امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(11-04-2015, 12:26 AM)Hamoon نوشته است: اقااا یکی نیس اینجا درست درمون جواب منو بده 
من چند وقت پیش ی اکانت جدید تو پی اس فور درست کر دم الان میخوام اون قدیمیه رو پاک کنم ، ولی نمیشه ، میگه که شما باید د اکتیوش کنین  اکانتتونو ، منم نه رمزشو دارم نه ایمیلشو ، چطوری باید پاکش کنمممممممم

برو تو تنظیمات و بعد بخش psn. اونجا گزینه ی active as primary رو غیر فعال کن.ببین حالا میتونی اکانت رو پاک کنی یا نه

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
اکانتم لوگ اوت هست ، اصنم دیگه نمیتونم سینگ کنمش 
09388866245 
لدفا به تلگرام پیام بده اگه میتونین کمک کنین

در اصل مشکل من برا بازی ویچر هست ، من بازی رو اپدیت 1.11کردم تمام دی ال سی های رایگانشم گرفتم ، ولی وقتی بدون اینترنت میرم تو بازی ی پیغامی بهم میده میگه ی سری از دی ال سی ها غیر فعال شده برو درسش کن ، و اوکی که میکنم اصن ننیزاره برم تو بازی ، حدس زدم با اکانت قبلیم دی ال سی ها رو گرفتم ، ولی چون یوزر پسورد اکانت قبلیمو ندارم نمیدونم چطور برم توش ، الانم این اکنت جدیدمو پریماری میکنم درست میشه ، میخوام بدونم راهی هست این مشکل من حل بشه

راهی هست دی ال سی ها رو پاک منم دوباره با اکنت جدیدم دان کنم که دیگه نیاز نیاشه پریماری کنم ؟
یا اینکه اگه اکانت قبلیمو پاک کنم درست میشه ؟
اکانت قبلیمم بدبختی اصن پاک نمیشه مشکلشو بالا گفتم
پاسخ
(11-04-2015, 12:40 AM)Hamoon نوشته است: اکانتم لوگ اوت هست ، اصنم دیگه نمیتونم سینگ کنمش 
09388866245 
لدفا به تلگرام پیام بده اگه میتونین کمک کنین

در اصل مشکل من برا بازی ویچر هست ، من بازی رو اپدیت 1.11کردم تمام دی ال سی های رایگانشم گرفتم ، ولی وقتی بدون اینترنت میرم تو بازی ی پیغامی بهم میده میگه ی سری از دی ال سی ها غیر فعال شده برو درسش کن ، و اوکی که میکنم اصن ننیزاره برم تو بازی ، حدس زدم با اکانت قبلیم دی ال سی ها رو گرفتم ، ولی چون یوزر پسورد اکانت قبلیمو ندارم نمیدونم چطور برم توش ، الانم این اکنت جدیدمو پریماری میکنم درست میشه ، میخوام بدونم راهی هست این مشکل من حل بشه

راهی هست دی ال سی ها رو پاک منم دوباره با اکنت جدیدم دان کنم که دیگه نیاز نیاشه پریماری کنم ؟
یا اینکه اگه اکانت قبلیمو پاک کنم درست میشه ؟
اکانت قبلیمم بدبختی اصن پاک نمیشه مشکلشو بالا گفتم

اول دی ال سی هارو پاک کنید.بعد با اکانت جدید وارد استور شده و دوباره اقدام به دانلود دی ال سی ها بکنید.در اخر برای اطمینان اکانتی رو که باهاش دانلود کردین رو پرایمری بکنید
پاسخ
همین کارو کردم ، ولی باز نمیزاره برم تو بازی تا پریماری نکنم 
میخواستم بدونم پریماری کردن اکنت مشکلی تو بازیا ایجاد میکنه یا کلا ضرری داره اکتیو باشه ؟
چون وقتی پریماری اکتیوه وقتی بازی بلاد بورن رو میزارم اول بازی پیغام میده که از بازی برم بیرون و نمیدونم تنظیمات تعغیر بدم
پاسخ
(11-04-2015, 12:58 AM)Hamoon نوشته است: همین کارو کردم ، ولی باز نمیزاره برم تو بازی تا پریماری نکنم 
میخواستم بدونم پریماری کردن اکنت مشکلی تو بازیا ایجاد میکنه یا کلا ضرری داره اکتیو باشه ؟
چون وقتی پریماری اکتیوه وقتی بازی بلاد بورن رو میزارم اول بازی پیغام میده که از بازی برم بیرون و نمیدونم تنظیمات تعغیر بدم

خیر مشکلی به وجود نمیاره.اگر امکانش هست متن کامل ارور بلادبورن را بزارید
پاسخ
At the end of the previous session , exit game (system menu) may not have been selected. 
Failure to end session with exit game may result in loss of progress.

این پیغامو میده بازی بلا. بورن
پاسخ
(11-04-2015, 01:32 AM)Hamoon نوشته است: At the end of the previous session , exit game (system menu) may not have been selected. 
Failure to end session with exit game may result in loss of progress.

این پیغامو میده بازی بلا. بورن

توی این بازی باید حواستون باشه موقعی که میخوایید از بازی خارج شید حتما اول دکمه option روی دسته رو بزنید بعد توی ردیف اول اخرین گزینه exit game رو بزنید.همینطوری که گفتم برید دیگه برای سیو بازی شما مشکلی به وجود نمیاد(خودم تجربشو داشتم).
پاسخ
داداش ی سوال دیگه  من میخوام برم تو یکی دیگه از اکانتام وقتی یوز پسوردشو میدم نمیزاره وارد شم این پیغامو میده 
Cannot sign in using another players sign-in id
پاسخ
سلام دیشب دستگاهو روشن کردم ، خواستم بازی کنم گفت 
The program cannot start بعد یه کدی هم تو پرانتز نوشته بود
همه بازیام دیگه این ارور رو میده اجرا نمیشه :(

(11-04-2015, 11:33 AM)Hamoon نوشته است: داداش ی سوال دیگه  من میخوام برم تو یکی دیگه از اکانتام وقتی یوز پسوردشو میدم نمیزاره وارد شم این پیغامو میده 
Cannot sign in using another players sign-in id

یه دستگاه دیگه با این اکانتت انلاینه ;)
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
مطمعنم نیستش ، من با ی اکانت دیگم پریماری کردم بعد دی اکتیو کردم 
ربطی ممکنه داشته باشه !
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,104 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,226 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,721 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان