امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(07-04-2015, 11:07 PM)game.ps4 نوشته است: بله کنار صفحه دما سنج هست ولی من هر چقدر راه میرم کم نمیشه گاهی بیشتر میشه گاهی هم کمتر
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  o8pl_batmanac_2015-07-16_01-42-50-36.jpg]

بله کنار صفحه دما سنج هست ولی من هر چقدر راه میرم کم نمیشه گاهی بیشتر میشه گاهی هم کمتر
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  o8pl_batmanac_2015-07-16_01-42-50-36.jpg]

فک کنم شما باید برید ساختمون G.C.P.D. 
فک کنم اونجا رو نشون میداد. تو شمال شرقی نقشه است.
چند وقته بازی رو بازی نکردم
پاسخ
(07-03-2015, 08:18 PM)sasanjz23 نوشته است: سلام ببخشید من بازی metro last light redux رو تموم کردم و اخرش ارتیوم میمیره و d6  و نجات میده همه میگن یه پایان دیگه هم داره این بازی اگه داره میشه بگید چی کار باید بکنم تا اون یکی پایانش رو هم ببینم اگه جواب بدید ممنون میشم
سلام کاربر عزیز
به لینک زیر برید توضیحات در مورد دو پایان بازی داده شده.
metro last light redux
metro last light redux

(07-04-2015, 03:43 PM)css6 نوشته است: سلام . دوستان من تو بازی GTA V وسط بازی هنگ میکنه میاد بیرون الان 37 درصد بازی رو رفتم اینجوری شده قبلا اینطور نبود . کسی راه حلی میدونه ؟؟؟ :(
سلام دوست عزیز
شما از چه نسخه و چه کرکی از بازی رو استفاده می کنید؟

(07-04-2015, 01:45 AM)Vampire-N نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید 
اقا من این mortal kombat X رو که رو سیستم اجرا میکنم اوایل بدونه افت فریم و لگ بازی میکنم ولی یه نیم ساعتی که میگذره بازی اسلو موشن میشه اپدیت هارم همشونو ریختم ولی هنوز هم همون مشکلاتو دارم بازی رو روی حالت  low هم که میزارم همون جوری میشه از سیستم مورد نیاز هم سیستمم بالا تر هست ولی نمیدونم چیکار باید بکنم اگه راهی هست ممنون میشم راهنماییم کنید  :)
سلام دوست عزیز
شما آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
کارت گرافیک خودتون رو به آخرین نسخه آپدیت کردید؟
این بازی به خاطر پورت بسیار بد روی PC از چنین مشکلاتی رنج می بره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
نسخه و کرک رو از کجایی بازی باید پیدا کنم؟؟؟ :D 109
پاسخ
دوستان من در بازی Dying Light یه مشکل دارم.تازه امروز بازی رو خریدم وقتی بازی میکنم(سیستم من ضعیف است)رو حالت window باز میشه بعد فیلمهاش رد میشه دیگه هیچی نمیاد و حالا هم که دارم این پیام رو مینویسم بازی باز است ولی هیچ چیزی نمیاد حتی نماید من سیستم رو پایین بیارم   چی کار کنم؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(07-05-2015, 10:57 AM)Le0Nard0 نوشته است: دوستان من در بازی Dying Light یه مشکل دارم.تازه امروز بازی رو خریدم وقتی بازی میکنم(سیستم من ضعیف است)رو حالت window باز میشه بعد فیلمهاش رد میشه دیگه هیچی نمیاد و حالا هم که دارم این پیام رو مینویسم بازی باز است ولی هیچ چیزی نمیاد حتی نماید من سیستم رو پایین بیارم   چی کار کنم؟

سلام
روی سیستم ضعیف که بازی گرافیک بالا نصب نمیکنند که!!
بیخیال بازی شید. امکان صدمه زدن به بقیه قطعات هست اگر این پروسه تکرار شه
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
نه بابا من بازی gta v رو بازی کردم شما میگید این گرافیکش ار gta بلندتره؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(07-05-2015, 12:10 PM)Le0Nard0 نوشته است: نه بابا من بازی gta v رو بازی کردم شما میگید این گرافیکش ار gta بلندتره؟

به حق چیزای نشنیده S0 (43)
اصلا گرافیک داینگ لایت با جی تی ای وی قابل قیاس نیست.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام دوستان.
یک مشکلی در نصب بازی COD Advanced warfare دارم که ممنون میشم کمک کنید حل بشه.(راستش به عمرم همچین مشکلی رو توی نصب بازی ندیدم.)
زمانی که بازی رو شروع به نصب میکنم چون در دو مرحله نصب میشه اول مجبورم با winrar اکسترکتش کنم.وقتی اینکارو میکنم تا دی وی دی 3 خوبه یکی از فایل های زیپ شده تا نود و دو درصد اکسترکت میشه بعد از کار میوفته.یعنی نه خود درایور اصلا میچرخه که بخواد cd رو بخونه و خود winrar هم ارور not responding میده و بعد از مدتی هم ارور میده.
از هر روشی که بلد بودم استفاده کردم.فایل های دیسک آسیب دیده رو ریختم روی هارد تا از روی خود هارد اکسترکت بشه.همه فایل ها کپی شد اما همون فایلی که ارور میده آخرای کپی شدن همون مشکل قدیمی رو پیدا میکنه و اصلا دیگه حتی یک کیلوبایتم کپی نمیکنه.
خودم سعی کردم دستی اکسترکت کنم.سعی کردم تعمیر کنم فایلو ولی چون اصلا روی هارد کپی نمیشد نمیشد تعمیرش کرد.
لطفا کمکم کنید.ممنون میشم از دوستان. :)
اینم تصویری از اون اروری که میده.
[تصویر:  b3tz_bandicam_2015-07-05_01-54-00-026.jpg]
پاسخ
(07-05-2015, 01:21 PM)Sina Assassin نوشته است: سلام دوستان.
یک مشکلی در نصب بازی COD Advanced warfare دارم که ممنون میشم کمک کنید حل بشه.(راستش به عمرم همچین مشکلی رو توی نصب بازی ندیدم.)
زمانی که بازی رو شروع به نصب میکنم چون در دو مرحله نصب میشه اول مجبورم با winrar اکسترکتش کنم.وقتی اینکارو میکنم تا دی وی دی 3 خوبه یکی از فایل های زیپ شده تا نود و دو درصد اکسترکت میشه بعد از کار میوفته.یعنی نه خود درایور اصلا میچرخه که بخواد cd رو بخونه و خود winrar هم ارور not responding میده و بعد از مدتی هم ارور میده.
از هر روشی که بلد بودم استفاده کردم.فایل های دیسک آسیب دیده رو ریختم روی هارد تا از روی خود هارد اکسترکت بشه.همه فایل ها کپی شد اما همون فایلی که ارور میده آخرای کپی شدن همون مشکل قدیمی رو پیدا میکنه و اصلا دیگه حتی یک کیلوبایتم کپی نمیکنه.
خودم سعی کردم دستی اکسترکت کنم.سعی کردم تعمیر کنم فایلو ولی چون اصلا روی هارد کپی نمیشد نمیشد تعمیرش کرد.

اگر بازی روی هارد کپی نمیشه خرابه دی وی دی.بازی هایی که حجیمند و دی وی دی زیاد دارند این مشکل بینشون شایع و طبیعیه.
پاسخ
(07-05-2015, 01:51 PM)fredmehdi نوشته است:
(07-05-2015, 01:21 PM)Sina Assassin نوشته است: سلام دوستان.

اگر بازی روی هارد کپی نمیشه خرابه دی وی دی.بازی هایی که حجیمند و دی وی دی زیاد دارند این مشکل بینشون شایع و طبیعیه.
ممنون اما فقط یک فایلش هست که کپی نمیشه.راهی نداره که درست بشه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,552 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,132 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,471 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,268 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,734 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان