امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(02-13-2016, 12:07 PM)ERFAN RP نوشته است:
(02-13-2016, 11:35 AM)Arshia.MR نوشته است: ps4 من توی منو بازی Rainbow six لگ داره توی بازی که برم لگ نداره فقط منوش لگ داره دستگاه که مشکلی نداره ؟

مشکلی نداره، بازی درحال وصل شدن به سرورهای یوبی سافت هستش که ممکنه یکسری مشکلات ریز و لگ زدن در ابتدا باهاش مواجه بشید

لگ اینترنتی نه منظورم لگ بازی هست همون افت فریم . وقتی به نت وصل نباشمم منو لگ میزنه
پاسخ
(02-13-2016, 01:09 PM)Arshia.MR نوشته است:
(02-13-2016, 11:35 AM)Arshia.MR نوشته است: ps4 من توی منو بازی Rainbow six لگ داره توی بازی که برم لگ نداره فقط منوش لگ داره دستگاه که مشکلی نداره ؟

مشکلی نداره، بازی درحال وصل شدن به سرورهای یوبی سافت هستش که ممکنه یکسری مشکلات ریز و لگ زدن در ابتدا باهاش مواجه بشید

لگ اینترنتی نه منظورم لگ بازی هست همون افت فریم . وقتی به نت وصل نباشمم منو لگ میزنه

منم منظورم همون بود(توضیحش یکم سخت بود)
مشکل از خود بازی هستش و به احتمال زیاد توی پچ های بعدی رفعش میکنند
That was just a dream

پاسخ
(02-13-2016, 01:18 PM)ERFAN RP نوشته است:
(02-13-2016, 01:09 PM)Arshia.MR نوشته است:

منم منظورم همون بود(توضیحش یکم سخت بود)
مشکل از خود بازی هستش و به احتمال زیاد توی پچ های بعدی رفعش میکنند

من هرجا یه سوال میکنم تو هستی جواب میدی S0 (2)  . دمت گرم  113
پاسخ
سلام دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه در رابطه با سوالی که دارم
من میخوام ps4 بگیرم شما توی شهر مشهد آشنایی کسی ندارین که برم از اون بخرم؟
چون میگن کسایی که میبینی ارزون تر میدن معمولا یکی از قطعات کنسول رو برداشتن و به جاش یک قطعه قلابی گذاشتن و شما خوش حالی که ارزون خریدی اما بعد از چند ماه میبینی که سرت کلاه رفته
برای همین میخوام از شخصی بخرم که آشنا باشه شما اگر سراغ دارین کسیو تو هم مشهد لطفا بگین مرسی.
پاسخ
اقا از کجا میشه ریجن رو تشخیص داد ؟ یکی از بچه ها گرفته نمیدونه اوشگول حتی نپرسیده از یارو
[تصویر:  Pedramdx.png]
پاسخ
(02-17-2016, 03:35 PM)pedramdx نوشته است: اقا از کجا میشه ریجن رو تشخیص داد ؟ یکی از بچه ها گرفته نمیدونه اوشگول حتی نپرسیده از یارو

روی جعبه کنسول فکر میکنم نوشته شده باشه ( دقیق یادم نیست ) .

(02-14-2016, 06:43 PM)Arsalanps نوشته است: سلام دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه در رابطه با سوالی که دارم
من میخوام ps4 بگیرم شما توی شهر مشهد آشنایی کسی ندارین که برم از اون بخرم؟
چون میگن کسایی که میبینی ارزون تر میدن معمولا یکی از قطعات کنسول رو برداشتن و به جاش یک قطعه قلابی گذاشتن و شما خوش حالی که ارزون خریدی اما بعد از چند ماه میبینی که سرت کلاه رفته
برای همین میخوام از شخصی بخرم که آشنا باشه شما اگر سراغ دارین کسیو تو هم مشهد لطفا بگین مرسی.

این حرفی که شما میزنید من اولین باره که میشنوم !
نیاز نیست پیش آشنا برید فقط کافیه پیش یک فروشگاه معتبر برید ! ( حتی به صورت اینترنتی هم خرید کنید از سایت هایی مثل گیم شارک ! کاملا تضمینی ) !
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(02-17-2016, 03:35 PM)pedramdx نوشته است: اقا از کجا میشه ریجن رو تشخیص داد ؟ یکی از بچه ها گرفته نمیدونه اوشگول حتی نپرسیده از یارو

زیر جعبه کنسول عکس یه کره زمین سیاه هست که داخلش یه عدد نوشته اون ریجن کنسول هست

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(02-17-2016, 06:27 PM)Arshia.MR نوشته است: کسی اینجا با نت مخابرات فیبر نوری میتونه Gta Online بازی کنه ؟ پسر خالم فیبر نوریه خطش نه میتونه last of us آنلاین بازی کنه نه Gta V . یکی گفت بود که ***** ایرانو بلاک کرده نمیشه با نت مخابرات آنلاین زد گفتم شاید gta هم همینجوریه !!!!
توی gta وقتی میخواد بره آنلاین میزنه rockstar service is unavailable

نه مشکلی نداره خودم تست کردم، برای لست هم میگند آی پی ایران رو بلاک کرده
DNS رو درست کرده؟ این مشکل معمولا با درست کردن DNS در بخش Network درست میشه.
That was just a dream

پاسخ
کسی اینجا با نت مخابرات فیبر نوری میتونه Gta Online بازی کنه ؟ پسر خالم فیبر نوریه خطش نه میتونه last of us آنلاین بازی کنه نه Gta V . یکی گفت بود که n.a.u.g.h.t.y d.o.g ایرانو بلاک کرده نمیشه با نت مخابرات آنلاین زد گفتم شاید gta هم همینجوریه !!!!
توی gta وقتی میخواد بره آنلاین میزنه rockstar service is unavailable

من خودم یه مشکل دارم گرافیک بازی توی gta خیلی پایینه مثلا چیزایی که دور هستن همه لبه هاشون یجوریه صاف نیست !
اینم عکسش http://i.imgur.com/SXysed9.jpg وقتی توی حرکت باشی خیلی بدتر هستش
پاسخ
(02-17-2016, 07:53 PM)Arshia.MR نوشته است: من خودم یه مشکل دارم گرافیک بازی توی gta خیلی پایینه مثلا چیزایی که دور هستن همه لبه هاشون یجوریه صاف نیست !
اینم عکسش http://i.imgur.com/SXysed9.jpg وقتی توی حرکت باشی خیلی بدتر هستش

این مشکل از خوده سازنده بازیه، Anisotropic filtering بازی به در نسخه کنسولی پایین‌تر از تنظیمات یک PC High end هستش.برای همینه تکسچرها در فاصله دور تار هستش و به خوبی دیده نمیشه
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,104 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,226 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,721 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان