امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد )
[quote pid='207119' dateline='1441086814']
  • alone moon
(09-01-2015, 12:43 AM)S.M.H.S.M نوشته است:
(08-31-2015, 08:11 PM)alone moon نوشته است: دوستان یه مرحله هست که میره پیش اون پیرمرده ریش درازه که قرمز پوشیده اسمشو نمیدونم

همه ی حرفاشم امتحان کردم ولی هیچی نشد در ضمن گزینه ی اولی هم بازی gwent   هستش

اونجا باید چیکار کنیم؟ باید gwent  بازی کنیم؟؟؟؟ من اصلا نمیدونم چطوری بازی میکنه
عزیز پیرمرد ریش دراز قرمز پوش و گوسفندی که زمین نشسته به وفور توی بازی هستش.
اسم مرحله رو از توی قسمت کوست ها (quest )یا زیز مینی مپ بنویسید ، کامل کمکتون میکنم.
تشکر از دوستانی که پاسخگو بودن.

اولا توهینی که بهم کردی رو نادیده میگیرم فقط بخاطر این که منظورو اشتباه متوجه شدی.دفعه دومی در کار نیست.

دوما ، اگر توی شهر شما با احترام صحبت کردن رو توهین تلقی میکنن مشکل من نیست.

سوما ، مگه من شما رو میشناسم یا هم سنو سالتم که بخام تیکه بندازم و مسخره کنم ؟؟؟؟

چهارما ، ویچر بازی گسترده ای هست و صرفا نمیشه با یک نشان از گوسفند یا پیرمرد ریش دراز کسی رو کامل  راهنمایی کرد.مثال هاش هم زیاد هست و چند تا شو برات مینویسم که کامل از اشتباه دربیای :
۱.پیرمرد های قرمز پوش ریش دراز که گونت هم بازی میکنن:کرخ ، نایبو السلطنه اسکلگ-ارمیون ، جادوگر شهر اسکلگ -سوس اسلایر ، پیشگویی که در مرحله truth in the stars باهاش ملاقات میکنید و...
۲.گوسفند یا بزی که بر روی زمین نشسته : مرحله dragon ، مرحله family matters ، مرحله master of alchemy و...

پنجما ، دوستان عزیزی هم که پاسخگوی شما بودند بصورت حدسی و جوری که کارتون راه بیافته گفتن .برای راهنمایی کامل نیاز به نام مرحله یا سرنخ هایی واضح ازش هست.بدون این موارد بیشتر به صورت حدسی میشه گفت (مگر اینکه دوستانی در شرایط مشابه شما قرار گرفته باشن و کامل به یاد داشته باشن.)

ششما ، اون جمله انلاین و افلاینی که برای هر نفر گذاشته شده برای زیبایی نیستش. برای این هست که شما بدونید افرار در انجمن حضور دارن یا خیر و اگر نباشن مسلمه که نمیتونن پاسخگو باشن .درست مثل خودم که فقط شبها میرسم به انجمن سر بزنم.

هفتما ،اگر جواب گرفتید از راهنمایی دوستان و براتون کافی بود باید اطلاع بدید تا متوجه بشیم.

هشتما ، خواهشا قبل از کامنت دادن یکم به حرفهای دیگران دقت و فکر کنید تا دچار اشتباه نشید.
پاسخ
سلام.میگم ن الان توش شهر novigrad هستم ! از تو نت محل Aromrer ها رو پیدا کردم ولی وقتی اونجا میرم یا آهنگره مشغول بازی یا خواب هست یا درش قفله ! واسه زره و تجیزات باید توی این شهر چیکار کرد؟
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
(09-02-2015, 01:10 AM)sasan2shiraz نوشته است: سلام.میگم ن الان توش شهر novigrad هستم ! از تو نت محل Aromrer ها رو پیدا کردم ولی وقتی اونجا میرم یا آهنگره مشغول بازی یا خواب هست یا درش قفله ! واسه زره و تجیزات باید توی این شهر چیکار کرد؟
سلام.عزیزم اگر منظورتون master of armorer هست ،باید در محل کوست ها مرحله ای به همین نام رو انتخاب کنید و کارهایی که ازتون خواسته میشه رو انجام بدید.
اگر منظورتون master of blacksmith هستش ، باز هم باید مرحله ای به همین نان رو انتخاب و انجامش بدید.
اگر منظورتون افراد دیگری هست و مشکلتون اینه که نمیتونید باهاش صحبت کنید،راه حلش اینه که حداقل ۱ ساعت meditation کنید .احتمالا بعدش بتونید باهاش صحبت کنید.اگر نشد باز هم این کار رو انجام بدید.
سوال دیگه ای بود در خدمتم‌.
پاسخ
تشکر . فقط فرق بین master of armorer و master of blacksmith چیه؟
[تصویر:  ud5f_76099.3.jpg]
پاسخ
(09-02-2015, 01:33 AM)sasan2shiraz نوشته است: تشکر . فقط فرق بین master of armorer و master of blacksmith چیه؟
عزیز برای ساخت شمشیر ، کمان بعضی ایتم های دیگر باید به blacksmith یا شمشیر ساز ها مراجعه کنید.master of blacksmith استاد تمام شمشیر ساز ها هستش و میتونه هر شمشیری با هر لولی رو بسازه.
برای ساخت زره ها باید به armorer ها یا همون زره ساز ها مراجعه کنید.master of armorer استاد تمام زره ساز هاست و هر زره ای با هر لولی رو میسازه.
فقط نکتش اینه که باید برای دسترسی به ساخت این استاد ها یک مرحله رو براشون انجام بدید.
پاسخ
بخش سوم : بررسی تروفی هیولا ها

[تصویر:  pc32qep1468lw8f9qd4f.jpg]

با بخش تروفی هیولا ها در خدمت شما هستیم.در این بخش قصد داریم تا تروفی هیولا ها ، ویژگی ها ، قیمت و مرحله ای را که میتوانید تروفی ها را بدست اورید ، مورد بررسی قرار دهیم . در ادامه میتوانید فهرست تروفی ها را مشاهده بفرمایید : 

1.Griffin :

۱.خصوصیت : ۱۰ درصد شانس برای قطع عضو دشمنان.

۲.مرحله : main quest : lilac and gooseberries

۳.قیمت : ۲۵۰ crown

2.noonwraith :

۱.خصوصیت : دریافت ۵ درصد تجربه (یا xp ) از کشتن انسان ها و حیوانات

۲.مرحله : contract : the white lady

۳.قیمت : ۲۵۰ crown

3.cockatrice :

۱.خصوصیت : ۱۰ درصد شانس برای قطع عضو دشمنان

۲.مرحله : contract : shrieker

۳.قیمت : ۱۵۰ crown

4.Arachas :

۱.خصوصیت : ۵ درصد شانس برای پیدا کردن گیاهان کمیاب

۲.مرحله : contract : missing brother

۳.قیمت : ۲۵۰

5.Night wraith :
۱.خصوصیت : ۵ درصد تجربه برای کشتن انسان ها و حیوانات

۲.مرحله : contract : jenny O' the woods

۳.قیمت : ۳۰۰ crown

6.Ekimmara :

۱.خصوصیت : دریافت ۵ درصد تجربه از کشتن هیولا ها

۲.مرحله : contract : the mystery of the  by ways in unders

۳.قیمت : ۵۰۰ crown

7.Wyvern :

۱.خصوصیت : ۵ درصد تجربه از کشتن هیولا ها

۲.مرحله : contract : patrol gone missing

قیمت : ۳۰۰ crown

8.Grave hag :

۱.خصوصیت : ۵ درصد تجربه از کشتن انسان ها و حیوانات

۲.مرحله : contract : the merry widow

۳.قیمت : ۳۰۰

9.Forktail :

۲.مرحله : contract : dragon

۳.قیمت : ۳۵۰

10.Wraith :

۱.خصوصیت : ۵ درصد تجربه از کشتن انسان ها و حیوانات

۲.مرحله : contract : the phantom of eldberg

۳.قیمت : ۳۵۰

11.Fiend :

۱. خصوصیت : ۵ درصد تجریه از کشتن هیولا ها

۲.مرحله : contract : missing son

۳.قیمت : ۵۰۰

12.Nekker warrior :

۱.خصوصیت : ۵ درصد شانس برای پیدا کردن گیاهان کمیاب

۲.مرحله : contract : waylaid transport

۳.قیمت : ۳۰

13.cave troll :

۲.مرحله : missing miners

۳.قیمت : ۱۰۰

14.Foglet :

۱.خصوصیت : ۵ درصد افزایش پول دریافتی

۲.مرحله : contract : swamp thing

۳.قیمت : ۵۰

15.Chort :

۲.مرحله : contract : mysterious tracks

۳.قیمت : ۲۵۰

16.Ekhidna :

۲.مرحله : contract : here comes the groom

۳.قیمت : ۵۰

17:Succubus :

۲.مرحله : contract : deadly delights

۳.قیمت : ۱۵۰

18:Katakan :

۲.مرحله : contract : The Oxenfurt drunk

۳.قیمت : ۵۰۰

19.Doppler :

۲.مرحله : contract : An elusive thief

۳.قیمت : ۱۵۰

20.Earth elemental :

۱.خصوصیت : ۱۰ درصد شانس برای قطع عضو دشمن

۲.مرحله : contract : doors slamming shut

۳.قیمت : ۱۰۰۰

نکته ۱: برای بدست اوردن تروفی از هیولا ها حتما باید مرحله های ذکر شده را انجام دهید.

نکته ۲ : مراحل مربوط به شکار هیولا ها در قسمت quests ،در بخش witcher contract قرار میگیرد .

نکته ۳ : سعی کردیم تا نام تمام مراحل و تروفی های مربوطه را برای شما قرار دهیم و با توجه به گستردگی بازی ، ممکن است مراحل دیگری نیز وجود داشته باشد.

نکته ۳ : ممکن است با اپدیت های جدید بعضی جزییات دچار تغییر شوند.
پاسخ
عزیز کاش همراه اسم عکس هیولاهم میزاشتی خیلی بهتر بود 111
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید 
ببخشید یک سوال داشتم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم
من تازه ps4 خریدم و بازی ویتچر رو هم همینطور ولی هنوز ویتچر رو شروع به بازی نکردم به این دلیل که میگم بازی رو اپدیت کنم و شروع کم بازی رو یا بعد از تموم کردن بازی ، بازی رو اپدیت کنم 
و نحوه اپدیت بازی و دریافت dlc رو بگید ممنون میشم
تازه کار هستم راهنمایی اگه لازمه در موردی کنید ممنون میشم
پاسخ
(09-07-2015, 08:06 PM)soheil.d نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید 
ببخشید یک سوال داشتم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم
من تازه ps4 خریدم و بازی ویتچر رو هم همینطور ولی هنوز ویتچر رو شروع به بازی نکردم به این دلیل که میگم بازی رو اپدیت کنم و شروع کم بازی رو یا بعد از تموم کردن بازی ، بازی رو اپدیت کنم 
و نحوه اپدیت بازی و دریافت dlc رو بگید ممنون میشم
تازه کار هستم راهنمایی اگه لازمه در موردی کنید ممنون میشم

مطمعنان سازنده بازی به خاطر دور هم بودن اپدیت نداده.
اپدیت های بازی خیلی از مشکل های شما رو حل می کنن(مثلا: بدون اپدیت اگر دو متر بی افتی میمیری. اما با اپدیت تا 10 متر مشکلی پیدا نمی کنین)

راستی یک سوال
شما وقتی بازی رو تموم کردی دیگه چه دلیلی داره که حجم اینترنت رو حدر بدی برای اپدیت کردن بازی؟
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
دوستان چند وقته شدیدا گیر کردم
هیچ علامتی واسم توی بازی نمیاره  :-/
ماموریت های باقی مونده هم اینا هستن:

[تصویر:  sld1j81dsymf2ufm1z7p_thumb.png]
[تصویر:  x674yo2m1toslbjue1vf_thumb.png]
[تصویر:  fot7uud7m3cclq6o5jfv_thumb.png]
[تصویر:  g1ajq1fu9l3jj5yjxyqw_thumb.png]

خیلی ممنون میشم یکی کمکم کنه :heart:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,488 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,746 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,238 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,863 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 93,401 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان