امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S
سلام آقا امیر
خوبی؟
چه میکنی با مدیریت؟
بیشتر اهل بازی هستی یا فیلم یه آهنگ؟
آهنگ چه سبکی و چی گوش میدی؟
فیلم چه طور؟
بازی چی؟
:D
چه قد برا خانواده وقت میزاری؟
کدوم دانشگاه درس میخونی؟
معدلت چند شد؟
چه حیوونی رو دوست داری؟
چه اسمی رو؟
رنگ و غذا رو نمیپرسم قبلا فهمیدم :D
مشخصات سیستمت رو مینویسی؟
خودت ساز میزنی؟
منو چه قد میشناسی؟
کاربر HardCoreGamer رو یادته؟قبلا مدیر بود؟
اسم کوچیکش میدونی چی بود؟
میدونی کدوم شهره؟
کم پرسیدم دیگه
:D
پاسخ
(07-16-2015, 08:16 PM)AmirrezA_V نوشته است: سلام حاج امیر :Dسلام بر شما ;)
خوبی؟ به لطف شما ماهم خوبیم
خوشی؟ بله. تشکر :heart:
دماغت چاقه؟ تا حدودی :D
بهترین فیلم عمرت؟ قلا هم گفتم، فیلم و سریال خوب زیاد هستن و دیدم ولی الان حضور ذهن ندارم که بگم کدوم خوبه یا بد
بهترین سریال عمرت؟ جواب بالا
بهترین اهنگ عمرت؟ ترین آهنگ وجود نداره! هر کسی قشنگ بخونه، بنده گوش میدم به موزیک و صداش. در موسیقی ترین نداریم چون حتما قبل ترش یا در آینده، نفراتی پیدا میشند که ترین دیگری ور بسازند.
کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری؟ معین-حسن شجاعی-ستار-مرتضی- و.....
رپ گوش میدی؟ بله
سبک مورد علاقت چیه؟ بیشتر سنتی و قدیمی
چه نوع فیلمی نگاه میکنی؟ بیشتر اکشن/اکشن ماجراجویی/معمایی/ترسناک
غذای مورد علاقت؟ کشک بادمجون-غذاهای گوشتی خالص هم دوست دارم :cool:
نوشیدنی مورد علاقت؟ دوغ کاملا طبیعی و محلی
سرگرمی؟ بسته به زمان و دوره اش داره- در کودکی،سگا بود، در حال حاضر هم گشت و گذار با اقوام
بهترین بازی ای که کردی؟ وارفایتر-ویرچوال تنیس(نسخه کاملا قدیمیش)
شخصیت مورد علاقت تو بازی ها چیه؟ زیاد هستن در بازی های مختلف
چند سالته؟ 19
خودتو دوست داری؟ :D بعدی :dodgy:
نظرت در مورد خودت چیه؟ دوست ندارم اشتباهات گذشته رو تکرار کنم
نظرت در مورد من چیه؟ S0 (83) در حال جست و جو هستم که بفهمم. یادمه یه زمانی درخواست مدیریت دادید ولی مخالفت شد و رفتید برای یک مدت و پیداتون نشد تا همین تابستون. واقعا نفهمید چرا :huh:
ویژگیهای بد من؟ حتما خودتون میدونید. بنده که تا افراد رو کامل نشناسم نمیتونم راحت و کامل نظر بدم ;)
ویژگیهای خوب من؟ جواب بالا
نظرت در مورد امضام؟ زیاد باهاش حال نمیکنم. با شخص راستی بیشتر حال میکنم تا چپی
نظرت در مورد اواتارم؟ گفتم، مثل بالایی
میدونی اواتارم چه شخصیه؟ جواب دو سوال قبلی هم برای همین سوال هست
ازش خوشت میاد؟ بنظرم در ترتیب بندی 3 سوال بالا دچار اشتباه شدید

یا علی S0 (74) S0 (74) علی یارتون. خدانگدار :heart:

(07-16-2015, 08:19 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: به به ببین کی نفر بعدی صندلی داغ شده، حاج امی عزیز. خودت.و برای سرد ترین سوالات این بخش آماده کن ;)
چطوی خوب هستی بله. به لطف شما خوبیم ;)
سوالات اولیه رو در سوال بالا خلاصه کردم و میرم سر اصل مطلب
مدیریت کل چطوری هستش؟ آیا ازش راضی هستید از مدریتتون، خسته نشدید؟ مدیریت کل هم سختیه خودشو داره. مسلما بار کثیری از انجمن بر روی دوش مدیریت کل هست. راضی هم هستم. نه خیر.
هدفت از آمدن به گیمفا چی بود؟ بنظرتون کسی که به یک انجمن گیم میاد،هدفش چیه میتونه باشه!!!؟؟ سوال میپرسید ها!!!

از دیدگاه شما افراد زیر چطوری هستد؟
 Blue Sun: قبلا پرسیده شده بود که گفتم
Sherlock Holmes: جواب بالا
[font=ICTraffic]مجید نصر[/font]: به به :D چه سعادتی :D  یک از افراد مفید و بیادماندنی انجمن! برام سواله که چجوری قسمت شد به گیمفا بیاد؟! واقعا لایق و متشخص و خندان! لهجه باحال و شیرین :D

[font=ICTraffic]همونطور که مطلع هستید چندین بار کاربر هایی دیده شد که با اسم های غیراخلاقی و زشت ثبت نام کردند، هدف اینان چیست به نظرتون؟ این اشخاص، یا زیاد احساس بزرگی میکنند یا طرفی که بهشون گفته این کارو انجام بدند احساس بزرگی بهش دست داده! در بعضی مواقع هم خودشون درو همی وبرای تفریحی این کارو انجام میدند. در هرصورت، ما با3 کیلیک این افراد رو اصلاح میکنیم [/font]
[font=ICTraffic]مدیر کل شدن چه سودی برای شما دارد؟ مگه باید سود داشته باشه! شما از دیدگاه دیگری ن گاه میکنید و بقیه هم از دیدگاه دیگری! دیدگاه ها متفاوته! هدف خدمت به گیمفا تا جایی که روزگار بهم اجازه بده![/font]
[font=ICTraffic]تا کنون اشتباهی از شما در انجمن سر زده؟ بله. مگه میشه! فکر کنم در دنیای مجازی و حقیقی، همه حداقل یکبار اشتباه رو دارند. در هر صورت دوست ندارم اشتباهات رو تکرار کنم.[/font]
[font=ICTraffic]خوب سوالات بریم برای همیشگی[/font]
[font=ICTraffic]فن کنسول هستی؟ چه کنسولی رو ترجیح میدی؟ بهتر بود میگفتید فن پلتفرم :cool: من یک طرفدار سر سخت pc هستم. اگر کنسول هم بگید، مسلما مایکروسافت رو عددی نمیبینم برای سونی! در کنسول، سونی پادشاهیش همیشگی است! (الان دعوا میشه تو پروفایلم :-/ )
بازی کردن رو از چند سالگی شروع کردی؟ از سوم دبستان با سگا! :D
[/font]

[font=ICTraffic]بیشتر میوه و سبزیجات رو ترجیح میدید یا گوشت؟ مسلما هر 3 نیاز بدن هستند. پس هر 3 رو میپسندم. حدیثی از پیامبر وامام صادق هست که میفرمایند هرکس 40 روز پیوسته گوشت بخوره، سنگ دل میشه.[/font]
[font=ICTraffic]بهترین سریالی که دیدی؟ جواب این سوالو قبلا دادم Confusedleepy: [/font]
[font=ICTraffic]خوب سوالاتم همین بود، ایشالا تو زندگیت موفق و مؤید باشی مرسی. امیدوارم شما هم موفق باشید[/font]
[font=ICTraffic]بدرود. :heart: [/font]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(07-16-2015, 08:28 PM)kourosh gamer s نوشته است: سلام آقا امیر. سلام بر کوروش عزیز
حالتون خوبه؟؟؟ بله. به لطفتون ما هم خوبیم
چه خبر؟؟ سلامتی.
بریم سر سوالا.
چجوری با گیمفا آشنا شدین؟  اولین سایت گیمی که رفتم، سایت کافه بازی بود، علی معلم و امیرقادری اون سایت رو میچرخوندند.الان این دو بزرگوار در حوزه سینما با سایت کافه سینما مشغول هستند و حتما از شهرتشون هم مطلع هستید. بعد خواستم یک تریلر از سایتشون دانلود کنم،دیدم نمیاره.در گوگل سرچ کردم،اولین سایت رو زدم که گیمفا بود :D  تریلرو که دانلود کردم و دیدم، از گیمفا خوشم اومد.اون موقع مدیرکل انجمن و کلا افراد انجمن توی نظرات سایت، نظر میدادند،با همون نام کاربری در انجمن. دیگه به صفحه اصلی سر میزدم و ثبت نام هم که کرده بودم هی با خبرنگارا صحبت میکردم و بیشتر اذیتشون میکردم :D به انجمن هم سر میزدم ولی بدون اکانت، تا اینکه اواخر 2012 با اکانت یکی از دوستانم که کلا دوبار تو انجمن اومد، وارد شدم، فقط سر میزدم و زیاد به انجمن علاقه نداشتم. بقیه رو میدیم که با هم حرف میزدن و خوب بودن با هم. بقیه اش هم ادامه داره ولی تا همین حد دیگه کافیه ;)
رنگ مورد علاقتون؟؟؟ آبی و نارنجی
غذای مورد علاقتون؟ کشک بادمجان- غذاهای گوشتی :cool:
نظرتون درباره من؟؟؟ تعجب کردم که با اکانت قبلی چرا یک دفعه ای رفتید و فعالیت کمی هم داشتید.تا اینکه یک دفعه ای با این اکانت اومدید و نمیدونم چیشد که اخبار ترجمه میکردید، برام سوال بود چرا در اون زمان این کار رو انجام ندادید :huh:
نظرتون درباره آقای نراقی؟؟؟ مدیری سرد و گرم چشیده و استوار، در عین حال شوخ طبع ;)
چرا توی گیمفا فعالیت میکنین؟؟؟ بنده از شما یک سوال دارم، چرا به گیمفا خدمت میکنید؟! این سوالتون رو قبلا جواب دادم Neutral
اولین کسی که بن کردین؟؟ یادم نمیاد ولی فکر کنم بخاطر نام کاربری بود :)
بازی مورد علاقتون؟؟وارفایتر-اسپلینتر سل
سریال مورد علاقتون؟؟؟ قبلا جواب دادم
موسیقی دوست دارین؟؟؟چه سبکی؟؟ بله. بیشتر سبک سنتی وقدیمی
بهترین بازیکن فوتبال؟؟؟ بسته به زمانش داره.مثلا در گذشته بازیکنایی مثل بکهام-هانری-رونالدینیو و.../ الان هم فقط رونالدو و بس :D
بهترین تیم فوتبال؟؟ از نظر من، مادرید-آرسنال-منچستر یه زمانی-بارسلونا :dodgy:
بازیگر مورد علاقتون؟؟؟ در ایران،قدیمی ها که ناصر ملک مطیعی-بهروز وثوقی و... :D  جدیدی های ایران هم:حمید فرخ نژاد-بابک حمیدیان-.....
آواتارتون؟؟؟ :D :heart:
بهترین بازی عمرتون؟؟کال آف دیوتی 1 و2-وارفایتر-اسپلینتل سل-کال آف خوارز
بدترین؟؟ هر بازی رو بازی نمیکنم، پس گلچین میکنم و بازی میکنم ;)
بدترین کاربری که باهاش روبرو شدین؟ هر بدی یک روزی خوب میشه :heart:
بهترین کاربری که میشناسید؟ بسته به زمینه داره-در اخلاق،رفتار،......
صمیمی‌ترین دوستاتون توی انجمن؟؟ دوستان گذشته ام که خودشون میدونن-دوستان فعلی هم هستند ولی خبر ندارند ;)
حقوق؟بعدی
بهترین مدیر به غیر از خودتون؟؟ به چنین سوالاتی بشخصه جواب نمیدم. هدف ما رشد گیمفاست و راضی نگه داشتن کاربران ;)
بدترین مدیر؟؟ جواب بالا
خسته نباشید. شما هم خسته نباشید. مرسی از اینکه سوال پرسیدید :heart:

(07-16-2015, 08:31 PM)A.A Revenger نوشته است: سلام حاج امیر عزیز. خوبی؟سلام بر اقای اریایی عزیز ;)
چندتا سوال دارم که کلا روی دلم مونده و حتی اگه شده خصوصی باید جواب بدی.  :Dقانون میگه به پاسخ به هر سوالی اجباری نیست :cool:

اولا چند سالته؟19
دلیل علاقت به گیمفا چیه؟ خدمت به کل مجموعه وعلاقه گذشته به گیم
چه جوری کارتو توی گیمفا شروع کردی؟نحوه آشناییت رو در سری سوالات قبلی گفتم. این سوالا هم مرتبط با سوال قبلی است.! خب معلومه، با یکی کاربر ساده شروع کردم.مثل همه :)
نظرت درباه من چیه؟ اصولا آدم رکی هستم! پس راحت میگم! بنظرم در کارت ثباتو پیدا کن. یه ماه نیا 5 ماه برو. درست نیست. وظیفه ای رو قبول میکنی،یا قبول نکن،یا تا آخرش برو! یه خصوصیت میشه گفت بد هم که داری،اینه که ببخشید معذرت میخوام قصد توهین ندارم،ولی احساس میکنی که میتونی هر کاری رو انجام بدی و هر مسولیتی رو بگیری و فکر میکنی حقته که یک امتیاز رو همیشه داشته باشی. البته این همش بخاطر آشنا نبودن با قوانینه که کافیه قبل از انجام کار،با چندین نفر خبره مشورت کن ;)
یک عکس از خودت بذار. بعدی
یک نصیحت منو کن. نترس باش! خط اول نظرم درباره تو، خودش یک نصیحت میتونه باشه.
تمامی مراحلی که توی گیمفا گذروندی رو بگو و این که چرا از نویسندگی دست کشیدی؟ اووووو. خیلی گذروندم، عین مارپله میمونه! :D  بخاطر این دست کشیدم که واقعا علاقه ای به نوشتن در صنعت گیم ندارم.معذرت میخوام ولی احساس میکنم کار پوچیه! هیچی توش نیست، برای من بشخصه اینجوره! یه توصیه میکنم به کسایی که در حوزه بازی مینویسند، اگر واقعا علاقه دارید بنویسید.اگر نه که وقتو تلف نکنید. واسه اسم و رسم یا گذروندن وقت یا چشمداشت مالی یا دلایل دیگه مینویسید، ول کنید برید.ما در دنیای مجازی هستیم نه حقیقی!نوشتن1 نقد یا 1000 نقد تاثیری در زندگی حقیقی نداره.
من نویسندگی در حوزه گیم رو کنار گذاشتم ولی در حوزه سخت افزار که دوست دارم،کنار نذاشتم.

نظرت درباره اتفاقات اخیر چیه؟ به نظرت کارشون اشتباه بوده یا نه؟ قبلا هم گفتم بهت، الکی یک موضوع کوچیک رو هم نزن و شلوغش نکن. نه تنها با تو هستم،با بقیه هم هستم. موضوع رفتن بچه های تحریریه رو نظرم به اونایی که لازم بود گفتم. ;)

در کل خیلی برای انجمن زحمت می کشی و از اون دسته آدما نیستی که به قول معروف خودتو بعد از به دست اوردن مقامای بالا بگیری. برای همین ازت خیلی ممنونم. مرسی از لطف و نظرت. راسیتش قبلا فکر میکردم خودمو گرفتم ولی فهمیدم اشتباهه این کار. خاکی باشیم. خونمون از همه رنگین تر نیست که ماهی یک بار هم حال همدیگه نپرسیم و مثلا بزرگ جلوه کنیم ;)

خدانگهدار. خدا پشت و پناهت عزیز جان :heart:
پاسخ
سلام امیر جان. نماز و روزت مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه.

چون سوالات متنوعی می پرسم بخش بندیشون می کنم تا مفهومی تر بشه.

گیمفا

سپتامبر 2013 تو رو یاد چی می ندازه؟

سوال رایجی که بین کاربرها زیاد شنیده میشه، این هست که چطور به این جا و این مقام رسیدی؟ نه تنها تو بلکه در خصوص تمام مدیران این موضوع صدق می کنه.

در مسیری که طی کردی چه سختی هایی وجود داشت؟ با چالش هم رو به رو شدی؟

خدا رو شکر دیگه سازهای منفی در خصوص انجمن شنیده نمیشه. این نشون میده که مدیریت خوبی داشتی. برنامه های آیندت برای انجمن چیه؟

اگر یه فرصت بهت داده بشه که به یک روز قبل از روز ثبت نامت در سپتامبر 2013 برگردی، بازم اقدام به ثبت نام می کنی؟

شخصی

امیر، آدم منطقی هستی یا نه؟ طرز برخوردت با مسائل دشوار و مخالف میلت رو شرح بده

از زندگی که داری راضی هستی؟ تا حالا شده با خودت بگی: چرا اون داره و من ندارم؟

همیشه شاکر خدا بودی؟ 

طبیعت آدمی این هست که وقتی به جایی میرسه، مغرور میشه. تا حالا به خاطر مکان و جایگاهی که در اجتماع داری مغرور شدی؟ 

اگر یک روز همه کاره ی مملکت می شدی، اولین برنامه ای که داشتی چی بود؟

آروزی بهترینا رو دارم
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(07-16-2015, 08:39 PM)last of amir نوشته است: سلام سلام علیکم
خوبی؟ بله خوبیم.
خوشی؟ شکر خدا خوشی. ناسلامتی عیده :D
بهترین بازی ساز؟ اگه استدیو باشه، دایس-آی او اینتراکتیو-سی ای گیم-اینفینیتی وار-یوبی سافت
بهترین ناشر؟ EA-ubisoft-activision-.....
انچارتد یا توم ریدر؟ هر دو رو بازی کردم ولی بنظرم اولی
تلو یا جی تی ای؟ هیچکدوم رو تجربه نکردم و نظری ندارم
نظرت در مورد
من؟(اگر یادت نمیاد به کلمه عالی ممنون بابت خبر رجوع کنید) بله بله! خودم یه بار بهتون گفتم واقعا خسته نمیشید تو سایت که پای هر خبر میگید"ممنون از خبر"؟! که حسابی با هم حرف زدیم و مثل این که الان دیگه این کارو انجام نمیدید؟!! :idea:
عیسی پور؟ بنظرم عوض شد نسبت به اوایلش. کمی درگیر حواشیه و تمرکزش رو کارش نیست!
یه خاطره ترسناک تعریف کن؟ ترسناک.....اممممممم Confused  
جن دیدی؟ بعدی
دوست داری ببینی؟بعدی
سن؟19
قد؟ بیشتر از 185 سانت هستم :D
وزن؟80
رنگ مو؟مشکی
مدل مو؟ از کودکی تا به الان فقط آلمانی میزنم :cool:
پی اس فور یا وان؟ اصلا نیازی به طرح سوال نیست. این سوال باعث کسر شان سونی میشه، حتی پرسیدنش هم زشته! خب معلومه PS4
پی اس تری یا۳۶۰؟ کلا پلی :D station
خداحافظ خدا به همرات برادر :heart:

(07-16-2015, 08:41 PM)M-ahmady نوشته است: به به واقعا چه سعادتی. حاج امیر گل  :D :D گل بود به سبزه نیز آراسته شد... :D 

سلام داداش چطوری؟ سلام بر مبین احمدی

خوبی؟توپ :D
سلامتی؟ به لطف شما ما هم خوبیم
دماغت چاقه؟  S0 (2)  ;)

چند سالته؟19
مدرک تحصیلیت؟! از کسی که میخاود وارد دانشگاه شه، توقع چ مدرکی رو داری؟! :idea:
نظرت درمورد سر دبیر سایت چیه؟ نظرمو راجع به ایشون گفتم قبلا. بی زحمت بخونید. :)
نظرت درمورد اتفاقات اخیر توی گیمفا چیه؟ (نگو نمی دونم که دلخور میشم  Eeeعین جوابی که به علیرضا آریایی دادم رو به تو هم میدم: قبلا هم گفتم بهت، الکی یک موضوع کوچیک رو هم نزن و شلوغش نکن. نه تنها با تو هستم،با بقیه هم هستم. موضوع رفتن بچه های تحریریه رو نظرم به اونایی که لازم بود گفتم. [تصویر:  wink.png]
نظرت درمورد من چیه؟ هییییییی... :D  از زمان ارشدیتم تا به الان، تنها کسی بودی که بصورت خصوصی و علنی، همش گزارشت به دستم رسیده که چرا اینجوری اعتبار میدی به کاربرا؟!!
بذار نمونه هاشو بگم تا بقیه هم بخندن :D  1. اومدی اعتبار کم کردی از طرف و دلیلشو نوشتی، نقطه نذاشته واسه یک جمله از کامنتش 124 2. اومدی اعتبار کم کردی و دلیلشو گفتی، خوشم نیومد از مطلبش S0 (18) 3. اومدی اعتبار دادی و گفتی از کامنتش خوشم اومد Confusedleepy:  ا4. اومدی اعتبار دادی گفتی پسر باحالیه، رفاقتی بهش اعتبار دادم Wall

اصن منو. می شناسی؟ بله.

بهترین بازی عمرت؟ وارفایتر-اسپلینتر سل
چه غذایی رو خیلی دوست داری؟ کشک بادمجون-

نظرت دمورد بازی Splinter cell blacklist چیه؟ جز علایقم هست. عالیه

همین دیگه. چقدر کوتاه :cool:  ای کاش بقیه هم همینجوری بودن :D
خسته نباشی  ;) شما هم خسته نباشی. قربانت :heart:

(07-16-2015, 08:43 PM)Prince of Persia نوشته است: سلام استاد! به به سلام بر محمد امین عزیز....مدیر انجمن :heart:
لطف کن و زیر سوال پاسخ بده.

1- در بدترین حالت عصبانیت ات، چه واکنشی نشون میدی؟درد نیای واقعی اگر رخ بده که تا سلاخی طرف میرم. خیلی راحت! بسیار کم عصبانی میشم.

2- وقتی مدیر کل انجمن شدی، چه حسی بهت دست داد؟ جمله یا کلمه ای که اون لحظه گفتی ... احساس کردم که تازه کارم شروع شده که درست هم بود احساسم. 

3- چرا اینقدر دلباخته ی گرگی؟ دوست داشتی گرگ می بودی؟ بخاطر وفا داریش. به مدیر انجمن آرین هم گفته بودم، صفت وفا از گرگ گرفته شده و به سگ داده شده-گرگ به هر کسی اعتماد نمیکنه-گرگ در درندگیش همتا نداره و کسی جلو دارش نیست.

4- زیاد بهت خیانت شده نه؟ همش تو یادداشت هات به این قضیه ی اعتماد و خیانت اشاره می کنی. توضیح دهید! ههه! آقا رو باش! در واقعیت که خیانت بهم نشده واقعا! در مجازی هم که فقط پشتمون حرف میزنن دوستان! بعضی از صفات در دنیای مجازی تعریف نشده ان واقعا!

5- بازی یا بازی هایی که به شدت متاثرت کرد رو نام ببر. گریه هم کردی؟ گریه؟!! :cool:  اگه فیلم بود یه چیزی! بازی دیگه اوجش ناراحتی و نفرته! سر مرگ شخصیت های بازی های کال آف همیشه نارحت شدم.یعنی خدا خدا میکردم که کی دستم میرسه به این شخص خیانتکار و بی وجدان :D

6- بزرگترین تغییری که دوست داری تو انجمن ایجاد کنی؟ به یک عده بفهمونم که تورو قرآن خودتون باشید. تقلید و بازیگری هم یک حدی داره به خدا! حداقل تقلید ه مبه شیوه درستش صورت بگیره موردی نیست!

7- راستی از من راضی هستی؟ نقطه ضعفم چیه؟ کدوم ویژگیم آزار دهنده است؟ اره. با نام کاربری قبلیت،سر یک حرفت توی کی از پستای اخبار بازی که به یه نفر زده بودی و توهین حساب میشد، تا بن شدن یک کلیک فاصله داشتی خدا شاهده،فقط تایید واسه محروم سازی نیاز بود که کلیک کنم ولی بخشیدم تا  هم،بقول معروف بخشیده شم و هم فرصتی واسه تغییر بهت بدم که از تصمیم کاملا راضی ام و الان در خدمتیم :D

فعلا همین. خسته نباشی. فعلا؟!!! مگه چیزی هم مونده؟!! :D / اگر بازم سوالی بود در خدمتم. خدا نگهدارت :heart:
پاسخ
(07-16-2015, 08:54 PM)Le0Nard0 نوشته است: اینم سوالات من:
1-چطوری؟ خوبم. به لطف دوستان همه چی اوکی
2-چند سالته؟19
3-از کدوم بازی خوشت میاد؟وارفایتر-اسپلینرسل
4-در حال کدام بازی هستی؟هیچی/وقت بشه، با دوستان PES میزنیم
5-با چی بازی میکنی؟PC و در بعضی موارد PS3
6-واسه خرید یا دانلود بازی به چه چیزی اهمیت میدی؟(گرافیک،داستان،گیمپلی)اول گرافیک و بعد داستان
7-از کدوم شخصیت بازی خیلی خوشت میاد؟(فرق نداره شخصیت منفی باشه یا مثبت) سم فیشر-وودز-رزناو-لارا-.....
8-از کدوم شخصیت بازی خیلی بدت میاد؟ کلا کسانی که اهل خیانت و جاه طلبی هستند.

(07-16-2015, 09:24 PM)Jon Snow نوشته است: سلام بر آقا امیر!سلام بر شما
اسم؟ :D :P 
فامیل؟ اسم و فامیل رو همه میدونند ولی چرا میپرسند.... :huh:
قد:بیش از 185سانت
وزن:80
سایز پا:42
محل زندگی:Capital
نظرت راجب کشورت؟ امیدوارم به مراتب بالاتر برسه
ببخشید ولی gf داری؟چنتا؟با ذکر نیم! :D بعدی
نظرت راجب من؟ زیاد آشنا نیستم باهاتون پس نظر خاصی ندارم
(با تقلید از nami 1)
ویژگی های خوب و بد من؟ جواب بالایی
چرا الد اسنیک انقد خشکه وبا بقیه (کاربرای جدید!) هیشچ رابطه ای برقرار نمیکنه؟ خب هر کسی یک رفتاری داره،همه که یه جور نیستند.! تا زمانی که رفتار مدیران باعث ایجاد مشکل نشه،ما دخالت نمیکنیم پس بهتره از خودشون بپرسید بهتره

نظرت راجب افراد زیر:
nami 1:  در سوالات خودش گفتم
Sherlock Holmes: در سری سوالات قبلی عرض کردم ;)
Yesman4Ever: به به...به به!! یک دل سیر حرف هست ولی خب مسلما به خودش گفتم و خواهم گفت.  خبرنگار خوبی بود ولی وارد دچار مشکل جزیی شد و الان این چنینه. بعضی موقع ها نمیشه پیش بینیش کرد و از بعضی حرفاش هم باید تعجب کرد! :exclamation: در کل،جمله"مازا فازا؟" رو برای علیرضا گفتن :D (یا خدا الان باید نیم ساعت جواب پس بدیم :D )
Hossein.R.C.g: درباره دیگران اشتباه قضاوت میکنه و کمی دهن بین هستند ولی جا پیشرفت دارند ;)
Sir Big Wig: پسر خوب و شوخ.
اسپمر اعظم isapor123:در سوالات خودشون گفتم.
مثبت اعظم last of amir:والا نظر خاصی ندارم.چی بگم :huh:
سبک موسیقی مورد علاقه؟رپ و متال گوش میکنی؟از کیا؟سبک سنتی و قدیمی/رپ هم گوش میدم/متال هم گوش میکردم ولی الان نه.
موزیک خارجی یا ایرانی?هر دو
سلبریتی مورد علاقه خارجی؟pitbull-امینم-تیمبرلیک و.....
سلبریتی مورد علاقه ایرانی؟ سیروان-اکثر خواننده های قدیمی-خواجه امیری-
کاربر فعال به چه کسی میگن؟ اسمش روشه برادر.کسی که فعاله. منتهی فعال وبدن یعنی رسیدگی به درخواست اعضای انجمن،نه داشتن بیشترین ارسال.
دوس داری تو چه کشوری به دنیا میومدی؟
احساساتی هستی؟ همینی که هستیم خوبیم. همین ایران.
تا حالا گریه کردی؟ :D
مثل من روزی هزار بار آرزوی مرگ میکنی؟ نه خیر.
کسی را که امیدوار است هیچگاه نا امید نکن ، شاید امید تنها دارائی او باشد . . .

سریال مورد علاقه؟ درباره فیلم و سریال خیلی جواب دادم. :-/
فیلم مورد علاقه؟جواب بالایی
اولین بازیی که تموم کردی؟ چه سوالا؟!! یادم نمیاد مرد مومن؟! فکرک نم با سگا بود ولی اسمشو یادم نمیاد
بهترین بازیی که تموم کردی؟اسپلینتر سل
بازی چه سبکی دوس داری؟ اکشن و شوتر و ماجراجویی
چرا جدیدا یه سری از تحریریه سایت تگشون خاکستری شده؟ از خودشون بپرسید ;)
پی سی یا کنسول؟ خب مسلمه pc
ps4 or xone? حتما PS4
راستشو بگو! صحنه های ویچر رو رد میکنی؟ :D خخخخ از بازی های اوپن ورلد  خوشم نمیاد!! :-/
خب دیگه تموم شد!!خدارو شکر :heart:
موفق باشی عزیز! :heart: شماهم همچنین. بسلامت :heart:

(07-16-2015, 09:25 PM)علیرضا! نوشته است: خب سوالاتی نمیپرسم که دوست نداشته باشی جواب بدی خدا خیرت بده ;)

زاهدی یا نوروزی؟ با شخص دوم کار نکردم پس نظر نمیدم ولی شناختو دارم. با شخص اول که کار کردم و میکنم، راضی ام ;)
loooooll
شوخی بود :@
چه سبک اهنگ گوش میدی؟ قدیمی و سنتی-پاپ -رپ
چه سبک فیلم؟اکشن-ترسناک-اکشن ماجراجویی
چه سبک بازی؟ شوتر-ماجراجویی-اکشن
بازیگر موردعلاقه؟ قبلا جواب دادم :D
خواننده مورد علاقه؟جواب بالایی :D
طبق معمول نطرت درب کلمات زیر
جاستين بيبر: نفرت خالص میدونی چیه؟!! من از این بشر دارم :@
امیر تتلو و اهنگ جدیدش(lool) خخخخخ.... فقط سکوت میشه کرد ;)
استیو جابز مردی بزرگ با ایده هایی خاص
استیون هاوکینگ نمونه بارز جمله طلایی"خاستن توانستن است". جمله "خواستن توانستن است" غلطه. ;)
ارسطو(دانشمند رو میگم) از یک علامه بزرگ و یک دانشمند چه میشه گفت بنظرتون؟!!
افلاطون :dodgy:
کوروش کبیر حرفی ندارم
ديزني 132
پیکسار S0 (60) 
شرکت هيولاها S0 (22)
قیمه گیم S0 (43)
حامد افرومند 106
هادی جورنيان قبلا با هم صحبتی داشتیم.
بنده حقیر Eee

یه سوال هوش میپرسم ببینم جواب میدی یا نه؟
این سوال هوش رو از اکثره افراد که اومدن رو صندلی پرسیدم
چه قبل از اپدیت شدن دوباره صندلی داغ چه بعدش و یه نفر تونسته جواب بده بریم سراغ سوال هوش

چرا تو عربستان وقتی یه عرب زیره درخت سیب باشه و از درخت سیب بيوفته رو کله اش عوض تفکر و تعقل میگه:

هذا من فضل ربی S0 (17) S0 (84)
پاسخ
(07-16-2015, 09:35 PM)ehsan1377 نوشته است: سلام!! با توجه به این که ارش خان خیلی تحویل گرفتن مارو(!) همون سوالات رو تکرار میکنم!!

سلام!!سلام علیکم
قد:بیش از 185 سانت
وزن:80
رنگ مو:مشکی(چرا میگن رنگ عشقه Blink)
رنگ چشم:قهوه ای رو به مشکی S0 (43)
سایز پا:42
تاریخ تولد:آذری هستم Nau
محل تولد:تهران Wall

...............
بازی مورد علاقه: یک بازی نیست که! چند تا هستن،مثلا اسپلینترسل و...
بدترین بازی عمرت:حضور ذهن ندارم :D
بهترین گرافیکی که تاحالا دیدی؟اگر در نسل قبلی بگیم، بتلفیلد و واچ داگز آقای گرافیک بودن/الان هم ویچر و جی تی ای/آینده هم مختص دیویژن و آنچارتد4 و هوریزون زیرو و شاید هم گوست ریکن ;)
بهترین داستان:بعضی از نسخه های کال اف و چن تا بازی دیگه ک حضور ذهن ندارم
بهترین گیم پلی:مسلما شوتر ها و اکشن ادونچر ها گیم پلی جذاب و خوبی دارن
رنگ مورد علاقه؟نارنجی و آبی
غذای مورد علاقه؟کشک بادمجون + غذاهای گوشتی خالص(بدون مواد افزودنی 241)
ماشین مورد علاقه؟؟؟زانتیا :cool:
دوست داری اینده چه کاره بشی؟ یک مهندس کامپیوتر(اگر شد سخت افزار یا نرم افزار)
اواتارم خوبه نه؟؟؟؟! شخصش خوب هست ولی عکس بدی ازش انتخاب کردی! میبینمش یاد.... :D
بهترین اهنگ خارجی:از این سوالات"ترین" متنفرم :@ . خب مگه کلا در دنیا 5 تا فیلم یا سریال یا موزیک یا خواننده هست که هی میگید ترین رو بگو Wall
بهترین اهنگ ایرانی:جواب بالا
بهترین فیلم خارجی:جواب بالا
بهترین فیلم ایرانی:جواب بالا
بهترین سریال ایرانی:جواب بالا
بهترین سریال خارجی:جواب بالا
بهترین خواننده خارجی:جواب بالا
بهترین خواننده ایرانی:جواب بالا :D
نظرت در مورد اینا:
Lil wayne: بنده خدا قبلا بهتر بود، الان قاطی کرده. راجع بهش با هم حرف زدیم
taylor swift: فقط سکوت اختیار میکنم Nau
nicki minaj:از بعضی ترک هاش واقعا خوشم میاد.
Avril Lavigne: در گذشته تک و توک به آهنگ هاش گوش میدادم ولی فهمیدم که غلط اضافه کرده و فرستادمش تو سطل زباله :D
Eminem: یکی از رپر های مورد علاقه ام. بنظرت راسته سر رپ گاد، کوک زده؟ 301
Iggy Azalea: آشنا نیستم
Jennifer Lopez:  در گذشته آهنگ ها و کنسرت هاش و موزیک ویدیوهاش رو دنبال میکردم، الان خیلی کم رنگ تر شده
Katy perry: توی سری سوالات قبل ازش نامی نبردم،گفتم الان بحث پیش میاد و....، ولی الان میگم،جز خواننده های مورد علاقه ام هست.  132
ماشین یا موتور؟در تهران با موتور راحت تر میشه رفت آمد کرد ولی خب هر جفتش رو در زندگی نیاز داریم
کنسول یا PC High End??? اگر فی داشتم :cool:  مسلما دومی ولی مجبوریم به کنسول روی آوریم
ناتی داگ یا راک استار؟هر دو
نظرت در مورد این افراد:
ehsan1377: لب گوری! باور کن! از مدیریتت راضی ام ولی هفته ای نیست که نیان خصوصی گزارش صحبت های پروفایلیتو بهم بدن! بخاطر همین میگم لب گوری :D . در کل از فعالیتت و مدیریت راضی ام! گروه مدیریتی که الان هستیم رو خیلی قبول دارم، اگر تا ته اش باشید، فکر کنم در تاریخ گیمفا، بیادماندنی خواهیم شد.
last of amir: نظرم رو درباره اش گفتم توی سوالات خودش.
Marvel demon: نظر خاصی ندارم چون شناخت ندارم ازش
isapor123: در سری های قبلی گفتم
[font=ICTraffic]Hossein.R.C.g : در سری های قبلی گفتم[/font]
arash.sony.ps4: نظری ندارم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم مولتی یوزره S0 (60)
mohammad amin: الان کدوم محمد امینو میگی؟!! اگر مدیر خودمون رو میگی که در سری خودش جواب دادم.
hamed zahedi: قبلا گفتم.
نظرت در مورد این بازی ها:
Midnight club LA: :dodgy:
max payne 3: بیادماندنی و عالی
gta v: در حد 15 دقیقه تجربه اش کردم، کلا بازی های جهان آزاد رو گذاشتم کنار.
Manhunt: در زمان خودش خشن ترین بازی بود! تجربه اش نکردم ولی دوستام میگفتن که شخصیتش تانره و بازی بیشتر با حس شنوایی مرتبطه S0 (43)
Bully: تجربه اش نکردم والا ولی تعریفشو شنیدم.
Red Dead: از یک شاهکار بیادماندنی چ توقعی داری :heart:

ادامه دارد... از تو بعید نیست که ادامه داشته باشه/ فعلا خدانگهدار :heart:

(07-16-2015, 09:39 PM)Be the story نوشته است: سلام سلام علیکم
نظرت در مورد گیمفا چیه؟ تکه! جای پیشرفت هم داره
چطور باید تایپک رد؟ در انجمن مناسب با تاپیکتون برید در بالا گزینه ایجاد موضوع رو بزنید و عنوان بذارید و بقیه کارها.... :D/اگر سوالی بود بگید تا آموزش کامل بدم.  
چرا تایپک ها رو میبندی از اینکار خوشت میاد؟ بله؟! :huh: خوشم میاد؟!! پستی که خلاف قوانینی و بی محتوا باشه بسته میشه. اگر اینجوری نباشه که الان 90% انجمن رو پستای الکی گرفته بودن؟!! ;)
دوست داری منو بن کنی؟ واقعا هدفتون از طرح این سوال و سوال قبلی چیه نمیدونم S0 (43) ولی این دو سوال جنبه انتقادی ندارن! اگر کارتون رو بدون حاشیه و در دراستای قوانین انجمن انجام بدید، قول میدوم کسی بن نخواهد شد :heart:  
نظرت در مورد اقای زاهدی چیه؟در سری سوالات قبلی گفتم
چند سال سن داری؟19
دوست داری کدوم کنسول رو از نسل نه و ده داشته باشی؟ S0 (18)
اگه بهت بیست میلیون بدن حاضری گیمفا رو ترک کنی؟ دیدگاه ها متفاوته برادر! شما از جنبه مالی نگاه میکنی،یک عده از جنبه شهرت،یک عده از جنبه هایی دیگه! هدف خدمت ب گیمفاست. بعضی از چیزها رو با پول نمیشه خرید S0 (24)
تو سایت اصلی هستی؟ اسمت چیه تو سایت اصلی؟ بله هستم.
دوست داشتی کجا بدنیا بیای ؟ همین ایران 
ایا توافق هس.ته ای کار ساز هست این دفعه؟وارد مسایل سییاسیی نمیشم ;)
مایکرو سافت اول میاد شعبه میزنه تو ایران یا سونی؟ در ایران؟؟!! :D  مسلما سونی. ملت ما همه سونی دوستن مثل بنده 132(الان دعوا میشه 109)  
چرا فروشنده های ایران اینقدر با انصاف و پاکدامن هستن؟ چون خریدارن دلشون پاکه S0 (83)/ جدا از شوخی، حرفی برای این سوال ندارم :D  
باتشکر از مدیریت خوب شما خواهش میکنم، انجام وظیفه است. ممنون از سوالات :heart:

(07-16-2015, 10:00 PM)Ct Os نوشته است: سلام ملیکم خدمت مدیر گل به به آقای آرین ;)

1. من و توصیف کن. قدیم خیلی بهتر از الان بودی! شاید اون بن شدنت باعث شد اینقدر عوض شی، قبلا بیشتر اهل رفاقت بودی! راحت بگم که رفقای قدیمیم بیشتر تو و جواد و مرتضی و فرهان و  جفت امیرها و رسول بودن. ولی واقعا استعداد و هوشت حرف نداره. جدی میگم.
  2. اخرین بازی که انجام دادی چی بود. GTA V
  3. چرا لفظ "نفله" رو اینقد دوست داری :)؟ آخه چرا رمز عبور و گذرواژه بینمون رو لو میدی؟!!! مریضی؟!! :@  اینو بهت میگم چون قدیم خیلی باهم رفیق بودیم،البته الان هم هستیم ولی خب یک نوع رمز عبور برات ساختم که یک عده مریض احوال،خودشونو جای تو جا بزنن و بیان پیشم. این رمز عبور خیلی کمکم کرده ;)
  4. از مرتضی خبری داری؟ زکی؟!! پس چی؟ خوبه هنوز که هنوز با هم در ارتباطیم و حرف میزنیم :P
  5. انگیزت واسه مدیر شدن چی بود؟ اوایل که خواستم وارد سیستم کارآموزی سابق شم ولی چون دیر اقدام کردم نشد. از تحریریه که اومدم بیرون و شروع به علاقه ای نوشتن کردم، گفتم وقتم هم که آزاد هست و میتونم به انجمن هم برسم،پس افتادم در مدیریت با کمک مرتضی :P. در کل خدمت به گیمفا
  6. چرا به من اعتبار نمیدی :)؟ از بس میای میری از قلم میوفتی. الان بهت میدم.از وقتی که برگشتی حسابی از خجالبت بخش مورد علاقه ات دراومدی.
  7. آیا اصلا بازی می کنی؟ تک و توک. هر بازی رو نه. معمولا سالی 4-6 بازی
  8. دلیل علاقه به سخت افزار؟ بخاطر علاقه ام به PC :D
  9. آیا میدانستی : عنوان بعضی از تاپیک هایی که میزنی از لحاظ نگراشی مشکل داره:)))) ؟ (بن نشم صلوات) همیشه برام سوال بوده چرا کسی نمیاد این مشکلاتو بگه بهم.نترسید، کاریتون نمیکنم.خب هرکسی اشتباه میکنه دیگه. بعضی موقع ها دیگه از دست کلمات کلافه میشم و اشتباه میشه :D  . الان ازت یه سوال دارم،چرا تو نمیگی؟! ها؟
  10. یخورده از نامی کپ بزنم. ویژگی های خوب من؟ اممممم.... S0 (60) اهل رفاقتی،مرام معرفت سرت میشه،انسانیت بارته :D.نسبت به سابقت کم حرف شدی. برعکس Nami . از ساخت اکانت یاهوت پشیمون میشی S0 (41) (در این حد حرف میزنه :-/ ).   در کل خوبی دیگه.
  11. ویژگی های بد من؟ یه کم نرمش کن :P (مختصر گفتم تابلو نشه :D )
  12. ویژگی های متوسط من :| متوسط یعنی چی؟!! یا خوب یا بد. همین!
  13. ویژگی خوب خودت؟ تو باید بگی نه من
فعلا همینا مرسی.
چاکر ماکر جناب مدیر ما بیشتر/قربانت خدانگهدار :heart: ;)
پاسخ
سلام من دوباره اومدم:D
فکر کردی مگه الکیه که من به همین اسونی ولت کنم؟:D
ایندفعه سوالام کمتره!!!

نظرت در رابطه با امضا و اواتار من!!؟؟
شخصیت بازیگرش رو دوست داری؟
فیلمش رو خواهی دید؟:D
بنظرت میتونه فیلم موفق بشی؟
اون جوکری که توی سه گانه ی نولان بودش رو بیشتر دوست داری یا این رو؟
بهترین قسمت از سه گانه ی بتمن نولان چی بودش؟
به نظرت چرا همه از بن افلک بدشون میاد؟
خب این از فیلم و سریال:D
حالا بازیش
به نظرت نمره ای که میخوای بهش بدی چنده؟
ایا عنوان موفق شده؟
الان که هنوز بازی نکردی به نظرت بزرگ ترین مشکل بازی چی بوده؟
به نظرت بتمن پیروز میشه یا ارکهام نایت؟
بریم به سوی گیمفا:|
چرا انجمن اینقدر باگ داره؟
ماشالله قالب قبلی هم کم باگ نداشت
چرا یکدفعه همش رو درست نمیکنند؟
چرا امضا ها 350 تا حرفه؟:| فکر کن من امضایی که الان داشتم باا اون حرفایی که پایینش زدن بیشتر از 350 تا حرف شد:|| اخه واقعا ریلی؟
اقا من که زیاد حرف نمیزنم=)) من خوش حرف هستم، پر حرف نیستم که:D
مهم ترین و کاربردی ترین بخش توی فروم چیه؟
به نظرت چرا اکانت های من پاک شده بود و فقط بن نشده بود؟
به نظرت سیا.ست کاری اقای کیانی چی بود؟
به نظرت اقای کیانی در کارش موفق شد؟
الان از وضعیت انجمن راضی هستی؟(پ.ن : با وجود من مگه میشه ناراضی باشی :D )
به نظرت بازی دیویژن میتونه موفق باشه؟
خب به سلامتی فن سونی هم که هستی:|
چرا ps4 نمیخری؟
به نظرت لست اف اس 2 کی میاد؟
گیمز کام به نظرت سونی بازی ای رو معرفی میکنه؟
به نظرت گوتی سال برای چه بازی ای هست؟
بازی اوپن ورلد که دوست نداری نظر راجع به RPG چیه؟
نقاط ضعف GTAV رو توی چی دیدی؟
با واچ داگز بیشتر حال میکنی یا جی تی ای؟
چرا اون ویدئوم رو دانلود نمیکنی؟
خب اینم از سری دوم :rolleyes: به نفعته زودتر جواب بدی و نفر بعدی صندلی داغ رو بیاری تا دیگه سوال نکنم :D
خداحافظ و عیدت مبارک
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل‌قول:
  • چرا نامی انقد نوبه؟ ( |: ) از نظر اون، ما همه نوبیم و اون نیست. پس بذارید در دنیای جاهلانه بمانه [تصویر:  s0%20(43).gif]
اقا یعنی چی ؟؟ خجالت نمیکشید؟=)) شخصیت منو چرا خراب میکنید=))
حمزه:| 
حمزه رو دوست داری به چه حیوونی تبدیل کنی؟(البته تبدیل کردن نمیخواد ولی حالا اگر بخوای از این حیوان به حیوان دیگه ای تبدیلش کنی چه حیونی در نظر داری؟ Barare
من کسی رو نوب نمیبینم مگر اینکه به من ثابت بشه و نظراتش رو ببینم و از نظر من شما نوب نیستید(نظر من خیلی مهمه این رو از عکس بگیرقاب کن بزن دیوار اتاقت Eee )
اقا جان من، شخصیت منو خراب نکنید:D یکم تلاش کنید شخصیتتون رو بالا ببرید به من چه اخه S0 (42) S0 (4)
برای عذاب بیشتر سوالام رو اضافه میکنم=))))))
برو که بریم
در رابطه با حواشی سایت های گیم
نظرت راجع به تکین گیم؟
به نظرت سایت گیم سورس موفق بودش؟
از مدیر های گیم سورس خوشت میاد؟
اگر ادم بخواد یه سایت گیم بزنه باید به چه نکاتی توجه داشته باشه؟
دلیل وجود کاربر های نوب در سایت اصلی؟
نظرت راجع به صد درجه ی سایت گیم ایمگ چیه؟
نظرت راجع به مطالب اختصاصی که در صفحه ی اصلی قرار میگیره چیه؟
خب بسه در رابطه با حواشی
برو که بریم قسمت بعدی:| 
دنیای مجازی رو چگونه توصیف میکنی؟
چطوری میتونی بین دنیای مجازی و زندگی ات تفاوت قائل شی و اون یکی بر دیگری تاثیر نداشته باشه؟
چه سنی رو مناسب ازدواج میدونی؟
چند تا سریالی که دیدی رو نام ببر؟
سریال ایرانی یا خارجی؟
از مبین نت اینترنت داری؟ چرا نتت رو عوض نمیکنی؟
سرعت ایده عال اینترنت رو چند میدونی؟
مولتی بتل رو بازی کردی؟ نظرت راجع بهش چیه؟
خب دیگه فکر کنم بس باشه:|
Confused0 (40):  اگر کاری نداری من برم
 فرررررررار :gameemag.ir_smiley (62):
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
خب  گفتم جام خالی نباشه :D
سلام
نمیپرسم خوبی
ولی از اون گذشته، خوبی
شوخی بود معذرت میترسم بن  شم پس شوخی نمیکنم
قدتو دقیق بگو
به نظرت با این ادمای انجمنو سایت که برای من شخص ارکام نایتو اسپویل کردن باید چی کار کرد؟؟
نظرت در مورد من :D
بلو سان
به نظرت ایران چند ساله دیگه به گیم گیمر اهمیت میده؟؟
شکلکه مورد علاقه ت
فیلم مورد علاقه ات
نظرت در مورد امیر ففلو :D
جاسم بربری
سلنا گومز
ماهواره دارین Eee
به نظرت اینده دار ترین کاربر کیه
به نظرت کدوم کاربر امروز فرداست که بن بشه
من که بن نمیشم؟؟ S0
سایت یا فروم
نوبای سایتو چی کار میکنی؟؟
از چه جور  ادمی بدت میاد
خب همین بود
مرسی بابت وقتی که دادی

پاسخ
سلام امیر عزیز
خوبی آقا؟
سلامتی؟
عید رو به شما و خانواده ی عزیزت تبریک میگم.
خب از اونجایی که زیاد اهل سوال کردن نیستم و توی طرح سوالات خوب کار نمی کنم یک سری سوال کوچک ازت می پرسم و مزاحمت نمیشم.
خب اول از همه به عنوان مدیر کل انجمن گیمفا یه توصیه برای کاربران تازه وارد و یک توصیه هم برای کاربران که در حال خاضر هستند بگو.
یک توصیه هم برای ما مدیران انجمن بگو
تعریفت رو از زندگی و یک راهنمایی برای پیش برد اون
از فلسفه و منطق خوشت میاد؟
توی ماشین ها و گوشی ها از چه برندی خوشت میاد؟
یک مکان که همیشه دوست داشتی اونجا باشی رو اینجا توصیف کن؟(منظورم یک مکان رویایی، یک جایی از این کره ی خاکی که توی اون به آرامش می رسی)
اول از همه ممنون بابت تعریفت از من ولی
تا حالا شده شکابت من رو پیش بکنه مثلا بگه نحوه ی برخورد و یا حرف زدنش خیلی بده و یا اینکه توی رسیدگی به کارهاشون کوتاهی کردم کلا تا حالا ازم بهت شکایت شده؟(راست راستش رو بگو)
نظرت در مورد آواتار، امضا و کاور پروفایلم.
اینم برای آخرین سوال
نظرت رو درباره این بازی ها بگو
Street Of Rage
Rambo
Moon Walker
Dik Tracy
Golden Axe
Tiny Toon
The Flintstones
خب همین دیگه و یک چیز دیگه بگم که این آقایی که اینجا می بینید کسی بود که من رو در این جایگاهی که الان هستم رسوند و با راهنمایی هایی ایشون من الان مدیر این انجمن هستم. از همین جا از امیر عزیز و یک سری مدیر ها که قبلا بوند و رفتند و یک سری هم که الان هستم تشکر می کنم و امیدوارم هر جا که هستید در همه ی مراحل زندگیتون موفق باشید.
اینم فقط به خاطر خودت مطمئن هستم که میشناسیش.

هوا ابری و من با چشمای تر
دوباره بدون تو میرم سفر
شبیه یه تصویر بی حس و حال
دوباره بدون ِ تو میرم شمال
با من حسرت پرسه تو اسکله
کنار تو و کمترین فاصله
با من عادت غرق ِ دریا شدن
به عشق تو و توو دلت جا شدن

امیر جان با اجازه ات
خدانگهدار
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 40,001 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  چرا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ...؟؟ SPERSIA 0 609 01-23-2022, 07:28 PM
آخرین ارسال: SPERSIA
  تبلیغات در سایتهای نیازمندی(450سایت فعال) بدون محدودیت honargara 0 1,395 03-02-2016, 08:07 PM
آخرین ارسال: honargara
  جذب نویسنده فعال ALAN 4 2,190 11-17-2012, 05:52 PM
آخرین ارسال: ACF
  جذب مدیر فعال برای تک تک بخشهای انجمن omidgamerha 1 1,569 11-01-2012, 10:15 AM
آخرین ارسال: Amir Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان