امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-26-2015, 01:29 PM)leonpeyman نوشته است: سلام دوستان من بازی کانتر سورس را نصب کردم اینترنت نصبه کلا همه چی حله ولی کنسول بازی واز نمیشه و اینکه هر چی سرور add می کنم هیچی add نمیشه لطفا کمکم کنید
نسحه اصله ؟ یعنی از استیم خریذی ؟
پاسخ
(08-26-2015, 01:29 PM)leonpeyman نوشته است: سلام دوستان من بازی کانتر سورس را نصب کردم اینترنت نصبه کلا همه چی حله ولی کنسول بازی واز نمیشه و اینکه هر چی سرور add می کنم هیچی add نمیشه لطفا کمکم کنید
شما اول سعی کن، سوالت رو جوری مطرح کنی که کسی میخاد پاسخ بده، گیج نشه!
الان شما گفتید اینترنت نصبه :|   بعد گفتید کنسول واز نمیشه!
لطفا سوالتون رو واضح بپرسید
پاسخ
(08-26-2015, 02:03 PM)Maji Star نوشته است:
ببخشید اگه گیج شدی و تلپی افتادی زمین :blush:  من میخوام کانتر سورس انلاین بازی کنم اینترنت هم وصله همه چی هم درسته ولی وقتی می رم تو بازی نه کنسول بازی واز میشه تا بفهمم version چند هست و هم این که در قسمت add server هر سروری را add می کنم add نمیشه حالا اگه سر گیجه تون بهتر شد لطفا کمک کنید :D
پاسخ
(08-26-2015, 02:07 PM)leonpeyman نوشته است:
(08-26-2015, 02:03 PM)Maji Star نوشته است:
ببخشید اگه گیج شدی و تلپی افتادی زمین :blush:  من میخوام کانتر سورس انلاین بازی کنم اینترنت هم وصله همه چی هم درسته ولی وقتی می رم تو بازی نه کنسول بازی واز میشه تا بفهمم version چند هست و هم این که در قسمت add server هر سروری را add می کنم add نمیشه حالا اگه سر گیجه تون بهتر شد لطفا کمک کنید :D
میشه بگی بگی بازی رو اصل خریدی یا کرک شده ؟

(08-26-2015, 01:14 PM)mortaza16 نوشته است: سلام خوب هستین 

دوستان من مورتال کومبت ایکس رو بازی میکنم  خوب هم باز میگنه حتی  گرافیکش رو میزارم اخر ,بدون هیچ لکی باز میکنه

ولی یه مشکلی دارم اونم اینه که یه هو از بازی میاد بیرون (کامل) چیکارش کنم؟
آپدیتای بازی رو همه رو یکی یکی نصب کن
پاسخ
(08-26-2015, 02:02 PM)Dead ■ Man نوشته است:
نه بازیما دانلود کردم
پاسخ
(08-26-2015, 02:38 PM)leonpeyman نوشته است:
نه بازیما دانلود کردم
برای بازی کردن آنلاین نیاز به نسخه ی اصل بازی داری که اونم باید اورجینالشو از استیم بخری وگرنه اینجوری کار نمیکنه اگه هم میکرد که کسی نمیرفت نسخه ی اصل بازی رو بخره  :D اونی هم که دانلود کردی کرک شده یا نسخه هک شده بازی و فقط هم میتونید با بوت یا لن بازی کنید که اونم تو جاهایی مثل گیم نت ممکنه

(08-26-2015, 02:48 PM)Dead ■ Man نوشته است:
(08-26-2015, 02:38 PM)leonpeyman نوشته است:
نه بازیما دانلود کردم
برای بازی کردن آنلاین نیاز به نسخه ی اصل بازی داری که اونم باید اورجینالشو از استیم بخری وگرنه اینجوری کار نمیکنه اگه هم میکرد که کسی نمیرفت نسخه ی اصل بازی رو بخره  :D اونی هم که دانلود کردی کرک شده یا نسخه هک شده بازی و فقط هم میتونید با بوت یا لن بازی کنید که اونم تو جاهایی مثل گیم نت ممکنه
البته شاید با این بشه آنلاین بازی کرد  :D 
http://www.nosteam.ro/index.php?PHPSESSI...3#msg42263
پاسخ
سلام بچه ها یه مشکل اساسی دارم

من بتل هاردلاین رو خریدم اپیزود هشتم هستم.جایی که مرتیکه میندازه تو رو زندان زندان بان باید درو باز کنه من بکشمش بعد فرار کنم ولی یه مشکلی هست
موقعی که زندان بانه میخواد بیاد تو از توی در مثله جن میاد تو 
باید چی کار کنم؟
پاسخ
(08-27-2015, 01:22 PM)mortezaezio نوشته است: سلام بچه ها یه مشکل اساسی دارم

من بتل هاردلاین رو خریدم اپیزود هشتم هستم.جایی که مرتیکه میندازه تو رو زندان زندان بان باید درو باز کنه من بکشمش بعد فرار کنم ولی یه مشکلی هست
باید چی کار کنم؟

برای رد کردن این قسمت، فقط چند دقیقه، گرافیک بازی رو بیار پایین و بعد دوباره امتحان کن
منم از این مشکلات تو بازی Tomb Raider هم داشتم و با پایین آوردن گرافیک درست شد
موفق باشید  :heart:
پاسخ
(08-27-2015, 01:28 PM)Maji Star نوشته است:
(08-27-2015, 01:22 PM)mortezaezio نوشته است: سلام بچه ها یه مشکل اساسی دارم

باید چی کار کنم؟

برای رد کردن این قسمت، فقط چند دقیقه، گرافیک بازی رو بیار پایین و بعد دوباره امتحان کن
منم از این مشکلات تو بازی Tomb Raider هم داشتم و با پایین آوردن گرافیک درست شد
موفق باشید  :heart:

آقا نشد نشد که نشد حتی ویندو کردم روشو 1024*700 که آخریشه کردم نشد 
دیگه راه حلی ندارید؟
پاسخ
ُسلام من بازی هیتمن رو گرفتم برای پیسی البته روی فلش برام ریخته و فایل هاش ایمیج هست و بازش کردم اینم داخلشه
[تصویر:  Untitled.png]
میبینید که پارت یکش چیزی نداره که روش کلیک کنم و نصبو اغاز کنم!

چطوری باید اینو نصب کنم عایا؟

نمیتونه اکسترکت هم بکنه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,539 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,125 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,460 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,264 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,721 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان