امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
(10-26-2012, 01:22 AM)ALAN نوشته است: چرا یه همچین سایتی نباید بخش موزیک و فیلم داشته باشه

چون ف--یلتر میشه
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
نه اگر درست فعالیت بشه نمیشه من خودم خیلی سایت های گیم میشناسم که در مورد فیلم و موزیک تاپیک میزنند
پاسخ
سلام امروز با یک چیزی برخوردم:
  • نقل‌قول: شما می‌خواهید بلافاصله پس از ارسال یک پست، پست دیگری را ارسال کنید. لطفاً 9 صبر کنید.
خوب الان 9 صبر کنید یعنی چه؟؟یعنی 9 سال صبر کنید, 9 ماه صبر کنید, 9 روز صبر کنید؟!
میدونم که ثانیه هست اما درستش کنید.
ممنون.
پاسخ
آقا من میخاستم یه سری والیپر وعکس بزارم چرا نمیشه یکی بگه چیکار کنم باز اینجا بهتر از قسمت های دیگه جواب میدنConfused66:
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(10-26-2012, 08:29 PM)spartacus نوشته است: آقا من میخاستم یه سری والیپر وعکس بزارم چرا نمیشه یکی بگه چیکار کنم باز اینجا بهتر از قسمت های دیگه جواب میدنConfused66:

شما دقیقا توضیح بدید که چطور میخواید عکس و والپیپرهاتون رو بذارید تا ببینیم مشکل کار کجاست !؟
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(10-26-2012, 08:32 PM)Sherlock Holmes نوشته است:
(10-26-2012, 08:29 PM)spartacus نوشته است: آقا من میخاستم یه سری والیپر وعکس بزارم چرا نمیشه یکی بگه چیکار کنم باز اینجا بهتر از قسمت های دیگه جواب میدنConfused66:

شما دقیقا توضیح بدید که چطور میخواید عکس و والپیپرهاتون رو بذارید تا ببینیم مشکل کار کجاست !؟

شما دقیقا یه بار توضیح بدید ؟لطفا63
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(10-26-2012, 09:28 PM)spartacus نوشته است:
(10-26-2012, 08:32 PM)Sherlock Holmes نوشته است:

شما دقیقا یه بار توضیح بدید ؟لطفا63

حتما.

اگر عکس مورد نظرتون توی محیط اینترنت باشه،روی عکس کلیک راست میکنید و Copy Image Location رو میزنید.بعد توی ادیتور روی آیکون افزودن تصویر کلیک میکنید و تو کادر باز شده آدرس عکس رو که کپی کرده بودید Paste می کنید و روی Ok کلیک میکنید ! تمام

حالا اگر عکس توی هارد سیستمتون هست،این سایت رو باز کنید و از قسمت افزودن تصویر،عکس خودتون رو آپلود کنید و در نهایت لینک مستقیمی که بهتون داده میشه رو کپی و دوباره طبق روند بالا روی آیکن افزودن تصویر کلیک و لینک روPaste می کنید و Ok رو میزنید.

موفق باشی Confused74:
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
سلام. من میگم یعنی فروم به این خوبی و بزرگی نباید ی چت روم مجزا داشته باشه؟
آخه حیفه.تو اکثر سایت ها چت رومشون با ی حال و هوای دیگه و شکل گرافیکی باحال تر ولی اینجا یکی از موضوعات چت رومه!!!!!!!
پاسخ
يعني يه بخش جدا ايجاد كنيم ؟
پاسخ
چت باکس چیز مثبتی نداره
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,555 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان