امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
:huh: چگونه مکس پین دو رو ویندوز سون نصب کنم
پاسخ
در بلادبورن یه چا گیر کردم. یه جا میرید که وسط تالار یه تشت گذاشته شده و یک در بسته هست وقتی به در نزدیک میشید یه روح بزرگ میاد با دستاش شما رو میگیره و میکشه چیکار کنم اون غول بکشم و مخصوصا در باز بشه برای ادامه مراحل؟

اول سمت چپ رفتم این witch of hemmwick شکست دادم اخرش بن بست بود بعدش رفتم vicar amelia شکست دادم حالا رسیدم به اون در لعنتی که همش میمیرم تکلیف چیه؟
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پاسخ
(11-02-2015, 05:47 PM)game.ps4 نوشته است: در بلادبورن یه چا گیر کردم. یه جا میرید که وسط تالار یه تشت گذاشته شده و یک در بسته هست وقتی به در نزدیک میشید یه روح بزرگ میاد با دستاش شما رو میگیره و میکشه چیکار کنم اون غول بکشم و مخصوصا در باز بشه برای ادامه مراحل؟

اول سمت چپ رفتم این witch of hemmwick شکست دادم اخرش بن بست بود بعدش رفتم vicar amelia شکست دادم حالا رسیدم به اون در لعنتی که همش میمیرم تکلیف چیه؟

اون در بعدا برای شما باز میشه.شما دقیقا باید برعکس راهی که الان اومدید برین(از اون در کلیسا که توش vicar رو کشتین به سمت راستش برین)تا به یک
جنگل برسید.راه خودتونو توی جنگل باید پیدا کنید
پاسخ
(11-02-2015, 08:21 AM)farahany نوشته است: بازی batman arkham city به سیستم من میخوره؟
Ram:2gb ddr3
Cpu:pentiom daul core E5300 2.6 Ghz
 video card:nvidia gt520 2gb ddr3
اگه بخوره چجوری اجرا میشه؟

سيستمت مو به مو شبيه سيستم منه من الان ارخام رو روي high بازي ميكنم :D
پاسخ
(11-02-2015, 05:44 PM)Please نوشته است: :huh: چگونه مکس پین دو رو ویندوز سون نصب کنم
سلام
روش خاصی نداره اگه نسخه ی شما نسخه کامل و بدون دستکاری بازی باشه بدون هیچ مشکلی می تونید بازی رو اجرا کنید.من خودم بازی رو روی ویندوز 8.1 هم اجرا کردم. اگر نسخه ی کامل و سالم بازی رو ندارید بهم توی پروفایلم اطلاع بدید تا لینک دانلود بازی رو در اختیارتون قرار بدم.

(11-02-2015, 03:02 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان من یه مشکل دارم بازی ماین کرافت استوری مود رو اپیزود اول رو گرفتم و تموم کردم و حالا اپیزود دوم رو گرفتم توی اپیزود دوم اپیزود اول هم هست ولی باید بازی کنم تا بتونم اپیزود دوم رو بازی کنم از این طرف توی اپیزود اول که میرم زده که تموم مردی اپیزود اول رو ولی اپیزود دوم رو زده کامینگ سون حالا په چه جوری این ها رو بهم متصل کنم که دیگه نخواد اپیزود اول رو از اول رفت؟
سلام
شما چون از دو کرک جداگانه استفاده کردید اینجوری شده. شما قسمت اول رو که گروه ریلودد کرک کرده بود رو دانلود و تموم کرده بودید و حالا که قسمت دوم رو گروه کودکس کرک کرده. نسخه ی کودکس بازی شامل هر دو قسمت هست و وقتی شما بازی رو اجرا می کنید میگه که coming soon
برای رفع این مشکل باید ببینید جای سیو قسمت اول که توسط گروه ریلودد کرک شده کجا هست اون رو کپی کنید و بعد بریزید جایی که سیو گروه کودکس هست. با این کار شاید درست بشه و بتونید بازی رو از قسمت دوم بازی کنید. این یه احتمال بود و ممکن هست که این کار جواب نده و بهتره از این به بعد اگر قسمت های جدید این بای منتشر شد فقط قسمت جدید رو دانلود کنید نه تمام قسمت ها رو که با چنین مشکلی رو به رو نشید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام.من بازی mass effect 1 رو نصب کردم ولی وقتی میرم نقشه ی توی سفینه رو باز کنم صفحه سیاه میشه و دیگه کاری نمیکنه.
لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ
با سلام دوستان...

بنده یه مشکلی دارم...

مشکلم در رابطه با GTA V هستش...(اورجیناله بازیم)

وقتی رو لانچر کلیک مکنم ای صفحه میاد

[تصویر:  qd0eex5kmqxdbb6i6tsq.png]
بعدش که رو RETRY کلیک میکنم بعداز چند ثانیه اون چیز دایره که میچرخه دوباره همین صفحه میاد...

مشکل هم از سرور راکستار نیستش نگاه کردم...
پاسخ
(11-03-2015, 07:49 PM)MATIN.RH نوشته است: با سلام دوستان...

بنده یه مشکلی دارم...

بعدش که رو RETRY کلیک میکنم بعداز چند ثانیه اون چیز دایره که میچرخه دوباره همین صفحه میاد...

UP
پاسخ
(11-04-2015, 10:34 AM)MATIN.RH نوشته است:
(11-03-2015, 07:49 PM)MATIN.RH نوشته است: با سلام دوستان...

بنده یه مشکلی دارم...

UP

سوشیال کلاب ف.ی.ل.ت.ر هستش قند شکن روشن کن
NvB4Ever
پاسخ
سلام من بازی Mortal Kombat Komplete Edition رو نصب کردم اما این ارورو میده مشکل از کجاس؟؟
http://*****/images/1mdzlup1dxcadv6558c4.jpg
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,651 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,214 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,516 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,317 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,773 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 26 مهمان