امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام.من یک مشکلی در اوریجین دارم 
ارور online login currently unavalible 
قند شکن هم اصلا وصل نمیشود اوریجین هم اپدیت اخر است
پاسخ
سلام من نسخه firgirl بازی metal gear solid v رو دانلود کردم وقتی میزنم برای نصب فقط تا 48 درصد میره دیگه هنگ میکنه و جلو نمیره ومینویسه compressing files 1/4
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
پاسخ
(11-13-2015, 04:09 PM)gearbox نوشته است: سلام من نسخه firgirl بازی metal gear solid v رو دانلود کردم وقتی میزنم برای نصب فقط تا 48 درصد میره دیگه هنگ میکنه و جلو نمیره ومینویسه compressing files 1/4
احتمالا سایتی که ازش دانلود کردین مشکل داشته در ضمن یادتون باشه که تیک همه ی نرم افزار ها را بردارین.
پاسخ
سلام. من لپ تاپمو تازه خریدم. درایور هاش آپدیت هستش ولی بازی هایی مثل sleeping dogs رو حالت high لگ داره یا مثلا hardline رو ultra لگ داره. با اینکه سیستم دوست من ضعیفتر از منه ولی رو ultra روون بازی میکنه. کسی میدونه مشکلم چیه؟ مشخصات سیستم
I7 cpu
ram 8
geforce 840
پاسخ
(11-13-2015, 04:33 PM)arinem نوشته است: سلام. من لپ تاپمو تازه خریدم. درایور هاش آپدیت هستش ولی بازی هایی مثل sleeping dogs رو حالت high لگ داره یا مثلا hardline رو ultra لگ داره. با اینکه سیستم دوست من ضعیفتر از منه ولی رو ultra روون بازی میکنه. کسی میدونه مشکلم چیه؟ مشخصات سیستم
I7 cpu
ram 8
geforce 840
سلام طبق گفته ی اقای isapor لب تاب قدرت زیادی نداره و نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی و گرافیکت هم m هست یعنی موبایل و مینی که قدرت انچنانی نداره لب تاب های asus تا حدودی برای بازی بد نیستند اونم سری n فکر کنم.
پاسخ
سلام دوستان
من بازی Spec Ops The Line رو دانلود و نصب کردم
کرک هم Skidrow هست
وقتی بازی رو اجرا میکنم اول ارور Stop Working میده و بعدش هم این ارور زیر رو میده :
http://*****/images/db8l27gcccpa3h65s9c1.jpg
در واقع بخاطر این ارور بالا هست که ارور stop working رو میده
ویندوز من 8.1 هست اما این بازی ماله 3 یا 4 سال پیشه و توی سیستم مورد نیازش ویندوز 7 نوشته
خیلی ها این مشکل رو چه روی نسخه کامل و چه روی نسخه black box داشتن اما نه توی سایت های ایرانی و نه توی سایت های خارجی هیچ راهنمایی برای رفع این ارور وجود نداره
اینقدر گشتم خسته شدم
کسی میتونه به من کمک کنه؟
ممنون
پاسخ
سلام دوستان من تازه بازی ویچر رو نصب کردم برای بازی جاست استوری رو بزنم یا استوری اند نمیدونم چی چی یادم رفتش اگه میشه سریع جواب بدید؟؟؟؟؟؟ S0 (24)

(11-13-2015, 10:55 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان من تازه بازی ویچر رو نصب کردم برای بازی جاست استوری رو بزنم یا استوری اند نمیدونم چی چی یادم رفتش اگه میشه سریع جواب بدید؟؟؟؟؟؟ S0 (24)

لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Confused
پاسخ
(11-13-2015, 04:33 PM)arinem نوشته است: سلام. من لپ تاپمو تازه خریدم. درایور هاش آپدیت هستش ولی بازی هایی مثل sleeping dogs رو حالت high لگ داره یا مثلا hardline رو ultra لگ داره. با اینکه سیستم دوست من ضعیفتر از منه ولی رو ultra روون بازی میکنه. کسی میدونه مشکلم چیه؟ مشخصات سیستم
I7 cpu
ram 8
geforce 840
داداش یکی از فامیلامون همین لپتاپو داره مال اون lenono z50-70 گرافیکش همین مدلیه که شما ذکر کردید
یعنی واقعا شما انتظار داری که هارد لاینو آلترا بازی کنی؟؟؟
این لپتاپ برای بازی های این نسل کافی نیست و در حد لو به پایین میشه ازش انتظار داشت 
من به شخصه باهاش فارکرای 4 بازی کردم در حالت high قابل بازی نبود
پاسخ
(11-13-2015, 10:55 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان من تازه بازی ویچر رو نصب کردم برای بازی جاست استوری رو بزنم یا استوری اند نمیدونم چی چی یادم رفتش اگه میشه سریع جواب بدید؟؟؟؟؟؟ S0 (24)

مربوط به درجه سختی بازیه چیز خاصی نیست 
به نظر من چون بازی خیلی سخت نیست بزن death match من حوصله ندارم یه درجه پایین ترشو بازی میکنم یعنی blood & broken bones
پاسخ

اون ها درجه های سختی بازی هستن.پیشنهاد میکنم اگ به سبک بازی های نقش افرینی اشنا هستید روی درجه سختی 3 بزنید.اوایلش سخت هست ولی بعدش دستتون میاد.وگرنه روی درجه سختی 2 بازی رو شروع کنید(درجه اسون بازی واقعا اسونه!!!)

I7 cpu
ram 8
geforce 840

اول از همه نباید به این لپ تاب امید اجرای بازی ها روی الترا رو داشته باشین(مخصوصا بازی های سنگینی مثل ویچر)
گرافیک این سیستم سری M هستش و چند درصد از مدل دکستاپ اون ضعیف تره(سری 800 فقط ماله لپتاب هستش)
هاردلاین بازی بهینه هست ولی شما روی Medium-high فریم خیلی خوبی میتونید بگیرید

(11-12-2015, 11:31 PM)Master .chief نوشته است: بچه ها من ایکس باکس سیصدو شصت داررم 
میخواستم بدونم یه بازیی که برنر مکس نیستو چجوری میتونه برنر مکس کنم 
راهی هست ؟؛
اصا میتونم 
مثلا مدرن وار فر سه برنر مکس نیست ، میتونم برنر مکسش کنم عایا ؟

خیر همچین امکانی وجود ندارد.فقط برای تبدیل LT2 به LT3 میتوان دیسک بازی رو دست کاری کرد.
برای رایت دیسک برنرمکس هم نیاز به دی وی دی رایتر های مخصوص هستش
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,262 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,705 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان