امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
با این سیستم کدوم بازی های نسل هشت رو می شه اجرا کرد؟
Window 7
:Processor: intel core i3-2100 Cpu @ 3.10GHz  
RAM 6.00 GB
nVidia GT215 [GeForce GT 240]
پاسخ
(05-09-2016, 01:52 PM)0099 نوشته است: با این سیستم کدوم بازی های نسل هشت رو می شه اجرا کرد؟
Window 7
:Processor: intel core i3-2100 Cpu @ 3.10GHz  
RAM 6.00 GB
nVidia GT215 [GeForce GT 240]

درود
شاید باور نکنید ولی هیچکدام، بازی های نسل هشت سیستم قوی می خوان و این سیستم شاید حداقل بتونه روی Low با پایین ترین تنظیمات فریم ریت 30 اجرا کنه بازیهای نسل هشت رو.
موفق و پایدار باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
جاست کاست 3 کسی بازی کرده؟قشنگه؟
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ
(05-09-2016, 09:47 PM)mohammadm77 نوشته است:
جاست کاست 3 کسی بازی کرده؟قشنگه؟
درود
بازی بسیار جالبیه؛ ولی مثل نسخه قبل اصلا داستان مناسبی نداره.
پاسخ
منون یه سوال درباره پانتوم پین دارم من رفتم یه مرحله14دیقه وقت دارم چند ماشین زره پوش نابود کنم در حالی که نه ار پی جی بهم داده نه چیزی فقط نارنجک!!!راهی نیست برای نابودیشون؟
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ
(05-09-2016, 09:58 PM)mohammadm77 نوشته است: منون یه سوال درباره پانتوم پین دارم من رفتم یه مرحله14دیقه وقت دارم چند ماشین زره پوش نابود کنم در حالی که نه ار پی جی بهم داده نه چیزی فقط نارنجک!!!راهی نیست برای نابودیشون؟

باید RPG بخری
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
سلام بین forza نسخه بتا و project cars کدومشون قشنگ تره؟ ارزش داره نسخه بتا فورزا رو بخرم؟
پاسخ
(05-10-2016, 04:06 PM)z170progaming نوشته است: سلام بین forza نسخه بتا و project cars کدومشون قشنگ تره؟ ارزش داره نسخه بتا فورزا رو بخرم؟

درود
خیر، هیچ بتایی ارزش تهیه کردن نداره.
شما صبر کنید نسخه اصلی بازی منتشر بشه و نسخه اصلی رو بازی کنید از نظر بنده؛ ولی انتخاب با شماست.
پروجکت کارز فوق العادس درسته فوروزا قشنگ تره و اگه نسخه اصلی بود من می گفتم فوروزا؛ ولی الان بهترین تصمیم اینه که پروجکت کارز رو تهیه و تا انتشار فوروزا صبر کنید.
موفق و پایدار باشید S0 (24)
پاسخ
درود و عرض ادب خدمت دوستان

میخواستم یک سوال در مورد بازی های موجود در وضعیت کنونی بپرسم... من یک مقداری پول تهیه کردم و میخوام باهاش یک بازی بگیرم که واقعا سرگرم کننده باشه و بتونم چند مدتی خودمو باهاش سرگرم کنم _برای pc_ اما نمیدنم کدوم بازی در هر سبکی میتونه مفید باشه لطفا چند بازی خوب معرفی کنید و بگید کدوم رو بخرم ارزش داره (والله ارجینال خریدنم دردسر داره!)

سپاس

Ip...
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ
(05-10-2016, 05:53 PM)Mr.Silent نوشته است: درود و عرض ادب خدمت دوستان

میخواستم یک سوال در مورد بازی های موجود در وضعیت کنونی بپرسم... من یک مقداری پول تهیه کردم و میخوام باهاش یک بازی بگیرم که واقعا سرگرم کننده باشه و بتونم چند مدتی خودمو باهاش سرگرم کنم _برای pc_ اما نمیدنم کدوم بازی در هر سبکی میتونه مفید باشه لطفا چند بازی خوب معرفی کنید و بگید کدوم رو بخرم ارزش داره (والله ارجینال خریدنم دردسر داره!)

سپاس

Ip...

سلام شما کدوم بازی ها رو تا حالا انجام ندادید، مد نظر دارید؟
قطعاً بهترین گزینه برای سرگرم شدن طولانی ویچر 3 و GTA V هست که بعید می دونم تا حالا سمت شون نرفته باشید
بتمن و فال اوت 4 هم گزینه ی خوبیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 363 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 737 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 611 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,335 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,941 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان