امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-11-2015, 10:04 AM)SPIDERGOBLIN نوشته است: بنده بازی ارکام نایت رو اپدیت کردم و دوباره کرک هم کردم ولی تو اون مرحله ای تو کلاک تاور میخواد فیلم ها رو اسکن کنه تا باربارا رو پیدا کنه وقتی میخوام که ماشین رو اسکن کنم بازی کرش میکنه.کسی راه حلی بلده؟

nvidia gameworks رو خاموش کن یا اینکه برو تو فایل confing بازی این فایل رو ازش بکاپ بگیر بعدا delete کن 
systemsetting.ing
بعدا وقتی دوباره بازی رو اجرا میکنی این فایل دوباره به وجود میاد فایل رو با notepad باز کن بعد ctrl+f رو نگه دار سرچ کن fps اون 30 رو به 60 تغییر بده هم افت فریم حل میشه هم کرش
پاسخ
دوستان سلام.... بنده بازی metal gear solied v : ground zero ( پوزش اگر غلط املایی داره ) .... رو روی pc نصب کردم که نسخه کودیکس بوده ولی موقتی میخوام بازی رو باز کنم و دبل کلیک میکنم تا بازی باز شه هیچ اتفاقی نمی یفته و بازی باز نمیشه و اصلا نمیدونم مشکل از کجاست.... لطفا کمک کنید با تشکر.... و منتظر جواب هستم.
پاسخ
(08-11-2015, 11:52 AM)vampire-king نوشته است: دوستان سلام.... بنده بازی metal gear solied v : ground zero ( پوزش اگر غلط املایی داره ) .... رو روی pc نصب کردم که نسخه کودیکس بوده ولی موقتی میخوام بازی رو باز کنم و دبل کلیک میکنم تا بازی باز شه هیچ اتفاقی نمی یفته و بازی باز نمیشه و اصلا نمیدونم مشکل از کجاست.... لطفا کمک کنید با تشکر.... و منتظر جواب هستم.

دقت کن ببین کرک بازی رو درست کپی کردی!یه بار دیگه هم کپیش کن.
اگه ویندوزت 10 یا 8 یا 8.1 هست دقت کن که حتماً Net Framework 3.5 رو که بعضی وقتا ایرورش رو می بینی رو از همون طریق دانلود و نصب کرده باشی.دایرکت ایکس و بقیه نرم افزار ها رو هم دقت کن نصب باشه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(08-11-2015, 11:52 AM)vampire-king نوشته است: دوستان سلام.... بنده بازی metal gear solied v : ground zero ( پوزش اگر غلط املایی داره ) .... رو روی pc نصب کردم که نسخه کودیکس بوده ولی موقتی میخوام بازی رو باز کنم و دبل کلیک میکنم تا بازی باز شه هیچ اتفاقی نمی یفته و بازی باز نمیشه و اصلا نمیدونم مشکل از کجاست.... لطفا کمک کنید با تشکر.... و منتظر جواب هستم.
هر جا رفتم از یوتیوب بگیر تا سایتای خارجی همه جا میگن این مشکل موقعی به وجود میاد که بازی درست نصب نشده باشه لطفا بازی را پاک کرده آنتی ویروس داری خاموش کن و دوباره نصب کن به احتمال بسیار بالا مشکل حل میشه
یا اگه میتونی این کرک رو دانلود کن بریز تو محل نصب بازی (آنتی ویروس خاموش) اگه بازم حل نشد همونی که بالا گفتم D:
http://up.bazitak.ir/uploads/1418972991451.rar
پاسخ
(08-11-2015, 12:00 PM)0157 نوشته است:
هر جا رفتم از یوتیوب بگیر تا سایتای خارجی همه جا میگن این مشکل موقعی به وجود میاد که بازی درست نصب نشده باشه لطفا بازی را پاک کرده آنتی ویروس داری خاموش کن و دوباره نصب کن به احتمال بسیار بالا مشکل حل میشه
یا اگه میتونی این کرک رو دانلود کن بریز تو محل نصب بازی (آنتی ویروس خاموش) اگه بازم حل نشد همونی که بالا گفتم D:

داداش وقتی میخوای بازیو اجرا کنی هیچ usb   به سیستمت وصل نباشه به جز موس و کیبورد
  [تصویر:  v9e6rfijwrwdbhh8pkos.jpg]
پاسخ
دوست عزیز ممنون ولی پسورد کرک این بازی چیه ؟؟؟
پاسخ
(08-11-2015, 12:25 PM)vampire-king نوشته است:
دوست عزیز ممنون ولی پسورد کرک این بازی چیه ؟؟؟
www.bazitak.ir
اگه این نبود 
bazitak.ir
اون //:http نیستا :|
پاسخ
سلام دوستان عزیز، من دی ال سی apocalypse بازی cod bo2 رو داخل پوشه بازی کپی کردم با حجم 1.83 گیگ، ولی مشکل اینجاس نمیدونم چجوری باید وارد origins زامبی بشم، توی بخش مپ های زامبی هم چیزی اضافه نشده، چجوری باید مپ origins رو اجرا کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(08-11-2015, 10:27 AM)0157 نوشته است:
(08-11-2015, 10:04 AM)SPIDERGOBLIN نوشته است: بنده بازی ارکام نایت رو اپدیت کردم و دوباره کرک هم کردم ولی تو اون مرحله ای تو کلاک تاور میخواد فیلم ها رو اسکن کنه تا باربارا رو پیدا کنه وقتی میخوام که ماشین رو اسکن کنم بازی کرش میکنه.کسی راه حلی بلده؟

nvidia gameworks رو خاموش کن یا اینکه برو تو فایل confing بازی این فایل رو ازش بکاپ بگیر بعدا delete کن 
systemsetting.ing
بعدا وقتی دوباره بازی رو اجرا میکنی این فایل دوباره به وجود میاد فایل رو با notepad باز کن بعد ctrl+f رو نگه دار سرچ کن fps اون 30 رو به 60 تغییر بده هم افت فریم حل میشه هم کرش

دوستان بنده این کار رو انجام دادم ولی درست نشد اگه راهکار دیگه ای است خیلی ممنون میشم کمک کنید و اگه کسی سیو بعد اون مرحله رو داره ممنون میشم قرار بده
پاسخ
(08-11-2015, 03:43 PM)SPIDERGOBLIN نوشته است:
(08-11-2015, 10:27 AM)0157 نوشته است:

systemsetting.ing

دوستان بنده این کار رو انجام دادم ولی درست نشد اگه راهکار دیگه ای است خیلی ممنون میشم کمک کنید و اگه کسی سیو بعد اون مرحله رو داره ممنون میشم قرار بده

من دارم سیو رو ولی یه خورده دیگه هم رد دادم می خوای؟
این مشکلات کرش از بازیه!باید وایسی آخرین آپدیت بیاد همه رو حل کنه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان