دیگری ا سکه تفاوت قیمت داشت در نتیجه قیمتا یکی نیستند.
اپ 5-اسمش saddlebag هست که من یک 100 تاییش رو داخل مسابقات اسب سواری skeligie اگر درست نوشته باشم بردم.

یک سوال هم خود داشتم.کسی میدونه چطور میشه در ویچر اسب رام کرد؟اصلا میشه؟

واقعا تنکیو
در رابطه با سوال 4
اینارو میگم تو ردیف اول
[تصویر:  Witcher3-5-26-2015-3.jpg]
خواهش میکنم
عنکبوت ها و بعضی از حیوان ها دارند و همچنین از مغازه ها و لوت کردن صندوق ها و موارد دیگر میشه به دست اورد.
کسی میدونه این راوی اول بازی که وقتی وارد سیوت میشه حرف میزنه کیه دقیقا؟
اولا تنکیو دوما سوالا تو که سختره :D
بعد novigrand تا زمانی که تو مرحله داستانی باز نشه نمیشه رفت توش؟؟؟؟
novigrad یا هر شهر دیگه بدون مراحل داستانی نمیشه رفت چون باید فست تراول باز بشه.
پاسخ
من آپدیت 353 انویدیا رو نصب کردم بازی هایی مثل DayZ و Skyrim اجرا نمیشن بعد ورژن 347 رو نصب کردم این دوتا اجرا میشن ولی Fifa 15 و ARMA 3 اجرا نمیشن باید چیکار کنم ؟
پاسخ
(06-26-2015, 11:26 PM)Arshia.MR نوشته است: من آپدیت 353 انویدیا رو نصب کردم بازی هایی مثل DayZ و Skyrim اجرا نمیشن بعد ورژن 347 رو نصب کردم این دوتا اجرا میشن ولی Fifa 15 و ARMA 3 اجرا نمیشن باید چیکار کنم ؟
یعنی چی این؟ مگه میشه چنین چیزی که با یه آپدیت یکسری بازی درست کار کنه با یکسری بازی نه آیا اون بازی هایی که اجرا نمی شدند اروری هم موقع اجرا نشون می دادند؟

(06-26-2015, 06:51 PM)janson bb نوشته است: راستش میخواستم بازی اویل 5 رو دو نفره به صورت split screen تو کامپیوتر بازی کنم ، بعد از گشتن بسیار تو سایتای خارجی به برنامه resident evil 5 luncher v 3.0.2 رسیدم.
بعد دانلود و نصب موقع اجرای بازی با ارور مواجه میشم.
که دو راه برای وارد شدن وجود داره یکیش ارور اولی رو میده یکیش ارور دومی.
با تشکر.
اول اینکه برای استفاده از بخش Split Screen نیازی به برنامه ی خاصی نبود چون وقتی دو دسته به PC متصل میشد و وارد بازی می شدیم می تونستیم انتخاب کنیم این گزینه رو حداقل در RE6 که اینجوری بود.
حالا در مورد دو ارور که گفتید اولی مربوط به این میشه که شما بازی رو به صورت ادمین اجرا نمی کنید برای این کار هم روی فایل اجرایی بازی کلیک راست کنید و گزینه ی run as رو بزنید ببینید چه اتفاقی می افته.
در مورد ارور دوم داره میگه که فایل لانچر دانلودی توسط شما فایل اجرایی بازی رو پیدا نمی کنه چون این بای دو فایل اجرایی داره یکی مخصوص DX 10 و یکی مخصوص DX 11 هست و در اینجا این ارور به شما میگه که فایل مربوط به DX 10 رو نمی تونه پیدا کنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
دوستان در بازی ویچر این alternative looks برای تریس و ینفر که با دی ال سی اضافه شده چطور میشه اورد؟داخل سایت های خارجی نوشته در اپشن گزینه downloadble content رو بیارید ولی من اصلا همچین گزینه ای نمیبینم.یعنی دی ال سی هاش برای من نصب نشده؟
البته اپدیت ها مطمئنم نصب شده چون ورژن 1.06 پایین منو بازی مینویسه و همچنین داخل عکس سیو مینویسه 1.06.
پاسخ
(06-27-2015, 01:40 AM)مجید نصر نوشته است:
(06-26-2015, 11:26 PM)Arshia.MR نوشته است: من آپدیت 353 انویدیا رو نصب کردم بازی هایی مثل DayZ و Skyrim اجرا نمیشن بعد ورژن 347 رو نصب کردم این دوتا اجرا میشن ولی Fifa 15 و ARMA 3 اجرا نمیشن باید چیکار کنم ؟
یعنی چی این؟ مگه میشه چنین چیزی که با یه آپدیت یکسری بازی درست کار کنه با یکسری بازی نه آیا اون بازی هایی که اجرا نمی شدند اروری هم موقع اجرا نشون می دادند؟
وقتی درایور 347 نصبه برا فیفا stop working میده و برای arma ارور cannot creat DX11 device میده ولی با ورژن 353 dayZ و skyrim ارور نمیدن بازی 1 ثانیه باز میشه بعد بسته میشه یعنی تو Taskbar میاد میره
پاسخ
سلام !
آقا من نمیدونم چرا watch dogs را روی بالاترین تنظیمات گذاشتم ولی گرافیکش فرق داره با گرافیک اصلی بازی !!
دلیلش چیه ؟! والا همه ی تنظیمات روی الترا هس + FXAA + HIGH QH تازه 60 فریم تا 80 فریم میگیرم...
کسی میدونه مشکل کجاست ؟!
اینم عکسا تا متوجه بشین :
این گرافیک بازی منه :
[تصویر:  c6ljvgugjy3y8or7whcj.jpg]
------
اینم گرافیک اصلی که خیلی بهتر از من هس !
[تصویر:  3ki1me61mdtzutly0g5n.jpg]

ممنون میشم کمکم کنید !
------------------------------------------------------------
سوال دیگه من اینه من با اینکه gta v را روی بالاترین تنظیمات گذاشتم (همه چی روی الترا ) و mxxa 8x هس...
بازم احساس میکنم گرافیکش یه حالیه...
میشه یه enb یا پچ گرافیکی حرفه ای  به من معرفی کنید ؟!
پاسخ
(06-27-2015, 08:05 AM)paprika نوشته است: سلام !
آقا من نمیدونم چرا watch dogs را روی بالاترین تنظیمات گذاشتم ولی گرافیکش فرق داره با گرافیک اصلی بازی !!
دلیلش چیه ؟! والا همه ی تنظیمات روی الترا هس + FXAA + HIGH QH تازه 60 فریم تا 80 فریم میگیرم...
کسی میدونه مشکل کجاست ؟!
این گرافیک بازی منه :
------

ممنون میشم کمکم کنید !
سوال دیگه من اینه من با اینکه gta v را روی بالاترین تنظیمات گذاشتم (همه چی روی الترا ) و mxxa 8x هس...

سلام
شما تریلر هایی که بعد از معرفی شدن بازی منتشر میشدن رو یادته؟ گرافیک فوق العاده ای داشتن ولی فقط تریلر بودن، شما توی این عکسی هم که گذاشتی میتونی ببینی که چقدر باهم فرق دارن پس نمیشه گرافیکش مثل تریلر باشه، این یه چیز کاملا طبیعیه و گرافیک بالای تریلر فقط برای جذب گیمرها هست.
.............................................................................

من چنتا پچ گرافیکی سراغ دارم ولی پیشنهاد میکنم ازشون استفاده نکنی چون بالاخره یه مشکلی برای بازیت به وجود میارن.
یه ماد افزایش گرافیک بازی هست که توی خود گیمفا موجوده: لینک
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(06-27-2015, 08:25 AM)omidkhalafbeigi نوشته است:
کسی میدونه مشکل کجاست ؟!
این گرافیک بازی منه :
------

ممنون میشم کمکم کنید !

سلام
شما تریلر هایی که بعد از معرفی شدن بازی منتشر میشدن رو یادته؟ گرافیک فوق العاده ای داشتن ولی فقط تریلر بودن، شما توی این عکسی هم که گذاشتی میتونی ببینی که چقدر باهم فرق دارن پس نمیشه گرافیکش مثل تریلر باشه، این یه چیز کاملا طبیعیه و گرافیک بالای تریلر فقط برای جذب گیمرها هست.

من چنتا پچ گرافیکی سراغ دارم ولی پیشنهاد میکنم ازشون استفاده نکنی چون بالاخره یه مشکلی برای بازیت به وجود میارن.

سلام !
ممنون داش...
آره یادمه (چه تریلر هایی میداد ! خخخ)
پس یعنی مشکل از یوبی سافت هس دیگه ؟ ربطی به به من نداره؟
--------------------------------------------
نترس داش ! مشکلی پیش نمیاد... (من خودم کلی با بازی آشنایی دارم و تمام فایل های بازی را میشناسم تقریبا الان دیگه انشالله دارم میرم تو کار ادیت )
این لینکی را که دادی داش ریختم ! این فقط تکسچر ها را با کیفیت و تمیز میکنه...)
من enb میخوام که علاوه بر تکسچر آب و هوا و بازتاب و کلا محیط را تغیر بده
دمت گرم
پاسخ
(06-27-2015, 08:38 AM)paprika نوشته است:
کسی میدونه مشکل کجاست ؟!
این گرافیک بازی منه :
------

ممنون میشم کمکم کنید !

سلام

سلام !
ممنون داش...
نترس داش ! مشکلی پیش نمیاد... (من خودم کلی با بازی آشنایی دارم و تمام فایل های بازی را میشناسم تقریبا الان دیگه انشالله دارم میرم تو کار ادیت )
دمت گرم

خواهش میکنم عزیز
نه این مشکل نیست، این فقط یه جور س.یاسته برای گول زدن مردم ;)
.............................................................
این پچ به نظر همونیه که شما لازم داری: لینک

مخلصم :)
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(06-27-2015, 08:49 AM)omidkhalafbeigi نوشته است:
(06-27-2015, 08:38 AM)paprika نوشته است:
کسی میدونه مشکل کجاست ؟!
این گرافیک بازی منه :
------

ممنون میشم کمکم کنید !

سلام

سلام !
ممنون داش...
دمت گرم

خواهش میکنم عزیز
نه این مشکل نیست، این فقط یه جور س.یاسته برای گول زدن مردم ;)
.............................................................
این پچ به نظر همونیه که شما لازم داری: لینک

مخلصم :)

دمت گرم داش ممنون.
enb قشنگیه...
خیلی از کمکت ممنونم... (بریم نصب کنیم ببینیم چیه !)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,525 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,259 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 87 مهمان